Nasze hobby #1

28 października 2011 10:58

Moje - sport i muzyka. Lubię od czasu do czasu poczytać dobrą książke fantasy, obejrzeć dobry film. Kiedyś lepiłam z modeliny i fimo, ale ostatnio jakoś czasu i weny twórczej brak. A jak u was? Czy w czasie wyjazdów znajdujecie jeszcze czas na swoje zainteresowania?

28 października 2011 16:18
Szydełkowanie. Zawsze lubiłam dziergać :)
31 października 2011 08:23
Moimi hobby sa: kultura wschodu, beletrystyka, medycyna ratunkowa.
20 lutego 2012 16:34
Witam!!! Ja też mam kilka pasji oto one ;sport,muzyka poważna,dobra książka,robótki ręczne,wycieczki w plenerze,działka.To są najważniejsze pasje ,ale są jeszcze inne.
20 lutego 2012 20:54
Na pierwszym miejscu stawiam ksiazki.Czytanie to moja pasja i bardzo brakuje mi tu mojej biblioteki.Interesuje mnie od paru lat polityka,bo wlasnie teraz dzieja sie ciekawe rzeczy.Lubilabym podroze-niestety nie stac mnie.No i muzyka.Ta towarzyszy mi wszedzie.Tu nie mam swioch faworytow.
20 lutego 2012 21:20
Moje pasje dostepne na wyjezdzie:

1/ Ksiazki - uwielbiam Tolkiena, mam ze soba, za kazdym razem cos nowego odkrywam,

2/ Muzyka - ballady rockowe, metal i hard rock,

W domu - tworzenie stron internetowych dla przyjaciol .

Moze kupie sobie lapka i oprogramuje po swojemu - wtedy moglabym na wyjezdzie nie wyjsc z wprawy, nawet szukalam na e-bay, mozna cos sensownego wylapac.
20 lutego 2012 22:33
W domu kocham prace w ogrodzie. , kocham czytac i lubie wyszywac obrazy haftem krzyzykowym ,Na wyjezdzie to jak mam chwile siedze przegladam forum ucze sie jezyka i jak wychodze sama to kierunek park i ogladam przyrode mysle ze to bedzie moim nowym hobby pozdrawiam
21 lutego 2012 10:06 / 1 osobie podoba się ten post

Ja .. czytam,, interesuje mnie psychologia, religie, do Niemiec zabrałam ukochanego autora Kena Wilbera "psychologia transpersonalna", już czytałam .. ale powtarzam i za każdym razem rozumiem więcej . Poza tym wróciłam do robótek na drutach.Bardzo chciałabym nauczyć sie pracy w ogrodzie , a nie mam o tym piojęcia i nie za bardzo mnie to ciągnie... tylko konieczność bo muszę urządzić własny ogród. Mam przecież 2 ha ziemi.

21 lutego 2012 10:53
a ja najbardziej lubię scrapbooking, uwielbiam robić albumy dziecięce. a tak poza tym książka, film, muzyka, Japonia i ostatnio, tak jak Lodyga, chciałabym nauczyć się dbać o ogródek :)
25 kwietnia 2012 21:28
ja kocham rowerowe wojaze, lubie ogrod kocham kwiaty i piosenki Romow z calego swiata, lubie czytac i podrozowac, na drutach tez umiem robic.
26 kwietnia 2012 08:10
Ja uwielbiam antyk, są tam prawdziwe perły, tak Medea Eurypidesa, o kobiecie zdradzonej przez męża, jak sobie z tym poradziła, racje obu stron, ciągle do tego wracam, bo napisane porywająco. Albo Uczta Platona - przezabawna i zarazem poważna, rozmowa kilku sławnych Greków na kacu o miłości, Sokrates jako wcielenie Erosa, bo piękny( choć nie fizycznie), mądry i dobry. Bardzo mi żal kolejnych pokoleń wychowywanych bez znajomości antyku, to jest nasze wspaniałe, europejskie dziedzictwo. Lubię też odkrywać kolejne kobiety artystki sprzed XVIII w. (wtedy był ich wielki wysyp) i doznaję przeogromnej radości z każdą nową postacią, ostatnio dowiedziałam się nawet, że twórca informatyki była kobieta i raz w roku jest obchodzone jej święto przez internautów. Lubię też muzykę klasyczną, nie tylko tych bardzo znanych, ale np. Gabriela Faure (napisał przepiękne Requiem), Arvo Parta (kontemplacyjna muzyka ascetyczna), Marca Charpentiera, Henry Purcella (melodyjne pieśni i opery), Pucciniego (najpiękniejsza opera świata - Turandot). Takie trochę nietypowe mam zainteresowania.

01 maja 2012 22:50
ja podobnie jak ulencja mam zamiłowanie do scrapbookingu . Poza tym uwielbiam fotografować.
24 sierpnia 2012 10:56
Też kocham fotografię! Nawet przymierzam się do kupna nowego aparatu ale czekam na jakies promocje ;)
06 grudnia 2012 15:10
moja pasja jest gitara, niestety nie mam jej przy sobie, a wiem ze ona zawsze pomoze mi sie

odprezyc i choc na chwile odpoczac. Postanowione - na kolejny wyjazd wiosenny zabieram ze soba.





A tak w ogole dzisiaj jest mikolaj , zycze wszystkim wielu prezentow :)
06 grudnia 2012 16:10
z gitara to antonio bandera podróżował :) moje hobby to nic specjalnego. Lubię spacery, dobr film, książkę czy czasami muzykę poważną.