Nasze hobby #1

06 grudnia 2012 16:22
Ja lubie sport na swiezym powietrzu,i uwielbiam gotowac-kombinowac.Ksiazki,bez nich nie wyobrazam sobie zycia.Najbardziej lubie czytac biografie,ale Fantazy tez nie pogardze..
06 grudnia 2012 17:20
Książki, polityka, gry mmo, szydełko, druty, gotowanie, karciochy, gry planszowe i polityka. Oraz polityka.
06 grudnia 2012 19:50
Czytać lubię chociaż ostatnio odstawiłam. Nie wiem dlaczego. Nie wnikam w zakamarki mojej duszy bo jeszcze utonę. Lubię wiedźmować, ale tutaj wszystkie to lubią.
06 grudnia 2012 20:34
Strach koło Ciebie usiąść Kocinek.
06 grudnia 2012 20:44
Mycha, nie ma tu jednego mojego postu!. Przyznaj się - wiedźmowałaś? Pytałam, czy jesteś z Krakowa i jaki masz zawód oficjalny.
06 grudnia 2012 21:02
Nie, ie jestem z Krakowa. Mieszkam na Śląsku ale nie jestem rdzenną Ślązaczką. Ostatni mój zawód wykonywany to pracownik administracyjny. Mało ciekawe. Ale było tego więcej jako że na tyłku trudno mi usiedzieć. I nie potrafię długo w jednym zawodzie pracować. Jak coś poznam, to znudzona zmieniam.
Podejrzałam, my jesteśmy z tego samego roku.
06 grudnia 2012 22:35
Dlaczego nie ma Ciebie jako Mychy w profilach opiekunek? Przed kim się maskujesz, kochanie? Mamusi możesz powiedzieć....
Jedno z moich hobby - ludzie, poznawanie ich świata.
07 grudnia 2012 07:57
Mycha strach, że w karty Cie przegram, czy polityki się boisz?:)
07 grudnia 2012 09:29
Hahahaha,Kocinek,twoj dowcip,mnie rozwala

07 grudnia 2012 09:37
No karty, karty !! Tumankowata tutaj jestem.
07 grudnia 2012 09:44
Nie, nie maskuje się. Uzupełniłam trochę.
W jednym masz rację, każdy człowiek dla mnie to otwarta książka.
17 grudnia 2012 13:42
Witam deszczowo,nie jest to moje hobby ale .........kto wie?.Tak dla "zabicia"nudy na wsi mozna sie pobawic przed swietami....Fajna rzecz.



Kupilam taka tylko (16euro) ze swiatlem w srodku.Pomyslam ze
,nie jestem taka.........zagubiona aby nie sprobowac samej.
23 grudnia 2012 17:04
Moje hobby to zielarstwo i kulinaria.
Mój sezon zaczyna się już w marcu i trwa do października
Zaczynam od zbierania młodych liści poziomek(na mieszanki do herbat) i pokrzywy.







I jeszcze grzyby!



To znowu ja!
Bo chciałam,jeszcze dopisać,że moim kolejnym hobby jest grzybozbieractwo!




To jeszcze raz ja!

Zeby się przypomnieć,żeby ktoś się zainteresował!

Zdjęcie zrobione 2 lata temu:

02 lutego 2013 18:42
Becia... mysle... ze "moje hobby"... jako ze interesuje mnie historia Niemiec... jest odpowiedni!!!
Tez tak sadzisz???
Nie smiej sie z mojej ignorancji...

Historia Niemiec... poczynajac od ostatniej monarchii w Niemczech...
lub od zjednoczenia sie niemieckich landow.... u nas... byl krol, po nim nastepny itd... ale jak to sie mialo w Niemczech... kazdy Bundesland mial osobna wladze??? Kiedy sie zjednoczyli i dlaczego... dlaczego monarchia skonczyla sie po I Wojnie Swiatowej... dobrowolnie oddali wladze.. po przegranej...
Widzisz chcialabym w skrocie od Ciebie dowiedziec sie... abym mogla Tropeem jaki mi podasz.... podazac dalej...
02 lutego 2013 19:08
Becia... jestem zajeta przygotowaniem kolacji... jesli mozesz sprobuj odpowiedziec.. dziekuje... bede za jakikes pol godziny spowrotem