Nasze hobby #1

14 listopada 2015 13:25 / 4 osobom podoba się ten post
chyba mi sie udalo zrzucic na komp
14 listopada 2015 13:29 / 3 osobom podoba się ten post
tu 2 kartym reszta mi sie nie zrzucila ale powalcze z tym kompem
14 listopada 2015 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
leni

tu 2 kartym reszta mi sie nie zrzucila ale powalcze z tym kompem

Szacun tego nie robiłam
14 listopada 2015 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
leni

prawie wszystkie robia cos dla zabicia czasu. Niedobrze jest jak umie sie zbyt wiele rzeczy robic a czasu wolnego niezbyt wiele. Obecnie dziergam sweterki na Gwiazdke dla 3 wnuczek, robie ozdoby swiateczne, ucze sie niemieckiego..... i mam ciagle chaos , ale ja juz inaczej nie potrafie, wszystko chcialoby sie zrobic. Michasiu , sliczne te ubranka. Cos mi sie porobilo z tym cholernym Windows 10 i nie moge zrzucic zdjec swoich rob otek z telefonu:( Wlas´nie w przerwie miedzy wystepami mojej aktorki:) skonczylam wieniec na drzwi z szyszek( Mary nie wszystkie wyzbiralala), orzechow, traw.... wszystko natura tylko 2 ptaszki kupione w sklepie. Sprawia mi to dlubanie wielka radosc, zapominam przez chwile o szarej codziennosci

Po to wlaśnie jest hobby aby się zrelaksować i nie myśleć o nieprzyjemnych rzeczach. To rodzaj odlotu. Jak wciągnie to czasu niestety na wszystko brakuje i o to chyba chodzi?  Sliczny wianuszek zrobiłaś. Ja też mam orzechy, kasztany i szyszki ze skoku na cmentarz.  Muszę coś wykręcić, ale chyba za dużo planów mam? Na razie mam materiały w rozsypce. W moim czasie wolnym nic nie wykręcam, to w godzinach pracy robię duperelki. Może wieczorkiem coś wykombinuję? Na razie stoi u mnie ogromna szyszka i czeka na dekorację. Bedzie robiła mi za choinkę 
14 listopada 2015 19:06
michasia

Lalki ubrane na zimę, ten zielony zestaw to dla sąsiadeczki z góry - urodzinowy dodatek do tortu.

Ale piekne ciuszki
16 listopada 2015 19:42 / 7 osobom podoba się ten post
moje wczorajsze dlubanie
16 listopada 2015 22:23
leni

moje wczorajsze dlubanie

Śliczne, wysyłasz te kartki? 
17 listopada 2015 07:01 / 1 osobie podoba się ten post
tak Michasiu, wysylam. Zrobilam tez dla kilku niemieckich znajomych, ktorzy chcieli dla swoich znajomych. Taka odskocznia od codziennosci, tylko palce poparzone))))
17 listopada 2015 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
Moje obecne hobby to "byczenie" sie nic nie robię, oprócz tego co powinnam zrobić  i za  co mi płacą. Zbieram siły, na wiosnę będą jak znalazł
17 listopada 2015 13:44
no jestem :)
17 listopada 2015 13:46
zosia_samosia

Zblizam sie do konca ..."dziergania "mojego pancho.

jak skończysz to dawaj fotkę!
17 listopada 2015 13:51
sas-anka

no jestem :)

Moja złota Sasanko najukochańsza, szal mi potrzebny Twoją ręką udziergany. O, własnie taki. Kiedyś to zdjęcie mi przesłałaś, czy tez zamiesciłaś na forum, a ja skopiowałam i jak relikwię trzymam na pulpicie.
17 listopada 2015 14:06
Musiałabym poszukac schematu, bo tylko ten jeden jedyny zrobiłam, i leżał u mnie i leżał aż w końcu bratowej podarowałam w ostatnie świeta. Mam nadzieję że to nic pilnego? Mam teraz troche robótek w kolejce, także nie mogę niczego obiecać na szybko. Napisz do mnie na maila albo na fejsie:)
17 listopada 2015 14:10
sas-anka

Musiałabym poszukac schematu, bo tylko ten jeden jedyny zrobiłam, i leżał u mnie i leżał aż w końcu bratowej podarowałam w ostatnie świeta. Mam nadzieję że to nic pilnego? Mam teraz troche robótek w kolejce, także nie mogę niczego obiecać na szybko. Napisz do mnie na maila albo na fejsie:)

Chętnie, ale nie mam namiarów ani na fejsa, ani na meila. tutaj tez nie chcę podawać, chociaz w zasadzie..... adres mailowy to mój nick małpa wp.pl
17 listopada 2015 14:37 / 7 osobom podoba się ten post

ostatnio namiętnie produkuję czapki a z tego co zostanie mniejszego lub wiekszego pod szyję
jakość zdjęć po obróbce na forum jakaś masakryczna, szkoda, ale już nie mam czasu zmieniać