Nasze hobby #1

17 listopada 2015 14:55 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Moja złota Sasanko najukochańsza, szal mi potrzebny Twoją ręką udziergany. O, własnie taki. Kiedyś to zdjęcie mi przesłałaś, czy tez zamiesciłaś na forum, a ja skopiowałam i jak relikwię trzymam na pulpicie.

Ooo matko i corkooo jaki sliczny .
17 listopada 2015 15:22
doda1961

Chętnie, ale nie mam namiarów ani na fejsa, ani na meila. tutaj tez nie chcę podawać, chociaz w zasadzie..... adres mailowy to mój nick małpa wp.pl

cofnęłam się wstecz a Ty mnie szukałaś... a ja nie wiedziałam, napisałam juz mail do Ciebie:)
18 listopada 2015 14:16 / 6 osobom podoba się ten post
Bransoletek ciąg dalszy....
18 listopada 2015 17:57 / 3 osobom podoba się ten post
Podziwiam wasze umiejętności ,ale ja to w pracy nie mam czasu na jakieś robótki.Jak mam czas to wychodzę z domu i tu zaczyna się moje hobby .
Druga sprawa to trzeba mieć,, materiały '',żeby coś robić .Kiedyś sporo wyszywałam ,ale teraz nie mam takiej potrzeby ,może kiedyś mnie najdzie .
Na nudę nie narzekam ,lubię czytać i tak czas mi upływa.
26 listopada 2015 13:13 / 8 osobom podoba się ten post
 Koraliki wyczerpane do nastepnego zjazdu w domu - czasu brak
26 listopada 2015 13:17
michasia

 Koraliki wyczerpane do nastepnego zjazdu w domu - czasu brak:-)

michasia cudne . Ta biała ostatnia mi sie podoba . Bardzo mi sie podoba.
26 listopada 2015 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

michasia cudne . Ta biała ostatnia mi sie podoba . Bardzo mi sie podoba.:brawo1::brawo1:

Dziękuję. Ta biała powinna miec magnez bo jest trochę za duża,robię drugą mniejszą ale juz będzie na magnez.Te kolorowe to na lapi dla moich skarbów Wiktorii i Klary.
26 listopada 2015 13:37
Teraz tez kupie sobie koraliki i będę robiła. Wstawiłam czarna w tym awtku ale robiona inna metodą. Tej sie musze nauczyć. Twoje michasiu przepiękne. 
29 listopada 2015 11:54 / 4 osobom podoba się ten post
Będąc rok temu w Bochum ,córka pdp nauczyła mnie robić skarpety na drutach i teraz cieszę się z tego ,bo mogę dziergać z prześlicznych, specjalnych skarpetkowych włóczek :)
Moja rodzinka będzie obdzielona i nie tylko oni :)
29 listopada 2015 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
doris4

Będąc rok temu w Bochum ,córka pdp nauczyła mnie robić skarpety na drutach i teraz cieszę się z tego ,bo mogę dziergać z prześlicznych, specjalnych skarpetkowych włóczek :)
Moja rodzinka będzie obdzielona i nie tylko oni :)

U poprzedniego pdp widziałam takie skarpetki, córka dziergała. Byłam w szoku !!  Równiuteńko, żadnych "kluchów" czy zgrubień, noż cacko. Patrzyłam się zauroczona, chyba dużo cierpliwości trzeba mieć do takiej pracy. Bardzo mi się podobały.
29 listopada 2015 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

U poprzedniego pdp widziałam takie skarpetki, córka dziergała. Byłam w szoku !!  Równiuteńko, żadnych "kluchów" czy zgrubień, noż cacko. Patrzyłam się zauroczona, chyba dużo cierpliwości trzeba mieć do takiej pracy. Bardzo mi się podobały.

Myszko, da się to ogarnąć i jak ładne wzory wychodzą, to człowiek dzierga z pasją :)
29 listopada 2015 17:56
Tej nie udalo mi sie kupic

30 listopada 2015 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Tej nie udalo mi sie kupic :przeklina:

a już się zmartwiłam,że szydełkować zacząłeś. A to takie hobby? ile masz juz tych lamp?
30 listopada 2015 09:05 / 5 osobom podoba się ten post
mleczko1

a już się zmartwiłam,że szydełkować zacząłeś. A to takie hobby? :-) ile masz juz tych lamp? :-)

" class="fancybox">" />Troszke tego jest,a to drobna czesc tego co posiadam">" alt="" />
30 listopada 2015 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
 
 
Zaczęłam budować moje mini drzewko świateczne  Właśnie zakończyłam budowę Mojego drzewka z szyszki