Nasze hobby #1

17 grudnia 2015 17:44
MeryKy

Leni nie obracaj aparatu do pionu to zdjęcia wskoczą dobrze. A jeżeli potrzebujesz takie ujecie to później musisz każde zdjęcie w programie do zdjęć obrócić i zapisać , niestety. Też kiedyś miałam taki aparat że mi tak zdjęcia się przekręcały. Może można pogrzebać w ustawieniach aparatu, tabletu czy komórki. Bo nie wiem czym je robiłaś? 

no widze , ze sie wyspalas :_) Mery, te zdjecia sa z tabletu . Na kompie w galerii sa normalnie , na fc wrzucam tez normalnie, tylko tutaj na Opiekunkowie sa zbyt duze i musze zmniejszac. Po zmniejszeniu ustawiam je na prosto i jak dodaje tutaj ,to widziesz, ze leb mozna odkrecic, przygladajac sie co to jest dzieki Ci za pomoc
17 grudnia 2015 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
leni

no widze , ze sie wyspalas :_) Mery, te zdjecia sa z tabletu . Na kompie w galerii sa normalnie , na fc wrzucam tez normalnie, tylko tutaj na Opiekunkowie sa zbyt duze i musze zmniejszac. Po zmniejszeniu ustawiam je na prosto i jak dodaje tutaj ,to widziesz, ze leb mozna odkrecic, przygladajac sie co to jest:-) dzieki Ci za pomoc

Postaraj się tą szerszą stroną czyli poziomo robić zdjęcia. Nie na wysokość i zobacz czy to działa?
18 grudnia 2015 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
A ja polecam szycie., wciaga niesamowicie. Przywiozłam sobie maszynę i w wolnej chwili szyje, ja zadowolona i moja podopieczna również. Ostatnio uszyłam jej poszewki dekoracyjne
18 grudnia 2015 10:45
18 grudnia 2015 11:10 / 5 osobom podoba się ten post
anuskaserwus

A ja polecam szycie., wciaga niesamowicie. Przywiozłam sobie maszynę i w wolnej chwili szyje, ja zadowolona i moja podopieczna również. Ostatnio uszyłam jej poszewki dekoracyjne


..ide dalej do garow ...lepiej na tym "wyjde"
21 grudnia 2015 17:08 / 7 osobom podoba się ten post
w tym roku i choinka moich rodzicow bedzie troszke inaczej wygladac z zabawkami mojego wykonania
a tu bombka za reszte zabire sie w domku
21 grudnia 2015 17:10
anuskaserwus

:randka:

A to tak wyglada ta przywieziona maszyna i to teraz sie nazywa szycie poszewek
21 grudnia 2015 17:11
Te ozdoby na choinkę, to - szydełkiem zrobione? Piękne!
21 grudnia 2015 17:13
pipeta

Te ozdoby na choinkę, to - szydełkiem zrobione? Piękne!

tak szydelkiem
22 grudnia 2015 14:10 / 3 osobom podoba się ten post
moja przyjaciolka jest w ciazy wiec wyczarowalam takie male cudenka mam nadzieje ze sie spodobaja

22 grudnia 2015 16:25
słodkie! Na pewno się spodobają!
 
Ostatnio, w temacie "zakupy", Ona-Lisa napisała o swojej działalności w domu dziecka. Czy nie zainteresowała by cię pomoc dla tych dzieci w formie zrobienia czegoś na drutach?(skarpetki, szaliczki,rękawiczki?) Co o tym myślisz?
22 grudnia 2015 16:51
pipeta

słodkie! Na pewno się spodobają!
 
Ostatnio, w temacie "zakupy", Ona-Lisa napisała o swojej działalności w domu dziecka. Czy nie zainteresowała by cię pomoc dla tych dzieci w formie zrobienia czegoś na drutach?(skarpetki, szaliczki,rękawiczki?) Co o tym myślisz?

niezly pomysl a na szteli tyle wolnego czasu dowiem sie w moim miescie czy taka pomoc potrzebna
22 grudnia 2015 17:03
pipeta

słodkie! Na pewno się spodobają!
 
Ostatnio, w temacie "zakupy", Ona-Lisa napisała o swojej działalności w domu dziecka. Czy nie zainteresowała by cię pomoc dla tych dzieci w formie zrobienia czegoś na drutach?(skarpetki, szaliczki,rękawiczki?) Co o tym myślisz?

Myślę, że dobry pomysł, tylko zapytaj Dyrektora Domu dziecka, bo widzisz, ja jak odwiedzam dzieci, to zawsze dzwonię i pytam, co potrzebują?

Kiedys chciałam kupic ubrania, to nie wolno było. A w tym drugim Domu dziecka, kazli raczej proponowali    skarpetki kupi. Dałam też bransoletki , które sama zrobiłam


ponieważ  To są  dzieci od 3-do 18-Lat , a dlatego tak, bo są rodzenstwa i chcieli, żeby byli razem. Jedna jest panienka 18-Lat.
. jajka niespodzianki i słodycze też kupiłam
choc Pan Dyrektor nic nie wspominał, że jest taka potrzeba.
22 grudnia 2015 17:18 / 1 osobie podoba się ten post
To tez moje hobby tylko coraz mniej czasu na takie przyjemnosci
22 grudnia 2015 19:22
ORIM

To tez moje hobby tylko coraz mniej czasu na takie przyjemnosci

ORIMKU , udalo Ci sie zlapac kraba na wedeke???? ja zlowilam w tym roku na urlopie, myslalam , ze to jakies zielsko sie ciagnie iiiiiii jak zobaczylam to brzzzzzydkie stworzenie, rzucilam wedka ale juz na brzegu i Andy dalej z nim wojowal. OKROPNE!!!!!!