Nasze hobby #1

11 grudnia 2015 07:36
magdalena_k

zakupilam dzisiaj malutkie lampeczki na 3 baterie koszt 1,99

Ja na 2 bateryjki za 2.99, ale te pudełko bateryjkowe jest stosunkowo duże, nie bardzo pasuje do tej szyszki. Postawione z tyłu ale dojście do stolika z choinką jest wookoło więc to nie bardzo ozdoba? 
11 grudnia 2015 08:20 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ojejciu , ale też wielki zakup ! ja zrobiłam zakupy za 8 ,50 i się tak nie chwalę :-)

male rzeczy aciesza kolezanka pytala o lampeczki wiec grzecznie podpowiadam ze sa :)
11 grudnia 2015 08:21
MeryKy

Ja na 2 bateryjki za 2.99, ale te pudełko bateryjkowe jest stosunkowo duże, nie bardzo pasuje do tej szyszki. Postawione z tyłu ale dojście do stolika z choinką jest wookoło więc to nie bardzo ozdoba? 

te ktore ja kupilam tezmaja dosc duze na 3 bateryjkia nie idzie wlacznika schowac do domiczki??
11 grudnia 2015 08:37
magdalena_k

te ktore ja kupilam tezmaja dosc duze na 3 bateryjkia nie idzie wlacznika schowac do domiczki??

No niestety nie idzie za duze  to pudelko  
11 grudnia 2015 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

No niestety nie idzie za duze  to pudelko :-) 

to obluz doniczke dookola jakas ladna swiateczna serwetka ,swierkiem badz wata i pudeleczko schowaj pod spod i juz po problemie
11 grudnia 2015 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Mleczko , super tylko ile czasu dzierganie zajmie

Leni - dla wnuczki czasu poświęconego sie nie liczy sama wiesz jak to jest z miłoscią
11 grudnia 2015 11:19
leni

a to szyszka, przy ktorej robieniu , stracilam linie papilarne na palcu:-) juz mnie nie zidentyfikuja w kronice policyjnej

Dzieło sztuki!
14 grudnia 2015 19:35
Instruktorzy z mojej szkoły mówią, jak to jest z tym skakaniem ;)
16 grudnia 2015 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
jezcze nieskonczone ale efekt mnie zaskoczyl tym bardziej ze nie potrafilam soebie tego wyobrazic myslalam ze to bedzie totalna klapa




dzisiaj zakupilam szydelka tunezyjskie jako prezent pod choinke dla siebie gdyz mnie te sploty zafascynowaly i znalezlam wiele swietnych rzeczy
16 grudnia 2015 20:14 / 5 osobom podoba się ten post
dzisiejsze moje weny tworcze:) sweterek dla najmlodszej wnusi pojechal dzis na PL,prezenty dla moich zakreconych tutaj i stroik swiateczny TYLKO dla mnie nie wiem czemu ale przekrecaja mi sie zdjecia- przepraszam
16 grudnia 2015 21:20 / 3 osobom podoba się ten post
leni

dzisiejsze moje weny tworcze:) sweterek dla najmlodszej wnusi pojechal dzis na PL,prezenty dla moich zakreconych tutaj i stroik swiateczny TYLKO dla mnie nie wiem czemu ale przekrecaja mi sie zdjecia- przepraszam

Muszę Cię naprostować 
16 grudnia 2015 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Muszę Cię naprostować :-)

no Ty jestes WIELKA, wylazlas z pod cieplej kolderki i mi wszystko naprostowalas
16 grudnia 2015 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
leni

no Ty jestes WIELKA, wylazlas z pod cieplej kolderki i mi wszystko naprostowalas

A taka śpiąca jestem, ale co się nie robi dla .... koleżanek 
16 grudnia 2015 21:29
MeryKy

A taka śpiąca jestem, ale co się nie robi dla .... koleżanek :-)

to idz spac a jutro mi wytlumaczysz co ja zle robie ale dzieki
17 grudnia 2015 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
leni

to idz spac a jutro mi wytlumaczysz co ja zle robie:palka: ale dzieki

Leni nie obracaj aparatu do pionu to zdjęcia wskoczą dobrze. A jeżeli potrzebujesz takie ujecie to później musisz każde zdjęcie w programie do zdjęć obrócić i zapisać , niestety. Też kiedyś miałam taki aparat że mi tak zdjęcia się przekręcały. Może można pogrzebać w ustawieniach aparatu, tabletu czy komórki. Bo nie wiem czym je robiłaś?