Proszę o przetłumaczenie podanych zdań

01 grudnia 2015 09:27
Dzięki.

Chciałabym jeszcze dodac,że "
Przez to ja jestem teraz w niezręcznej sytuacji
01 grudnia 2015 09:30
Deshalb fühle ich mich nicht wohl, weil ich andere Pläne gehabt habe
01 grudnia 2015 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki kochana
01 grudnia 2015 09:43
basiaim

Dzięki kochana

Zawsze do uslug 
02 stycznia 2017 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Pomocy szukam u Was moi drodzy. Chcę powiedzieć tym z Pflegedienst jak przyjdą dzisiaj do babci, że coś jest nie tak z raną na stopie, od mojego przyjazdu nie goi się, a jest coraz gorzej. Napisałam sobie takie zdanie, nie wiem czy oni to zrozumieją? Frau beschwert sich dass sie ihren schmerzen wunde, blut fliegt manchmal.
02 stycznia 2017 09:18
ok ujdzie ale powinnas dodać
die Wunde am Fuß sollte einen Arzt aufsuchen czyli,że tą ranę musi zobaczyć lekarz
02 stycznia 2017 09:26
Dzięki
02 stycznia 2017 09:45
okszka

Dzięki :-)

poza tym nie napisałas jakiego typu to rana i gdzie dokładnie sie znajduje.Wiesz stopy u osób starszych sa również podatne na odleżyny i nie dotyczy to tylko osób ciagle lezacych.
Ważna rzecz.Nie rób niczego bez rekawiczek przy tej ranie.Myj bardzo dokładnie rece i jak masz używaj tego 
02 stycznia 2017 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

poza tym nie napisałas jakiego typu to rana i gdzie dokładnie sie znajduje.Wiesz stopy u osób starszych sa również podatne na odleżyny i nie dotyczy to tylko osób ciagle lezacych.
Ważna rzecz.Nie rób niczego bez rekawiczek przy tej ranie.Myj bardzo dokładnie rece i jak masz używaj tego 

Ci z pflegedienst wiedzą gdzie jest ta rana, bo zmieniają opatruneki (byle jak, aby było, niczym nie smarują). Ja nie ruszam tych opartrunków. Bez rekawiczek prawie niczego nie robię.
02 stycznia 2017 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Ci z pflegedienst wiedzą gdzie jest ta rana, bo zmieniają opatruneki (byle jak, aby było, niczym nie smarują). Ja nie ruszam tych opartrunków. Bez rekawiczek prawie niczego nie robię.

I tak trzymaj.Rany to nie Twoja działka.Domagaj sie lekarza i niech on to zobaczy.Jak stwierdzi ze to nic to znaczy ze nic i już 
Tu w De maja troszkę inne podejscie do problemow.Moze to przykre i nie miesci sie w naszej swiadomosci jednak tu odbywa sie wszystko na zasadzie jak przezyje to bedzie zył.