Proszę o przetłumaczenie podanych zdań

19 września 2015 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
"Cześć Tomek. Proszę poproś swoją mamę żeby zadzwoniła do Gabrieli i powiedziała że ja i Rysiek przyjedziemy w poniedziałek wieczór i że od wtorku będziemy pracować u niej.Dzięki.Pozdrawiam"
19 września 2015 12:16 / 3 osobom podoba się ten post
Hallo Tomek (Thomas), kannst du deiner Mutter bieten, dass sie Gabriela anrufen soll und sagt, dass ich und Rysiek (Richard, Reinhard) am Montag Abend kommen und ab Dienstag werden wir bei ihr arbeiten. Liebe Grüsse.
19 września 2015 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
Hallo Tomek.Bitte,sag deiner Mutter Bescheid,dass sie Gabriela telefoniert und sagt,dass ich und Rysiek am Montag Abend kommen und ab Dienstag bei ihr arbeiten werden.Danke.Viele Grüße
19 września 2015 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
serdecznie dziękuję drogie opiekunki ;) to dla mnie duża pomoc
19 września 2015 12:26
Nawet dwie wersje masz do wyboru:)
A życie to się poprawi,wraz z zarobionymi euraskami:)
Powodzenia.
19 września 2015 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

"Cześć Tomek. Proszę poproś swoją mamę żeby zadzwoniła do Gabrieli i powiedziała że ja i Rysiek przyjedziemy w poniedziałek wieczór i że od wtorku będziemy pracować u niej.Dzięki.Pozdrawiam"

No już myślałam, ze Cię coś zjadło, kolego. Czemu się nie odzywasz? Jak tam Ci się ułożyło i co porabiasz?
19 września 2015 16:41 / 2 osobom podoba się ten post
pracuję z drugim kolegą w austrii, prywatnie, zajmujemy się remontami, jestem 3 tygodnie na budowach i zjeżdżam na 1 tydzień do polski. obecnie to mi przynosi dochody i satysfakcje ;) komu co po-remontować?
19 września 2015 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Pewnie znalazłoby się kila potrzebujących osób.Ja też,ale jeszcze nie teraz-w bliżej nieokreślonej jeszcze przyszłości.Pytanie tylko,czy kogo byłoby stać na ciebie,bo jak rąbniesz stawki w euro,to czarno to widzę.
A tak na marginesie-umiałeś to robic,czy dopiero się uczysz?
I finansowo wychodzisz na tym porównywalnie do pracy w opiece czy może lepiej(czego ci życzę).
19 września 2015 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

pracuję z drugim kolegą w austrii, prywatnie, zajmujemy się remontami, jestem 3 tygodnie na budowach i zjeżdżam na 1 tydzień do polski. obecnie to mi przynosi dochody i satysfakcje ;) komu co po-remontować?

A nie potrzebujecie opiekunki ? Jak kasa pasuje to chętnie zmienię PDP, mam nadzieję że żaden nie cierpi na durchwalle Trochę mi już obrzydły
Mój małżon też jeździ na krótki kontrakty (jest elekrtykiem). Zawsze jak się trafi to trochę do przodu z kasą.
Planujesz powrót do opieki?
19 września 2015 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Impala

Pewnie znalazłoby się kila potrzebujących osób.Ja też,ale jeszcze nie teraz-w bliżej nieokreślonej jeszcze przyszłości.Pytanie tylko,czy kogo byłoby stać na ciebie,bo jak rąbniesz stawki w euro,to czarno to widzę.
A tak na marginesie-umiałeś to robic,czy dopiero się uczysz?
I finansowo wychodzisz na tym porównywalnie do pracy w opiece czy może lepiej(czego ci życzę).

przed opieką od podstawówki się tym zajmowałem, i w każdej wolnej chwili dorabiałem. my bierzemy 10euro za godzine x 2 osoby, niezależnie co robimy, remonty od a do z wykonujemy (kafelkowanie, gładzie zabudowy murowanie malowanie tynkowanie, ocieplanie, cięcie drzewa itp. Więc kto chętny to zapraszam do kontaktu, a jak nie to proszę o reklamę ;) z austri do niemiec to nie daleko więc mogę robić i tam ;)
19 września 2015 18:49
mam też fotki do wglądu, a język niemiecki kolega ma dobry i ja też sobie radzę, ale pisowni i gramatyki niet ;)
(w austri jest nieco inny dialekt)
01 grudnia 2015 09:21
PILNIE na już potrzebuję pomocy w przetłumaczeniu zdania:

"Bardzo nie podoba mi się,że Ania bez porozumienia ze mną dysponuje moją osobą,moim czasem."

Lub coś w tym stylu.


Chodzi o to,że małpa bez porozumienia ze mną powiedziała rodzinie,że chcę i mogę zostac na BN.
01 grudnia 2015 09:21
Es gefält mir nicht, daß die Anna ohne mich zu bebesprechen, sagt was und wann ich machen soll.
Nie jestem fachowcem, ale chyba wyrazi to zdanie to, co chcesz powiedziec
01 grudnia 2015 09:23
Wienachten will ich unbediengt mit meine Familie in Pollen verbringen
01 grudnia 2015 09:23
Wienachten will ich unbediengt mit meiner Familie in Pollen verbringen