Mój nick - znaczenie

20 marca 2019 23:02
Chce tam pojechac moze w tym roķu sie uda a cyfry to wiek
05 lipca 2019 06:06
Cześć . Ja tak pół żartem pół serio . Czasem dobrze być Nikim , po prostu nie być , a czasem być kimś wielkim jak Niki Lauda... pozdrawiam Nick 1
05 lipca 2019 06:47
Nick1

Cześć . Ja tak pół żartem pół serio . Czasem dobrze być Nikim , po prostu nie być , a czasem być kimś wielkim jak Niki Lauda... pozdrawiam Nick 1

Być nikim nigdy nie jest dobrze:(Ale Ty przecież jesteś Nick a nie Nikt:)
05 lipca 2019 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Być nikim nigdy nie jest dobrze:(Ale Ty przecież jesteś Nick a nie Nikt:)

Pół żartem ...
06 listopada 2019 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem nicią ponieważ na jednej sztuki wołali na mnie Nina a ja ponieważ za mało było liter to dałam nicią, moje imię jest ciężkie do wypowiedzenia dla Niemców i często mówią na mnie inaczej ha,ha,ha
06 listopada 2019 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
O kurcze zostałam nicią to błąd mojego pisania  ale to nic jak zwał tak zwał 
07 listopada 2019 11:35 / 6 osobom podoba się ten post
Czesc, ja jestem tu nowa. Moj nick to imie i rok urodzenia. Pozdrawiam wszystkie opiekunki
15 listopada 2019 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Witamy serdecznie
15 listopada 2019 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
lidka61

Czesc, ja jestem tu nowa. Moj nick to imie i rok urodzenia. Pozdrawiam wszystkie opiekunki

Pod jakim kodem jesteś? bo wciąż szukam koleżanki
22 listopada 2019 12:12 / 3 osobom podoba się ten post
„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie maja wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.“ —  Phil Bosmans

Tak właśnie to jest z Aniołami
22 listopada 2019 12:47 / 4 osobom podoba się ten post
Engel

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie maja wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.“ —  Phil Bosmans

Tak właśnie to jest z Aniołami

Tak,jest wiele dobrych Aniołów wśród ludzi. Mam to szczęście, że niektórych udało mi się poznać osobiście. I chociaż tego może  nigdy nie przeczytają ,to dziękuję im ,że pojawiły się w moim życiu 
Może dobrze, że nie mają skrzydeł, bo jak nosiłyby płaszcze w chłodne dni?
Przyjaciele są takimi dobrymi aniołami, którzy pomagają nam się podnieść, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata. Nie wiem kto to powiedział, bo sama tego nie wymyśliłam, ale wiem, że tak  jest 
22 listopada 2019 13:56 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak,jest wiele dobrych Aniołów wśród ludzi. Mam to szczęście, że niektórych udało mi się poznać osobiście. I chociaż tego może  nigdy nie przeczytają ,to dziękuję im ,że pojawiły się w moim życiu :serce:
Może dobrze, że nie mają skrzydeł, bo jak nosiłyby płaszcze w chłodne dni?:-)
Przyjaciele są takimi dobrymi aniołami, którzy pomagają nam się podnieść, kiedy nasze skrzydła zapomniały jak się lata. Nie wiem kto to powiedział, bo sama tego nie wymyśliłam, ale wiem, że tak  jest :aniolki:

Witaj Gusiu 
Tak to piękne szczere i czyste slowa, uwielbiam ten wiersz napisał go Antoine de Saint-Exupéry.
A wiesz ze Aniołom jest zawsze ciepło.... rozgrzewa je miłość wszystkich stworzeń, tych małych i tych dużych 
Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknego popołudnia 
 
22 listopada 2019 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
Engel

Witaj Gusiu :aniolki:
Tak to piękne szczere i czyste slowa, uwielbiam ten wiersz napisał go Antoine de Saint-Exupéry.
A wiesz ze Aniołom jest zawsze ciepło.... rozgrzewa je miłość wszystkich stworzeń, tych małych i tych dużych :serce:
Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknego popołudnia :buziaki2:
 

Kurde a ja myślałam że mam menopauzę bo mi zawsze gorąco 
22 listopada 2019 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde a ja myślałam że mam menopauzę bo mi zawsze gorąco :yahoo:

Konwalia... ale  to nie wykluczone że jej nie masz, kiedyś wszystkie ja będziemy miały 
Powiem Ci w sekrecie że Aniołom też czasem jest gorąco 
22 listopada 2019 17:15 / 2 osobom podoba się ten post
Engel

Konwalia... ale  to nie wykluczone że jej nie masz, kiedyś wszystkie ja będziemy miały :czysci okulary:
Powiem Ci w sekrecie że Aniołom :smiech3: też czasem jest gorąco :plotki:

Może ich zapytamy hej dwa Janioły(Grabowiec i Luke- wg alfabetu poleciałam) jak tam u Was z grzaniem od wewnątrz?