Ile razy wstajecie w nocy do podopiecznego?

05 listopada 2017 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

I tu właśnie jest "pies pogrzebany" ,trzeba trafić na tych mądrych Niemców.

Raz trafiłam na je...tych.Jednak po tygodniu zjechałam...na szczęście.
05 listopada 2017 19:43
cien

To było moje pierwsze miejsce pracy przy opiece , może i potrzebny taki ,, chrzest '' ??? .Teraz już wiem jak trzeba było postąpić .

Masz rację, potrzebny :D Nasze życie, nasze wybory.
05 listopada 2017 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
adamos60

tak tak,tylko rodzinka z wielu powodów nie daje PDP do Domu Opieki i co? trzeba się męczyć ,tylko ,że w tedy rodzina powinna pomagać w rozwiazywaniu problemów a nie jeszcze dołowac opiekuna-miałem przypadek ,że nie da medykamentu ,bo może zaszkodzić mamusi lub tatusiowi a Ty opiekunie stawaj na głowie  i udobruchaj chorego psychicznie człowieka.. W tedy tylko -jedna decyzja -wyjazd!

W waszym przypadku tak jest. Dużo też zależy na co się zgodzicie.
05 listopada 2017 19:51
Darko

Masz rację, potrzebny :D Nasze życie, nasze wybory.

Tutaj Ciebie złapie pisales kiedyś, ze możesz się podzielić priv gdzie pracujesz? Mam kogoś co szuka cvois podobnego, @ mam w profilu, nawet się z Toba zaprzyjaźniłam, ale Ty nie udosdtepniasz@
05 listopada 2017 20:18
dorotee

Tutaj Ciebie złapie:-) pisales kiedyś, ze możesz się podzielić priv gdzie pracujesz? Mam kogoś co szuka cvois podobnego, @ mam w profilu, nawet się z Toba zaprzyjaźniłam, ale Ty nie udosdtepniasz@:-(

Pisałem dlaczego :D Zobacz ogłoszenia niemieckiej firmy, która szuka personelu medycznego. Jest kilka firm, które działają w podobny sposób. Widziałem ich w tym miesiącu na portalach praca.
06 listopada 2017 07:35
Darko

Pisałem dlaczego :D Zobacz ogłoszenia niemieckiej firmy, która szuka personelu medycznego. Jest kilka firm, które działają w podobny sposób. Widziałem ich w tym miesiącu na portalach praca.

Nie czytalam tego widocznie, szkoda, ze stwarzasz takieeee problemy