Ktoś mi zaproponował takie zarobki

12 września 2014 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
Język podstawowy
800 euro
Język komunikatywny
1150 euro
Język dobry
1250 euro
język bardzo dobry
1400 euro
12 września 2014 22:47 / 3 osobom podoba się ten post
marshall.area

Język podstawowy
800 euro
Język komunikatywny
1150 euro
Język dobry
1250 euro
język bardzo dobry
1400 euro

nie wiem, nie znam się, ale jak rozmawiałam przez telefon z babką z agencji to mój język był komunikatywny, natomiast po przyjeździe tutaj stwierdziłam, że...........jest podstawowy hihihi i wyłaczyłam jedną gwiazdkę z profilu :), no cóż.... życie..., ale stawkę jak na pierwszy raz mam dobrą :)))))
 
 
ale jaki rozrzut między podstawowym a komunikatywnym
12 września 2014 22:52 / 3 osobom podoba się ten post
marshall.area

Język podstawowy
800 euro
Język komunikatywny
1150 euro
Język dobry
1250 euro
język bardzo dobry
1400 euro

widze, ze za komunikatywny wszedzie podobnie placa. a za 800 euro nie ruszylabym sie z domu...
12 września 2014 22:54
marshall.area

Język podstawowy
800 euro
Język komunikatywny
1150 euro
Język dobry
1250 euro
język bardzo dobry
1400 euro

1400 widziałam tylko przy własnej działalnosci gospodarczej.
12 września 2014 22:57
a ja mam 950e
12 września 2014 22:57 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

1400 widziałam tylko przy własnej działalnosci gospodarczej.

Jak się dobrze potargujesz to bez działalności można dostać
 
12 września 2014 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

nie wiem, nie znam się, ale jak rozmawiałam przez telefon z babką z agencji to mój język był komunikatywny, natomiast po przyjeździe tutaj stwierdziłam, że...........jest podstawowy hihihi i wyłaczyłam jedną gwiazdkę z profilu :), no cóż.... życie..., ale stawkę jak na pierwszy raz mam dobrą :)))))
 
 
ale jaki rozrzut między podstawowym a komunikatywnym

tez jak wysiadlam w dortmundzie wpadlam w panike. stwierdzilam, ze nie umiem ani slowa po niemiecku, ze nie dam rady i ze najlepiej bedzie wsiasc w powrotny autokar ;) myslalam, ze sie poplacze. ale po jakichs 2 tygodniach, po przelamaniu raczej bariery psychicznej niz jezykowej zaczelam "sprechac" i poszlo :D
12 września 2014 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

widze, ze za komunikatywny wszedzie podobnie placa. a za 800 euro nie ruszylabym sie z domu...

Płacą czy proponują, zeby się zareklamowac? Bo to jest jednak zasadnicza róznica. Nie spotkałam się jak dotąd, aby jakas firma zapłaciła opiekunce 1400 euro, no chyba, ze pielęgniarce i przy dwóch lezących osobach, lub na wózkach , a i to wątpię. 1300 dostała moja kolezanka 10 lat doświadczenia, bardzo dobry niemiecki, umowa o pracę, podopieczny cięzko chory z upierdliwą zoną w bonusie i tylko dlatego jej tyle dali, że rodzina bardzo ja własnie chciała, ze względu na język. Firma jej proponowała 1200.
12 września 2014 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Jak się dobrze potargujesz to bez działalności można dostać
 

Dobrze wiedzić.......to bedę sie targować za jakieś ....kilka lat :)))))))
12 września 2014 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
Cztery lata temu z podstawowym niemieckim zaczynałam za 950 euro. Przypuszczać można, że jest nadmiar chętnych z marną znajomością języka, a firmy wykorzystują ich na maksa. Matko kochana, przecież te same pieniądze miały inną wartość przed laty. Ludzie nie mają pracy, więc próbują i w tej branży. Ja, niestety na horyzoncie nie widzę szansy na to, że przybędzie na rynku miejsc pracy.
12 września 2014 23:01
steni

Jak się dobrze potargujesz to bez działalności można dostać
 

Owszem, ale na pewno nie przez firmę. A na działalnosci 1400 to nie są żadne kokosy, a już przy dużym zusie to na ręke zostaje 1100, a w zasadzie to jeszcze mniej, bo będąc na zjeżdzie tez trzeba Zus zapłacic przeciez. Oczywiscie mozna zawiesic na ten czas działalnosc, ale nie dostanie się potem o A1 i EKUZ. Czyli średni zarobek netto i tak będzie około 800-900 euro. Na działalnosci to minimum 1800 brutto, wtedy to jakis sens ma, w przeciwnym razie lepiej pojechać przez firmę i mieć świety spokój.
12 września 2014 23:02
marshall.area

a ja mam 950e

jezyk podstawowy?
12 września 2014 23:02 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

a ja mam 950e

Oceń w takim razie swój język , porównaj z tabelką i bedziesz wiedział czy masz dobrze czy źle hahaha
12 września 2014 23:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Dobrze wiedzić.......to bedę sie targować za jakieś ....kilka lat :)))))))

czemu za kilka lat? ja bylam teraz pierwszy raz. kilka firm sie o mnie "bilo"- moglam sie spokojnie targowac. wytargowalam duzo wiecej niz sie spodziewalam ;) i tyle zaplacili...
12 września 2014 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

jezyk podstawowy?

coś po między podstawowym a komunikatywnym ;)