Ktoś mi zaproponował takie zarobki

12 września 2014 23:30 / 1 osobie podoba się ten post
dziękuję  Andrea  za  wytłumaczenie:)
 
 
 
 
 
 
-
12 września 2014 23:31 / 1 osobie podoba się ten post
To sobie muszę w angielskim jedną dodać - komunikatywnie przecież umiem.
12 września 2014 23:43 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea, komunikatywny język to według Ciebie szkolne 3+, 4-?
Jaka szkoła daje za komunikatywny 4-? Chyba bardzo, bardzo marna ;)..
12 września 2014 23:46
Ja jakos zawsze do jednej osoby,na ogół płci męskiej.Ale nie narzekam bo dziadki miłe i samodzielne mi się trafiają.
Firmy oceniają moj niem.na bardzo dobry,ja sama - na dobry.
13 września 2014 00:22 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Andrea, komunikatywny język to według Ciebie szkolne 3+, 4-?
Jaka szkoła daje za komunikatywny 4-? Chyba bardzo, bardzo marna ;)..

Ja ostatnio dowiedziałam się, że w agencji jestem oznaczona jako opiekunka trzygwiazdkowa, wyżej są  tylko opiekunki czterogwiazdkowe. Taką maja skalę. Ciekawe bo ostatnio weryfikowano u mnie język gdy zatrudniałam się dwa latatemu i prawie nic nie mówiłam, a według nich mój język był na poziomie komunikatywnym. No cóż, kłocić się nie będę skoro dzięki temu lepiej zarabiam. W miejscu, w którym byłam ostatnio dziadki uważały, że mówię "bardzo dobrze", ja sam o sobie bym tego nie powiedziała.
13 września 2014 20:18
Gosia 1234

Dobrze wiedzić.......to bedę sie targować za jakieś ....kilka lat :)))))))

A dlaczego za kilka lat a nie teraz ?
13 września 2014 20:21
doda1961

Owszem, ale na pewno nie przez firmę. A na działalnosci 1400 to nie są żadne kokosy, a już przy dużym zusie to na ręke zostaje 1100, a w zasadzie to jeszcze mniej, bo będąc na zjeżdzie tez trzeba Zus zapłacic przeciez. Oczywiscie mozna zawiesic na ten czas działalnosc, ale nie dostanie się potem o A1 i EKUZ. Czyli średni zarobek netto i tak będzie około 800-900 euro. Na działalnosci to minimum 1800 brutto, wtedy to jakis sens ma, w przeciwnym razie lepiej pojechać przez firmę i mieć świety spokój.

wierz mi że przez firmę,  ja tylko przez firmę jeżdżę
13 września 2014 20:24
marshall.area

a ja mam 950e

Ja zaczynałam 2 lata temu za 760 ale trzeba się cenić i nie stać w miejscu bo to ciężka i niewdzięczna praca no ????????????????? może nie końca nie wdzięczna zależy jak się trafi
13 września 2014 20:35
steni

wierz mi że przez firmę,  ja tylko przez firmę jeżdżę

Oczywiście , że wierzę, dlaczego mam nie wierzyć. Ja jednak takich firm nie znam i dlatego załozyłam swoją działalność i zarabiam znacznie więcej niż 1400 :)
13 września 2014 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ja rowniez zaczynalam za 800 prawie 3 lata temu z tego musialam oddac 150 euro(zaplacic przed wyjazdem,)do tego doszlo wygadanie telefonem i pierwsze 2 mce to mialam zaledwie moze po 500 euro lecz zatem teraz moge sie pochwalic mam dniowke w wysokosci 52 eurono z tego tez troszke odejdzie na utrzymanie gewerby
ale teraz moge juz wybierac w pdp i pokrecic nosem na zarobki,
13 września 2014 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ja zaczynałam ponad 3 lata temu za 950 , po roku nienagannej :) pracy poprosiłam o podwyzkę, odmówiono mi, więc ja im pokazałam ....gest Kozakiewicza i wcale nie żałuję, wręcz przeciwnie. :)))))))))))))
13 września 2014 20:54
steni

A dlaczego za kilka lat a nie teraz ?

Dlatego, ze żeby sie targowac to trzeba mieć kartę przetargową, którą w tym wypadku jest bardzo dobry jezyk niemiecki.
Trzeba trochę czasu na przyswojenie tego jezyka, a ja pracuje jako opiekunka od 7 miesięcy :))))
13 września 2014 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

Ja rowniez zaczynalam za 800 prawie 3 lata temu z tego musialam oddac 150 euro(zaplacic przed wyjazdem,)do tego doszlo wygadanie telefonem i pierwsze 2 mce to mialam zaledwie moze po 500 euro lecz zatem teraz moge sie pochwalic mam dniowke w wysokosci 52 eurono z tego tez troszke odejdzie na utrzymanie gewerby
ale teraz moge juz wybierac w pdp i pokrecic nosem na zarobki,

no od czegoś trzeba zacząć, takich wichurrek nie ma za wiele ::))) (z językiem), że będzie można przebierać w PDP i agencjach jak w ulęgałkach, trochę pokory i pracy, a wtedy na pewno się uda, myślę, że będzie dobrze :)
13 września 2014 20:58
doda1961

Oczywiście , że wierzę, dlaczego mam nie wierzyć. Ja jednak takich firm nie znam i dlatego załozyłam swoją działalność i zarabiam znacznie więcej niż 1400 :)

Też o tym myślałam ale jakoś nie mam odwagi się do tego zabrać , chyba za mało wiem na ten temat a opinie tu na forum nie sa dla mnie zbyt jasne no i chyba mój język nie jest wystarczający aby sama wszystko załatwiać
13 września 2014 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Dlatego, ze żeby sie targowac to trzeba mieć kartę przetargową, którą w tym wypadku jest bardzo dobry jezyk niemiecki.
Trzeba trochę czasu na przyswojenie tego jezyka, a ja pracuje jako opiekunka od 7 miesięcy :))))

Ja o podwyżkę upomniałam się po 2 miesiącach po powrocie od PD z bardzo dobrą opinią i dostałam ale koleżanka moja z lepszym językiem odemnie nie dostała i też miała b.d.referencje ,podobno to zależy na kogo sie trafi ,chodzi o opiekunka kontraktu . A po roku jak mi nie dali tyle ile chciałam to poprostu zmieniłam firmę i już nie boje się walczyć tylko jak mi cos nie pasuje to szukam innej ,a to wszystko zasługa tego FORUM!!!!!!!!! tu się tego nauczyłam tu są bardzo dobre nauczycielki a ja pojętna uczennica .