Wysyłanie paczki - ceny

29 września 2014 19:09
Ja z Polski do Niemiec wysylalam autobusem.

Natomiast w drugą stronę jutro będę debiutowac przez firme Lazar. "Moja rodzina" juz z nich korzystała i polecili mi ich.
24 grudnia 2014 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Dzięki za link..... poradziłam sobie, bo ja sprytna kobieta jestem
Dzisiajwieczorem  odbiorą paczuszkę za 10 e :)


 
09 kwietnia 2015 17:33
Potrzbuję porady. Córka ma mi coś wysłać i potrzebuję firmy, która mi przywiezie paczkę z Częstochowy. Możecie mi kogoś polecić? Dzwoniłam już do Voyagera ale dogadać się z nimi to jakś tragedia.
Macie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika?
09 kwietnia 2015 19:33
bieta

Dzięki za link..... poradziłam sobie, bo ja sprytna kobieta jestem
Dzisiajwieczorem  odbiorą paczuszkę za 10 e :)

Witam sprytna kobietko a jak dużą paczuszkę wysłałaś za 10 E i  skąd i przez kogo odebrana jak byś mogła coś więcej na ten temat , też bym chciała wysłać ale busy chcą 25 E , a poczta tyko 3 E mniej . Radź jak możesz .Dzięki z góry
09 kwietnia 2015 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
steni

Witam sprytna kobietko a jak dużą paczuszkę wysłałaś za 10 E i  skąd i przez kogo odebrana jak byś mogła coś więcej na ten temat , też bym chciała wysłać ale busy chcą 25 E , a poczta tyko 3 E mniej . Radź jak możesz .Dzięki z góry

 To nie była "paczuszka", to była duża walizaaaa :) wypchana na maxa.
Przesyłka  „od drzwi do drzwi” z Laatzen k/Hannoveru do domu (lubelskie). 
Miałam farta, że zapłaciłam tak mało, ponieważ poszło po znajomości :)))) 
To było w ub. roku ...... nie wiem jak jest obecnie. 
Poniżej link do strony przewoźnika, może komuś się przyda  
http://dipbus.eu/index.html
09 kwietnia 2015 20:31
bieta

 To nie była "paczuszka", to była duża walizaaaa :) wypchana na maxa.
Przesyłka  „od drzwi do drzwi” z Laatzen k/Hannoveru do domu (lubelskie). 
Miałam farta, że zapłaciłam tak mało, ponieważ poszło po znajomości :)))) 
To było w ub. roku ...... nie wiem jak jest obecnie. 
Poniżej link do strony przewoźnika, może komuś się przyda  
http://dipbus.eu/index.html

Dzięki Bietko za kontakt. Niestety, mimo, że deklarują dostępność 24/7 pod telefonem to oba telefony w Polsce milczą.
09 kwietnia 2015 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dzięki Bietko za kontakt. Niestety, mimo, że deklarują dostępność 24/7 pod telefonem to oba telefony w Polsce milczą.

Podałam stronę , ale nie sprawdzałam nr tel. 
Tu podaję aktualny : +48/ 693 099 047 .....   dzwoniłam dwa dni temu,
09 kwietnia 2015 21:30
bieta

Podałam stronę , ale nie sprawdzałam nr tel. 
Tu podaję aktualny : +48/ 693 099 047 .....   dzwoniłam dwa dni temu,

Dziękuję Ci bardzo. Dodzwoniłam się w końcu. Niestety nie pasuje termin ;(((
10 kwietnia 2015 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, klopot jest... Mozesz meza sciagnac i to by bylo najbezpieczniejsze, albo poszukac/oglosic sie na mypolacy - tam czasami mozna trafic na propozycje transportu. Normalna droga - chyba nie da sie, poza tym, nawet, jak DHL przyjmie, to nie masz gwarancji, ze to nie polamane dojedzie !
16 kwietnia 2015 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Potrzbuję porady. Córka ma mi coś wysłać i potrzebuję firmy, która mi przywiezie paczkę z Częstochowy. Możecie mi kogoś polecić? Dzwoniłam już do Voyagera ale dogadać się z nimi to jakś tragedia.
Macie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika?

Zabieramy paczki również z Częstochowy, tel. +48 669 185 529.
30 kwietnia 2015 15:25
Mysle, ze to przesylka z dopiskiem. Jak masz ochote, przejdz sie na poczte z dokumentem siostry dobrej i wlasnym, moze sie uda! Na skypa napisze Ci nadawce, wszystko zalezy od urzednika na poczcie.
30 sierpnia 2015 15:45
naszlo mnie dzis znowu na zadawanie pytan

otoz taka to syytuacja chcialabym odeslac moja walizke z zawartoscia sposobem od drzwi do drzwi

a sama jechac sindbadem bo musze chwilowo.... :( ALE nurtuje mnie pytanie jaka mam gwarancje
ze moje skarby dojada do domku

czy takie firmy dawaja jakies dokumenty na to to zwykla walizka duza podrozna by byla
30 sierpnia 2015 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
Brzozahej

naszlo mnie dzis znowu na zadawanie pytan

otoz taka to syytuacja chcialabym odeslac moja walizke z zawartoscia sposobem od drzwi do drzwi

a sama jechac sindbadem bo musze chwilowo.... :( ALE nurtuje mnie pytanie jaka mam gwarancje
ze moje skarby dojada do domku :pije3:

czy takie firmy dawaja jakies dokumenty na to to zwykla walizka duza podrozna by byla

Oczywiscie ze dostaniesz pokwitowanie. A czy walizka cala dojedzie to tak jak wszedzie moze zawsze sie cos stac. Takiej gwarancji to tak z reka na sercu nawet poczta nie da. Ale ja juz wysylalem przez takie firmy i zawsze bylo ok.
30 sierpnia 2015 17:47
Na odwrocie tego awizo powinnaś mieć miejsce na wpisanie nazwiska osoby  upoważnionej do odbioru przesyłki.Dobra siostra musi tam wpisać twoje nazwisko, podpisać i wtedy nie masz  zadnego problebu z odbiorem.

Piszę to z własnego doswiadczenia-kilka lat temu zdarzyło mi sie cos takiego.
30 sierpnia 2015 18:00
Mazury

Oczywiscie ze dostaniesz pokwitowanie. A czy walizka cala dojedzie to tak jak wszedzie moze zawsze sie cos stac. Takiej gwarancji to tak z reka na sercu nawet poczta nie da. Ale ja juz wysylalem przez takie firmy i zawsze bylo ok.

Nie zawsze dają pokwitowanie-czasem się zostawia tylko namiary na osobę,która ma odebrac i zapłacić-zasada jest nie płacić z góry za przesyłkę -płaci ten kto odbieRa i nawet bez pokwitowania nic nie zginie, ani walizka ani kasa w kopercie,bo i tak podają z D do PL.