Wysyłanie paczki - ceny

25 stycznia 2017 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Spytam tutaj jeszcze (w temacie mniej więcej)

Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą.

W zeszla srode  18 wysylalam corce paczke,  dostala juz w poniedzialek,Tylko piec dni ,niedlugo
25 stycznia 2017 18:44 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Spytam tutaj jeszcze (w temacie mniej więcej)

Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą.

Moja (DPD) nadana w sobotę z końca świata w DE  dotarła w czwartek ..... ale uprzedzili mnie że będzie szła nieco dłużej bo jest weekend .... normalnie podobno 3-4 dni.
25 stycznia 2017 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Spytam tutaj jeszcze (w temacie mniej więcej)

Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą.

Z DE do Polski szybko do 3 dni max, gorzej w odwrotną stronę 
25 stycznia 2017 18:57
basiaim

Spytam tutaj jeszcze (w temacie mniej więcej)

Orientuje się ktoś, jak długo idzie paczka z De do Polski? Muszę trafić z datą.

Basiu - spójrz na wątek "Perfect Tour" 
http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2619/transport---opinie-o-przewoznikach/perfect-tour---miedzynarodowe-przewozy-osobowe/page/2#596146

podałam tam linki do DPD -wg. mnie najlepszy sposób na paczki ..... nie liczy się waga, lecz wymiar (waga do 31,,5 kg!) ....czyli nie warto się ograniczać ...... ja też na początku tak robiłam, a potem dopakowałam na maxa  
08 grudnia 2017 07:47 / 4 osobom podoba się ten post

Potrzebuje wysłać paczkę do Polski. Mam tyle prezentów w tym słodyczy, że jak to wszystko zjem to bardzo spuchnę  Nie mam za bardzo miejsca w walizce żeby się z tym tłuc i chyba będę przejeżdżać na inną sztelę. Może jakimś pewnym busem? Macie jakieś pomysły? Plissssss


Przeniosłem. O.

08 grudnia 2017 08:35 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Potrzebuje wysłać paczkę do Polski. Mam tyle prezentów w tym słodyczy, że jak to wszystko zjem to bardzo spuchnę :smiech2: Nie mam za bardzo miejsca w walizce żeby się z tym tłuc i chyba będę przejeżdżać na inną sztelę. Może jakimś pewnym busem? Macie jakieś pomysły? Plissssss


Przeniosłem. O.

Skąd dokąd napisz ,łatwiej będzie polecić busiarnię.Można tez DHL czy innym kurierem albo zwyczajnie pocztą,ale ja by chyba busem wysyłała bo najszybciej.Moja busiarnia chętnie paczki bierze ,ale porusza się tylko po Wybrzeżu.
08 grudnia 2017 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Potrzebuje wysłać paczkę do Polski. Mam tyle prezentów w tym słodyczy, że jak to wszystko zjem to bardzo spuchnę :smiech2: Nie mam za bardzo miejsca w walizce żeby się z tym tłuc i chyba będę przejeżdżać na inną sztelę. Może jakimś pewnym busem? Macie jakieś pomysły? Plissssss


Przeniosłem. O.

Koniecznie busem .Taniej i prędzej.Wysłałam 13 listopada pocztą i do dziś jeszcze córka nie ma.Zwykłą taką ,ale nie myślałam że do Wrocławia będzie szła dwa miesiące.
08 grudnia 2017 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Potrzebuje wysłać paczkę do Polski. Mam tyle prezentów w tym słodyczy, że jak to wszystko zjem to bardzo spuchnę :smiech2: Nie mam za bardzo miejsca w walizce żeby się z tym tłuc i chyba będę przejeżdżać na inną sztelę. Może jakimś pewnym busem? Macie jakieś pomysły? Plissssss


Przeniosłem. O.

Zobacz też jakieś "przewozy paczek" w swojej okolicy. Nadając paczkę, masz potwierdzenie.
Przez pocztę drogo wychodzi. Wysyłałam paczkę (około 1 kg) i zapłaciłam 17€, a w przewozach masz np. 20 kg za 20€.
08 grudnia 2017 09:31 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Koniecznie busem .Taniej i prędzej.Wysłałam 13 listopada pocztą i do dziś jeszcze córka nie ma.Zwykłą taką ,ale nie myślałam że do Wrocławia będzie szła dwa miesiące.:nerwowy1:

Serio?
A sprawdzałaś tą przesyłkę na "śledzeniu"? Moja szła jakieś 5-6 dni.
08 grudnia 2017 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Zobacz też jakieś "przewozy paczek" w swojej okolicy. Nadając paczkę, masz potwierdzenie.
Przez pocztę drogo wychodzi. Wysyłałam paczkę (około 1 kg) i zapłaciłam 17€, a w przewozach masz np. 20 kg za 20€.

Wiem ze przez poczte drogo wychodzi. Poszukam przewozów paczek jak radzisz.
Pytam bo mam takie mieszane uczucia czy busiarnie są pewne. Bo to będzie dosyć wartościowa paczka.
Chcialabym z kimś sprawdzonym przez Was wysłać. Potrzebuje z Berlina na Śląsk.
08 grudnia 2017 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Skąd dokąd napisz ,łatwiej będzie polecić busiarnię.Można tez DHL czy innym kurierem albo zwyczajnie pocztą,ale ja by chyba busem wysyłała bo najszybciej.Moja busiarnia chętnie paczki bierze ,ale porusza się tylko po Wybrzeżu.

Szkoda, ze tylko na Wybrzeżu. Potrzebuję z Berlina na Śląsk.
08 grudnia 2017 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
z Berlina na śląsk jadą zadzwoń...za 2 duże walizki płaciłam ostatnio 30 euro, rano o 5 zabrali o 18 mąż już miał w domu, zawsze tylko nimi posyłam jak coś..kasę już mi tez wozili i zapasowe klucze od auta. haaa polecam...busiarnia http://www.pas-trans.pl
08 grudnia 2017 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
scarlet

z Berlina na śląsk jadą zadzwoń...za 2 duże walizki płaciłam ostatnio 30 euro, rano o 5 zabrali o 18 mąż już miał w domu, zawsze tylko nimi posyłam jak coś..kasę już mi tez wozili i zapasowe klucze od auta. haaa polecam...busiarnia http://www.pas-trans.pl

Ja już z nimi jechałam. Widziałam, że paczki przewożą. Będę się do nich dobijać. Dzięki 
08 grudnia 2017 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wiem ze przez poczte drogo wychodzi. Poszukam przewozów paczek jak radzisz.
Pytam bo mam takie mieszane uczucia czy busiarnie są pewne. Bo to będzie dosyć wartościowa paczka.
Chcialabym z kimś sprawdzonym przez Was wysłać. Potrzebuje z Berlina na Śląsk.

Ja optowałabym za przewozami paczek.
Busiarnie sprawdzone, ale kierowcy się zmieniają.
A na przesiadkach tym bardziej. Pod tym względem też mam mieszane uczucia.
PasTrans też znam jako pasażerka, może warto zaryzykować, skoro dziewczyny i paczki już słały.
08 grudnia 2017 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja optowałabym za przewozami paczek.
Busiarnie sprawdzone, ale kierowcy się zmieniają.
A na przesiadkach tym bardziej. Pod tym względem też mam mieszane uczucia.
PasTrans też znam jako pasażerka, może warto zaryzykować, skoro dziewczyny i paczki już słały.

Zacytuję siebie, bo dopisać chciałam.
 
Większość busiarni przewozi paczki na "lewo", w biurze mówią, że tego się nie praktykuje. Gdy więc (tfu tfu) paczka przepadnie- potwierdzenia żadnego się nie ma.
 
Sorry, że czarnowidztwo uskuteczniam.