ADIUTOR 24H Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
24 września 2014 15:04 / 1 osobie podoba się ten post

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie ADIUTOR 24H z Torunia. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

24 września 2014 20:16
Witam wszystkich. Czy ktoś pracuje przez tę firmę. Moze ktoś podzieli się swoimi doswiadczeniami: czy płacą terminowo i w euro ?
30 września 2014 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Nikt na forum nie pracuje przez te firmę.
15 stycznia 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Chciałam napisać ,że już drugi raz wyjechałam z Agencji Adiutor 24 z Torunia. To co mogę napisać ,że jest słowna jeśli chodzi o wypłatę.Zgadzał się również stan podopiecznego ze stanem jaki podała agencja.To są chyba najważniejsze informacje jakie chciałam przekazać potencjalnym kandydatkom.Obydwie oferty miałam dobre, ale nie w 100% bo na obydwu miejscach za mało czasu wolnego i kobitka z agencji powiedziała ,żebym sama sobie to załatwiła.Nie wiem jak jest u innych dziewczyn co wyjechały z Adiutora 24 ale do mnie wcale nie zadzwonili sprawdzić czy jest ok. Sądze ,że nie dzwonili bo wiedzieli ,że jest w miare dobrze od poprzedniczek.Ale to ich nie zwalnia od kontaktu z każdą zmienniczką.
Czy wyjadę kolejny raz z tej firmy ,nie wiem,jeśli dostanę podwyżkę bo na razie mam MAŁO to na pewno.
Ciekawi mnie czy ktoś jest z tej firmy na OPIEKUNKI 24.
19 kwietnia 2017 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ja pracuję od zeszłego roku. Znalazłam ogłoszenie na internecie od Pana Mariusza. Bardzo fajnie się z nim i z Adiutorem współpracuje. Kontakt dla opiekunek 24h. Zlecenia no cóż pierwszy raz było ciężko a teraz mam super podopieczną. Zarobki jak wszędzie, wypłaty na czas. Mariusz załatwia każdą sprawę od ręki, także mogę polecić ta firmę
08 czerwca 2017 11:17
Znam tą firmę sprzed ponad dwóch lat, byłam na dwóch zleceniach. Szczerze mogę ją polecić, nie miałam żadnych problemów, dobry kontakt i opieka koordynatora na zachodzie Niemiec.Sami zadzwonili w drugi dzień pobytu z pytaniami czy wszystko ok.Wypłata na czas, trafiłam na dobre niemieckie rodziny.
Ze względu na moją rodzinę prawie 2 lata jestem w Polsce, ale myślę, żeby wrócić na krótkie zlecenia i znowu wyjeżdżać. Wybiorę tą firmę, bo jest sprawdzona i wiarygodna, po co niepotrzebnie się gdzieś naciąć.
08 czerwca 2017 14:40
Geronimo! Ty jeszcze jesteś na zleceniu, czy w domu? Jak dobrze pamiętam to wyjechałeś do pracy w styczniu. Według mnie albo wkrótce pojedziesz do domciu albo już w nim jesteś tylko z przyzwyczajenia zajrzałeś na forum.
08 czerwca 2017 16:07
Rzetelna i sprawdzona firma. Pracuje z nimi 5 lat i jestem megazadowolona :) Z dziewczynami zbiura mam super kontakt
08 czerwca 2017 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunka1281

Rzetelna i sprawdzona firma. Pracuje z nimi 5 lat i jestem megazadowolona :) Z dziewczynami zbiura mam super kontakt

I się wcześniej nie chwaliłaś??Ciekawe,ha ha ha
08 czerwca 2017 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

I się wcześniej nie chwaliłaś??Ciekawe,ha ha ha

A perły białolice jak były tak są.
08 czerwca 2017 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem jak to jest gdy po tak długim pobycie widać jasny promyczek nadziei na koniec. Pamiętam jak patrzyłam na Twoje odliczanki 100 albo 96 dni i myślałam, że jest ktoś kto ma równie mocno przechlapane jak ja. Wiem, że nikt ani Tobie, ani mnie tak długo siedzieć na zleceniu nie każe ale jak chce się coś zrealizować to niestety trzeba. Kasa nie manna i z nieba sama nie spadnie.
08 czerwca 2017 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Wiem jak to jest gdy po tak długim pobycie widać jasny promyczek nadziei na koniec. Pamiętam jak patrzyłam na Twoje odliczanki 100 albo 96 dni i myślałam, że jest ktoś kto ma równie mocno przechlapane jak ja. Wiem, że nikt ani Tobie, ani mnie tak długo siedzieć na zleceniu nie każe ale jak chce się coś zrealizować to niestety trzeba. Kasa nie manna i z nieba sama nie spadnie.

 
08 czerwca 2017 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

 :-)

Jest to też jakieś wyjście ale mam większe zaufanie do własnych rąk niż lotka, nawet niemieckiego. A Ty gdzie się podziwałeś jak Cię nie było?
14 lipca 2017 15:17
Dzień dobry Panie Geronimo. Nic mi na ten temat nie wiadomo abym prosił pracowników biura o udzielanie sie na portalach dla opiekunek. Pozdrawiam.
05 października 2017 09:09
Ktoś coś? Jakieś sprawdzone aktualne opinie?