ADIUTOR 24H Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
07 września 2018 10:43 / 3 osobom podoba się ten post
klarakot

Plusy Adiutora to
-pieniądze na czas 
-przemiła Pani sprawdzająca poziom języka 
Minusy
-na  wyjeździe  zero  kontaktu  że strony firmy
-brak koordynatora po stronie niemieckiej 
-brak  całodobowego telefonu
-opiekun  kontraktu  nie  odbiera  tel i nie  ma w zwyczaju oddzwonić
Dotyczy to też rodziny niemieckiej. 
-brak konkretnej informacji co do  ubezpieczenia  OC
-umowa  najezona karami
-nierzetelne ogłoszenia 
-śmieszne stawki 
 
 

Nie zgodzę się z Tobą co do minusów. Firma dzwoni przynajmniej dwa razy podczas zlecenia, w Twoim przypadku musiało dojść do przypadku co się przecież zdarza. Ja często sama do nich dzwonię, bo wiadomo praca z człowiekiem to zawsze niewiadoma i nigdy nie można obarczać w 100% firmy za to, że coś jest nie tak. 

Kary są wszędzie więc nie ma co atakować za to Adiutor. Ogłoszenia są rzetelne, a że stawki niskie to to wynika z faktu iż Adiutor jako nieliczny płaci wszystkie ubezpieczenia i naprawdę działa legalnie w przeciwieństwie do innych firm, które albo płacą śmieszne pieniądze za ubezpieczenie albo wcale, ablo kłamią że płacą. JA tak wyjechałam, co z tego, że zarabiałam więcej jak przy jednym wypadku nie miałam skąd wziąć pieniędzy na leczenie? Dziękuję takim firmom, Adiutor mimo czasem niższych stawek jest o wiele lepszy. Racja lepiej czytać dokładnie umowy, tyczy się to nie tylko Adiutor ale każdej innej firmy; Zwracacie Panie uwagę tylko na kasę, a fakty są takie, że Adiutor naprawdę działa rzetelnie i dla Waszego dobra 
07 września 2018 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ja polecam. Zaczęło się od tego, że w jednej z firm miałam spory problem z karą umowną. Adiutor jako jedyna firma oferuje pomoc prawną więc się do nich zgłosiłam. Bardzo miły Pan pomógł mi wyjść z kłopotów, przez co przyznam szczerze, że zainteresowałam się ich ofertami pracy. Zadzwoniłam do działu rekrutacji, szybko się mną zajęli, ofertę na początek dostałam nie najwyższą ale stwierdziłam, że spróbuję. Pracuję w Adiutor już 4 miesiące i muszę przyznać, że jest zadowolona. Dostaję zlecenia lekkie, całkiem dobrze płatne, mam stały kontakt, no i co fajne to to, że na facebooku też można z nimi porozmawiać i przyjemne treści prezentują. Dla mnie jak najbardziej na ok.
07 września 2018 11:16
Zauważyłam, że rozpętała się dyskusja, a jestem nowa na tym portalu i pracowałam w Adiutor.

Obecnie już nie pracuję w zawodzie - skończyłam 2 miesiące temu ale ostatnie lata faktycznie tam pracowałam. Super zespół, oferty ok, wypłata na czas. Często dzwonili.

Pozdrowienia dla Pana Mariusza i Anety :)
07 września 2018 12:22
Gienia1964

Zauważyłam, że rozpętała się dyskusja, a jestem nowa na tym portalu i pracowałam w Adiutor.

Obecnie już nie pracuję w zawodzie - skończyłam 2 miesiące temu ale ostatnie lata faktycznie tam pracowałam. Super zespół, oferty ok, wypłata na czas. Często dzwonili.

Pozdrowienia dla Pana Mariusza i Anety :)

To nie jest dziwne, przecież ile osób tyle zdań. Jeden trafi na dobrą rodzinę, wtedy wychwala firmę.
Inny trafi, że stan podopiecznego nie zgadza się i ma żal. Najważniejsze żeby pieniądze płacili.
07 września 2018 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
ela.p

To nie jest dziwne, przecież ile osób tyle zdań. Jeden trafi na dobrą rodzinę, wtedy wychwala firmę.
Inny trafi, że stan podopiecznego nie zgadza się i ma żal. Najważniejsze żeby pieniądze płacili.

To jest prawie w kazdej firmie , jak jest dobrze to jest dobrze ,ale jak sa problemy to rzadko kiedy firma zaiterweniuje. Ra czej tlumaczy sie brakiem informacji.
07 września 2018 12:50
dorotee

To jest prawie w kazdej firmie , jak jest dobrze to jest dobrze ,ale jak sa problemy to rzadko kiedy firma zaiterweniuje. Ra czej tlumaczy sie brakiem informacji.

Oj ja muszę przyznać, że Adiutor interweniuje, chociaż inne w których pracowałam też ineterweniowały jak było źle - taka już ze mnie pechowa kobieta trochę do zleceń. Nie wiem jakie Pani ma doświadczenia, wiadomo, że można trafić różnie
09 września 2018 17:18
dorotee

To jest prawie w kazdej firmie , jak jest dobrze to jest dobrze ,ale jak sa problemy to rzadko kiedy firma zaiterweniuje. Ra czej tlumaczy sie brakiem informacji.

Wiem, że tak jest z opowieści koleżanek po fachu. Sama trafiłam na różnice i co zrobiłam? Zmieniałam firmy po braku reakcji. Jest trudniej to powinni dopłacić. Zawsze musimy zgłaszać różnice, tym bardziej jak chcemy tu wrócić. Ja nie zgłoszę to następną czeka problem, ale opiekunki nie zgłaszają. Są przypadki, że kończą pracę i nie wracają, nie chcą powiedzieć dlaczego. 
10 września 2018 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Wiem, że tak jest z opowieści koleżanek po fachu. Sama trafiłam na różnice i co zrobiłam? Zmieniałam firmy po braku reakcji. Jest trudniej to powinni dopłacić. Zawsze musimy zgłaszać różnice, tym bardziej jak chcemy tu wrócić. Ja nie zgłoszę to następną czeka problem, ale opiekunki nie zgłaszają. Są przypadki, że kończą pracę i nie wracają, nie chcą powiedzieć dlaczego. 

Pani Elu ile osób tyle przypadków. Ja pracuje z Adiutor i jestem zadowolona. Kurs robiłam u nich i tak już zostałem, bo są pewni jak dla mnie. Jak widzę różnice w zleceniu to zawsze zgłaszam, no ale wiadomo podopieczni to są też ludzie i to często schorowani, cięzko pewnie firmie przewidzieć wszystko z tego powodu. Adiutor z tego co słyszałam od znajomych jest jedną z nielicznych bardzo dobrych firm, sama też jest zadowolona, osobiście lubię obserwować ich na facebook'u. 


10 września 2018 13:42
Jadwiga1971

Pani Elu ile osób tyle przypadków. Ja pracuje z Adiutor i jestem zadowolona. Kurs robiłam u nich i tak już zostałem, bo są pewni jak dla mnie. Jak widzę różnice w zleceniu to zawsze zgłaszam, no ale wiadomo podopieczni to są też ludzie i to często schorowani, cięzko pewnie firmie przewidzieć wszystko z tego powodu. Adiutor z tego co słyszałam od znajomych jest jedną z nielicznych bardzo dobrych firm, sama też jest zadowolona, osobiście lubię obserwować ich na facebook'u. 


Dobrze Pani słyszała od znajomych! Jest najlepszy, bo płaci składki na ubezpieczenia i dba o opiekunki. Mnie aż ściska jak widzę głupie komenatarze, że mało płacą. Płacą normalnie, a do tego dużo dodatkowych tylko po to, by opiekunki były bezpieczne! Szkoda gadać co za czasy, że tego nie doceniają ludzie dopóki nic im się nie stanie. Pozdrawiam 
12 września 2018 09:49
Jadwiga1971

Pani Elu ile osób tyle przypadków. Ja pracuje z Adiutor i jestem zadowolona. Kurs robiłam u nich i tak już zostałem, bo są pewni jak dla mnie. Jak widzę różnice w zleceniu to zawsze zgłaszam, no ale wiadomo podopieczni to są też ludzie i to często schorowani, cięzko pewnie firmie przewidzieć wszystko z tego powodu. Adiutor z tego co słyszałam od znajomych jest jedną z nielicznych bardzo dobrych firm, sama też jest zadowolona, osobiście lubię obserwować ich na facebook'u. 


Dobrze, że jesteś zadowolona. Nie ma nic gorszego od pracy z firmą, która nas oszukuje.
12 października 2018 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Współpracowałam dwa lata z firmą Adiutor było wszystko w miarę ok
Ostatnie zlecenie jakie dla nich wykonałam do dziś nie zostało mi wypłacone obiecane honorarium
A minęło już 3 miesiące telefoniczne kontakty nic nie dają
W ostatnim momencie tuż przed zjazdem zgodnie z umową firma poinformowała mnie ze musze zostać jeszcze tydzień bo nie ma nikogo na moje miejsce obiecali za to 200euro premii (przez tą sytuację ominęła mnie wa z na uroczystość rodzinna)
Wynagrodzenie właściwe otrzymałam w terminie jednak premia do dziś nie została wypłacona
Choć Pani Małgorzata Juras ( ona obiecała premie) proponowała mi kolejne wyjazdy mimo braku płatności
16 października 2018 15:13
To czemu się nie zgłaszałaś do nich?
24 października 2018 21:48
Bylam 11 dni na szteli,a zapłacili mi tylko 200euro(za to że wypowiedziałam).Jeszcze kara straszyli
25 października 2018 09:11
No proszę czyli nie są tacy uczciwi a dziś podobno mają felieton o opiekunkach osób starszych w pytaniu na śniadanie.
25 października 2018 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
A powinni mieć reportaż w Uwadze, bo już byłam blisko...