ADIUTOR 24H Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
07 grudnia 2018 13:22
Gienia1964

Śmiać mi się chce jak widzę, że ktoś tutaj poleca Promedica. Tragedia.... Chyba wszyscy pracujący jakiś czas wiedzą, że od nich trzeba się z daleka trzymać. Ja na Adiutor nie narzekam, dla mnie pewna firma, a i ostatnio stawki poszły znacznie w górę. Też widziałam, że premia za święta 500-600 euro co jest kuszące. Raczej zmieniają się na lepsze jeśli chodzi o wynagrodzenie.

Poza tym, ze malo placa czemu smiac sie chce?
07 lutego 2019 10:38
Super, jestem bardzo zadowolona. Dopiero zaczęłam swoją przygodę w tej branży i od razy trafiłam w internecie na Adiutor. Fajnie się prezentują więc wyjechałam i muszę przyznać, że zostałam naprawdę bardzo dobrze potraktowana. Przemiła obsługa, oferta szybko zaprezentowana, wynagrodzenie 1400. Pozdrawiam Panią Karolinę!
07 lutego 2019 10:55
ElzbietaSkw

Super, jestem bardzo zadowolona. Dopiero zaczęłam swoją przygodę w tej branży i od razy trafiłam w internecie na Adiutor. Fajnie się prezentują więc wyjechałam i muszę przyznać, że zostałam naprawdę bardzo dobrze potraktowana. Przemiła obsługa, oferta szybko zaprezentowana, wynagrodzenie 1400. Pozdrawiam Panią Karolinę!

Uwierzę? jeśli zna Pani komunikatywnie język i ma doswiadczenie, bez tego na taki zarobek nie ma szans! A może tak, owszem ale będzie to bardzo wymagające zlecenie.Zycze bycia twarda, zwarta i gotowa do działania.Ja z tej Firmy akurat trafiłam na "minę"i z za wcześniejszy zjazd (poniżanie, trzaskanie garami i chyba zazdrość o chlopaoblecha i buca) przez jego konkubine- syna pdp.) obciążyli mnie 200e kary.A wiec...ostroznie! I nie do Mulcheim an der Ruhr do Lothara i Conny za ścianąSeniorka za to fantastyczna
07 lutego 2019 13:25 / 1 osobie podoba się ten post
ElzbietaSkw

Super, jestem bardzo zadowolona. Dopiero zaczęłam swoją przygodę w tej branży i od razy trafiłam w internecie na Adiutor. Fajnie się prezentują więc wyjechałam i muszę przyznać, że zostałam naprawdę bardzo dobrze potraktowana. Przemiła obsługa, oferta szybko zaprezentowana, wynagrodzenie 1400. Pozdrawiam Panią Karolinę!

Też nie wierzę. Ja z nimi rok temu pierwszy raz "zaczynając przygodę" jechałam za mniej niż tysiąc. A teraz znajoma u nich była- z doświadczeniem, po przejściu z innej firmy- za 1150. Oni też dają więcej lub mniej w zależności od języka i doświadczenia.
U mnie poza tym było ok., choć wysyłanie "świeżynki" do osoby leżącej wydaje mi się teraz takie mało odpowiedzialne. Ale to typowa praktyka firm.
Za taką kwotę- to chyba super język, doświadczenie pielęgniarskie, prawo jazdy i trudny przypadek Bo wszedzie w internecie piszą, że firma ok., ale mało płacą. I mogę to potwierdzić.
13 lutego 2019 15:45
A mi się właśnie wydaje, że się zmienili i teraz są zlecenia lepiej płatne. Przeglądam oferty wielu firm i u nich widzę różnicę, aż sama się może skuszę, by znowu z nimi pojechać.
1400 to chyba faktycznie komunikatywny język minimum i jakieś tam doświadczenie już w opiece
13 lutego 2019 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
EwelinaMazur

A mi się właśnie wydaje, że się zmienili i teraz są zlecenia lepiej płatne. Przeglądam oferty wielu firm i u nich widzę różnicę, aż sama się może skuszę, by znowu z nimi pojechać. :randka:
1400 to chyba faktycznie komunikatywny język minimum i jakieś tam doświadczenie już w opiece

Właśnie komunikatywnym językiem, doświadczenie półtora roku w innej firmie i było- na przełomie roku 2018/2019 1150. To nie wiem skąd taki przeskok- od mojego 950 w grudniu 2017, przez 1150 grudzień 2018 i nagle 1400????? Przez miesiąc?
13 lutego 2019 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Poza tym, ze malo placa czemu smiac sie chce?

Współpraca z nimi to nie nie jest powód do śmiechu tylko chyba bardziej płaczu. To tak na marginesie.
13 lutego 2019 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Szmery bajery te  Adiutora "numery"
25 lutego 2019 11:56

Firma może wypowiadać się z konta pracodawcy, nie z kont opiekunek.

04 listopada 2019 14:20
Nie polecam . Koordynatorka niekompetentna i nieżyczliwa , stojąca murem za rodziną niemiecką . Problemy z powrotem do domu . Na plus mogę zaliczyć to , że pieniądze były na czas .

04 listopada 2019 14:20
Nie polecam . Koordynatorka niekompetentna i nieżyczliwa , stojąca murem za rodziną niemiecką . Problemy z powrotem do domu . Na plus mogę zaliczyć to , że pieniądze były na czas .

04 listopada 2019 14:40 / 4 osobom podoba się ten post
Wysłali dziewczynę z Ukrainy,bez języka do dyspotycznej PDP.....Zjeżdża wywalają ją. Zamowilam dla niej Taxi na Sindbada ,nikt jej nie pomógł..
To wrecz nie etyczne...nie ludzkie.
.
04 listopada 2019 18:10
Damessa

Wysłali dziewczynę z Ukrainy,bez języka do dyspotycznej PDP.....Zjeżdża wywalają ją. Zamowilam dla niej Taxi na Sindbada ,nikt jej nie pomógł..
To wrecz nie etyczne...nie ludzkie.
.

Dorby wieczör! Kto zaplaci za Sindbada w takiej sytuacji?
04 listopada 2019 18:18
Damessa

Wysłali dziewczynę z Ukrainy,bez języka do dyspotycznej PDP.....Zjeżdża wywalają ją. Zamowilam dla niej Taxi na Sindbada ,nikt jej nie pomógł..
To wrecz nie etyczne...nie ludzkie.
.

Dalam polubienie tylko za  informacje .
 
04 listopada 2019 18:41 / 1 osobie podoba się ten post
Ally

Dorby wieczör! Kto zaplaci za Sindbada w takiej sytuacji?

Najprawdodpodobniej ta Ukrainka za tą podróż zapłaci. Ja raz zmieniałam Panią z Ukrainy, która nie umiała nic po niemiecku, ale za to wszystko bardzo dobrze rozumiała po polsku. Rodzina wiedziała kogo wybrała i że ta nowa osoba nie mówi nic w ich języku. Po tygodniu pracy podziękowano jej za pracę, a firma załatwiła zjadz. Problem polega na tym, że absurdalne założenia ze strony firmy, że jakakolwiek osoba poradzi sobie na ciężkim zleceniu bez znajomości języka nie zdaje racji bytu w rzeczywistości. Można pojechać bez znajomości języka obcego pod warunkiem, że opiekujemy się osobą w pełni samodzielną, która na takie coś wyraziła zgodę, bo jeżeli nawet my jej nie zrozumiemy i nie będziemy w stanie jej potrzeb zaspokoić (jak będzie nas o to prosiła )
to ona sama wszystko wykona bez naszej pomocy. Jeszcze jedna sprawa, ta Pani z Ukrainy o której piszę, nie chciała jechać do pracy na opiekę, tłukła się 2 dni w busie i została przydzielona do takiej a nie innej pracy- czy to jest etyczne?(nie). Z moich obserwacji wynika, że przez firmy już mało kto chce wyjeżdżać(mówię o Paniach z Polski), większość tych osób wybiera opiekę prywatną. Dlaczego większość woli wyjechać prywatnie?- na to pytanie może sobie każdy z nas odpowiedzieć, kto chociaż raz wyjechał do tej pracy przez polską agencję.