Stała opiekunka

25 kwietnia 2015 16:00 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Narazie to tylko plany,ale kto wie...też cenię sobie spokój,ale z drugiej strony jak się odzwyczaję od pdp to już mi żaden nie podpasuje :)

ja tez cenie spokój i cisze i oczywiście nad życie kocham naturę .Ivanilia40 na razie sobie głowy nie zaprzątaj ,ciesz się z życia i wypoczywaj .Taka okazja może się juz nigdy nie powtórzyć ...........
25 kwietnia 2015 17:15 / 5 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

Czyli masz fajną stelle? Nie jestem na bieżąco :(

Sztela fajna ,bo sam dom do opeiki bez pdp.Dom tez jest upierdliwy ,ale mozna go spokojnie ochrzanic i po polsku rozumie :))))
25 kwietnia 2015 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Sztela fajna ,bo sam dom do opeiki bez pdp.Dom tez jest upierdliwy ,ale mozna go spokojnie ochrzanic i po polsku rozumie :))))

Iwanilka to ty za stróża robisz:))) hihi sorry, ale jak to bez Pdp???? I tak do grudnia będziesz bez Pdp?
25 kwietnia 2015 17:22 / 4 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

Iwanilka to ty za stróża robisz:))) hihi sorry, ale jak to bez Pdp???? I tak do grudnia będziesz bez Pdp?

Nie podjęłam jeszcze decyzji do kiedy będę,ale faktycznie za stróża robie. Takiego luzu to nie pamiętam kiedy miałam,bo nawet w domu musiaam się czasem spinać,a tu...sanatorium :)
Mój pdp zmarł po 3 tygodniach od mojego przyjazdu tutaj i tak sobie siedzę na tych 300 m. kw. :)
25 kwietnia 2015 17:24 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie podjęłam jeszcze decyzji do kiedy będę,ale faktycznie za stróża robie. Takiego luzu to nie pamiętam kiedy miałam,bo nawet w domu musiaam się czasem spinać,a tu...sanatorium :)
Mój pdp zmarł po 3 tygodniach od mojego przyjazdu tutaj i tak sobie siedzę na tych 300 m. kw. :)

Ok.Nie do końca rozumiem :) Ale jak Ci dobrze to siedż:) Jak płacą za siedzenie to korzystaj.Teraz masz nagrodę za poprzednią złą stelle:) Napawaj się tym nic nie robieniem:)
25 kwietnia 2015 17:50 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie podjęłam jeszcze decyzji do kiedy będę,ale faktycznie za stróża robie. Takiego luzu to nie pamiętam kiedy miałam,bo nawet w domu musiaam się czasem spinać,a tu...sanatorium :)
Mój pdp zmarł po 3 tygodniach od mojego przyjazdu tutaj i tak sobie siedzę na tych 300 m. kw. :)

Ivanilka, a może do grudnia syn podopiecznego ma zamiar Ci sie oświadczyć, a poki co poprzygląda się coś Ty warta :))))))))))))))))))))), jako gospodyni domowa :)
Galanty chociaż????
25 kwietnia 2015 17:55 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Sztela fajna ,bo sam dom do opeiki bez pdp.Dom tez jest upierdliwy ,ale mozna go spokojnie ochrzanic i po polsku rozumie :))))

Dobrze, że to tylko "dom" a nie katedra, bo wtedy zamiast ochrzanić musiałabyś się modlić :)))))
25 kwietnia 2015 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, a może do grudnia syn podopiecznego ma zamiar Ci sie oświadczyć, a poki co poprzygląda się coś Ty warta :))))))))))))))))))))), jako gospodyni domowa :)
Galanty chociaż????

To samo mi na mysl przyszlo Doda hahahahahah :))) Moze bedziemy miec wesele :D forumowe........
25 kwietnia 2015 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

To samo mi na mysl przyszlo Doda hahahahahah :))) Moze bedziemy miec wesele :D forumowe........

Jak galanty to bym brała :))))))))))))))
25 kwietnia 2015 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, a może do grudnia syn podopiecznego ma zamiar Ci sie oświadczyć, a poki co poprzygląda się coś Ty warta :))))))))))))))))))))), jako gospodyni domowa :)
Galanty chociaż????

Hahhaha oj Doda,rozwaliłaś mnie hehe 
Synek jest duzym chłopcem około 2-metrowym, nie pwoiem zeby był nieładny,calkiem przystojny,ale...on bardziej mamusi potrzebuje niz kobiety. 
Nie wiem czy zostanę tu tak długo,narazie mam w planie zostać do końca maja,a potem pomyśle.
Poza tym od razu na pierwszym przesłuchaniu powiedziałam,że jestem mężatką,zawsze tak mówię Niemcom,więc nie nadaję się na kandydatkę :)))))
25 kwietnia 2015 20:41 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Hahhaha oj Doda,rozwaliłaś mnie hehe 
Synek jest duzym chłopcem około 2-metrowym, nie pwoiem zeby był nieładny,calkiem przystojny,ale...on bardziej mamusi potrzebuje niz kobiety. 
Nie wiem czy zostanę tu tak długo,narazie mam w planie zostać do końca maja,a potem pomyśle.
Poza tym od razu na pierwszym przesłuchaniu powiedziałam,że jestem mężatką,zawsze tak mówię Niemcom,więc nie nadaję się na kandydatkę :)))))

Ivanilka, bycie mężatką, to jak życie pokazuje żadna przeszkoda :))))))))))))) a tym bardziej jak się nie jest. Leć prędko libida szukać i popatrz na synka jak na mężczyzną. Może ma jakieś ukryte walory ??? :)))))))))) Mnie to juz by się całkiem nie spodobał bo za duzy. Dla mnie maks to 178 cm :))))))))))))) Nie lubię jak ktoś na mnie z gory spogląda, a jam wzrostu śmiesznego 162cm :))))))))))), ale nadrabiam szpilkami :)))))))))
25 kwietnia 2015 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, bycie mężatką, to jak życie pokazuje żadna przeszkoda :))))))))))))) a tym bardziej jak się nie jest. Leć prędko libida szukać i popatrz na synka jak na mężczyzną. Może ma jakieś ukryte walory ??? :)))))))))) Mnie to juz by się całkiem nie spodobał bo za duzy. Dla mnie maks to 178 cm :))))))))))))) Nie lubię jak ktoś na mnie z gory spogląda, a jam wzrostu śmiesznego 162cm :))))))))))), ale nadrabiam szpilkami :)))))))))

Wypraszam sobie jakieś " wzrostu śmiesznego 162cm " !!!...... to , ze jesteś wysoka to nie znaczy , że Twój wzrost jest śmieszny , bo co mają powiedzieć te dziewczątka , które mają 157, 158 cm ?.....patrzcie ją ! 162 cm - śmieszny wzrost .....a tak Cię lubiłam ))))))))))))
25 kwietnia 2015 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, bycie mężatką, to jak życie pokazuje żadna przeszkoda :))))))))))))) a tym bardziej jak się nie jest. Leć prędko libida szukać i popatrz na synka jak na mężczyzną. Może ma jakieś ukryte walory ??? :)))))))))) Mnie to juz by się całkiem nie spodobał bo za duzy. Dla mnie maks to 178 cm :))))))))))))) Nie lubię jak ktoś na mnie z gory spogląda, a jam wzrostu śmiesznego 162cm :))))))))))), ale nadrabiam szpilkami :)))))))))

Obawiam się,że poza wyglądem zewnętrznym i gładkim usposobieniem nie posiada żadnych innych walorów. 
Jesli chodzi o wzrost to ja jemu pod pachę wchodzę,wyglądam jak jego córeczka hihi. Jak byliśmy w zakładzie pogrzebowym to wstydziłam się z nim iść ,szłam jakieś pół metra przodem bo głupio razem z nim wyglądałam hihi
No i na pewno dla niego się nie rozwiode :))
25 kwietnia 2015 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, bycie mężatką, to jak życie pokazuje żadna przeszkoda :))))))))))))) a tym bardziej jak się nie jest. Leć prędko libida szukać i popatrz na synka jak na mężczyzną. Może ma jakieś ukryte walory ??? :)))))))))) Mnie to juz by się całkiem nie spodobał bo za duzy. Dla mnie maks to 178 cm :))))))))))))) Nie lubię jak ktoś na mnie z gory spogląda, a jam wzrostu śmiesznego 162cm :))))))))))), ale nadrabiam szpilkami :)))))))))

Przy moich 172 cm nie jest tak trudno znalezc pana nizszego osd siebie )
Bo tez i tacy mnie sie podobaja.
25 kwietnia 2015 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Hahhaha oj Doda,rozwaliłaś mnie hehe 
Synek jest duzym chłopcem około 2-metrowym, nie pwoiem zeby był nieładny,calkiem przystojny,ale...on bardziej mamusi potrzebuje niz kobiety. 
Nie wiem czy zostanę tu tak długo,narazie mam w planie zostać do końca maja,a potem pomyśle.
Poza tym od razu na pierwszym przesłuchaniu powiedziałam,że jestem mężatką,zawsze tak mówię Niemcom,więc nie nadaję się na kandydatkę :)))))

Ale synus nie taki glupi jest. Najwyrazniej niezbyt tego swego meza kochasz, jesli pozwalasz na tak dlugie z nim rozstanie.
Mysli synek i liczy na to, ze byc moze jednak zastapisz mu te matke )