Stała opiekunka

25 kwietnia 2015 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Obawiam się,że poza wyglądem zewnętrznym i gładkim usposobieniem nie posiada żadnych innych walorów. 
Jesli chodzi o wzrost to ja jemu pod pachę wchodzę,wyglądam jak jego córeczka hihi. Jak byliśmy w zakładzie pogrzebowym to wstydziłam się z nim iść ,szłam jakieś pół metra przodem bo głupio razem z nim wyglądałam hihi
No i na pewno dla niego się nie rozwiode :))

E tam, na pewno coś w sobie ma i jestem przekonana, że ten Twój pobyt tam ma jakiś cel :))))))))))
Walory może ma ukryte, a  i konto w banku pewnie pokaźne :))))))))))) Ja Ci mówię szukaj tego libida migiem :)))))))))))))
25 kwietnia 2015 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Ale synus nie taki glupi jest. Najwyrazniej niezbyt tego swego meza kochasz, jesli pozwalasz na tak dlugie z nim rozstanie.
Mysli synek i liczy na to, ze byc moze jednak zastapisz mu te matke :-))

Otóż to, poza tym umówmy się, każdy facet czy to mąż czy nie mąż potrzebuje damskiej opieki i kazda kobieta bedąca w związku zastepuje facetowi po trosze matkę. Moda wprawdzie jest na związki partnerskie, ale to jednak moim zdaniem się nie sprawdza, co widać po ilości rozwodów.
25 kwietnia 2015 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ivanilka w jakim wieku jest ten synuś?
25 kwietnia 2015 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Ivanilka w jakim wieku jest ten synuś?

57 latek skończył . 
25 kwietnia 2015 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

57 latek skończył . 

No to można go brać :))))))))) Mój ostatni przyboczny był w takim wieku. Hm...bardzo miło wspominam ten związek :)))))))))
25 kwietnia 2015 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka w jakim wieku jest ten synuś?

Doda, w sam raz dla dojrzalej, madrej kobiety taki "osesek".
25 kwietnia 2015 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

No to można go brać :))))))))) Mój ostatni przyboczny był w takim wieku. Hm...bardzo miło wspominam ten związek :)))))))))

Ja sie nienadaję na mamusię potencjalnego partnera,wolę sama być córeczką i jak mi żle chowac się w kieszeni jego marynarki. Nie wyobrazam sobie wychowywać swojego faceta,to nie moja bajka. Na moje libido taki związek mógłby zadziałac tak destrukcyjnie,że pewnie orientację bym zmieniła ;)
25 kwietnia 2015 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Doda, w sam raz dla dojrzalej, madrej kobiety taki "osesek".

Tez tak uwazam :)
25 kwietnia 2015 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja sie nienadaję na mamusię potencjalnego partnera,wolę sama być córeczką i jak mi żle chowac się w kieszeni jego marynarki. Nie wyobrazam sobie wychowywać swojego faceta,to nie moja bajka. Na moje libido taki związek mógłby zadziałac tak destrukcyjnie,że pewnie orientację bym zmieniła ;)

Ivanilka, przecież Ty go wcale nie znasz. Skąd mozesz wiedzieć czy nie bedzie opiekuńczy i nie będzie Ci usuwał pyłków spod stóp. Piszac o mamusi miałam na mysli dbanie o faceta w sensie gotowania obiadków, prasowania koszulek i pieczenia ciasta kobieto!!!! Jakoś tak sie uprzedziłaś chyba, a tu widać słychać i czuć, że Amor za rogiem się czai :)))))))))) Składaj prędko pozew o rozwód :)))))))))))))
25 kwietnia 2015 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Też czułam że z tym pilnowaniem domu to jakaś lipa;) To nie Ivaniloa domu pilnuje,tylko synek Ivanilii pilnuje żeby mu do Pl nie zwiała.A pilnuje jej przy pomocy domu;) tzn pod pretekstem...
Ivanilia,dbaj o ten dom jak o swój własny:))
25 kwietnia 2015 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Ivanilka, przecież Ty go wcale nie znasz. Skąd mozesz wiedzieć czy nie bedzie opiekuńczy i nie będzie Ci usuwał pyłków spod stóp. Piszac o mamusi miałam na mysli dbanie o faceta w sensie gotowania obiadków, prasowania koszulek i pieczenia ciasta kobieto!!!! Jakoś tak sie uprzedziłaś chyba, a tu widać słychać i czuć, że Amor za rogiem się czai :)))))))))) Składaj prędko pozew o rozwód :)))))))))))))

To prawda,że on mi się podoba,do tego jest dość zamożny,ale....do Amora za rogiem daleko. Zawsze miałam nieszczęscie spotykac facetów bez "dużej zalety" poza moim ex mężem,teraz na pewno byłoby tak samo , wogóle możliwe nawet ,żenie wie co się robi z kobetą,bo kto by dziecko miał nauczyć? On pewnie jeszcze prawiczkiem jest hahahahahahah
25 kwietnia 2015 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Też czułam że z tym pilnowaniem domu to jakaś lipa;) To nie Ivaniloa domu pilnuje,tylko synek Ivanilii pilnuje żeby mu do Pl nie zwiała.A pilnuje jej przy pomocy domu;) tzn pod pretekstem...
Ivanilia,dbaj o ten dom jak o swój własny:))

Na pewno nie ma żadnej lipy,jestem tu wyłacznie dla kasy ,jak dopłaci za następne miesiące to zostane,a jak nie to niech szuka sobie kogoś innego. Która chętna?
25 kwietnia 2015 21:41
Jam juz zajęta:)tzn singielką nie jestem.Zresztą on ciebie upatrzył sobie...
25 kwietnia 2015 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To prawda,że on mi się podoba,do tego jest dość zamożny,ale....do Amora za rogiem daleko. Zawsze miałam nieszczęscie spotykac facetów bez "dużej zalety" poza moim ex mężem,teraz na pewno byłoby tak samo , wogóle możliwe nawet ,żenie wie co się robi z kobetą,bo kto by dziecko miał nauczyć? On pewnie jeszcze prawiczkiem jest hahahahahahah

skad takie wnioski Ivanilko? nie znasz faceta a juz wiesz ze zalete ma marną?
25 kwietnia 2015 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Ktoś kiedyś napisał ze to się ma odwrotnie proporcjonalnie do wzrostu a Ivanilia za bardzo sie tym przejęła A zresztą gdyby nawet ,to przecież są wyjątki od reguły No po prostu sprawdzić trzeba i tyle