Stała opiekunka

25 kwietnia 2015 22:03 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Oni wszyscy są bardzo wysocy. Doda,ja nie wiem co miałabym robić u boku takiego człowieka,nie widze sie po prostu . Jakby był impotentem byłoby najlepiej dla mnie,bo ja już mam za sobą lata świetności hahahahah.
Jak chcesz poznam Cię z nim :))))

Albo przed sobą moja droga:)Tego wolna kobieta nigdy nie wie:):):):):)
25 kwietnia 2015 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To prawda,że on mi się podoba,do tego jest dość zamożny,ale....do Amora za rogiem daleko. Zawsze miałam nieszczęscie spotykac facetów bez "dużej zalety" poza moim ex mężem,teraz na pewno byłoby tak samo , wogóle możliwe nawet ,żenie wie co się robi z kobetą,bo kto by dziecko miał nauczyć? On pewnie jeszcze prawiczkiem jest hahahahahahah

Uważaj żeby Cię w czasie jakiś choróbki nie karmił jak ojca ........................
25 kwietnia 2015 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Uważaj żeby Cię w czasie jakiś choróbki nie karmił jak ojca ........................

Własnie,pewnie by mi zabronił wode pić :)) 
25 kwietnia 2015 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Własnie,pewnie by mi zabronił wode pić :)) 

nie wiadomo jakie ma jeszcze asy w rękawie .............hahahah Ivanilia 40 On ma 57 lat ja nie wyobrażam sobie takiego związku .Chyba mam ograniczoną fantazje, nawet gdyby miała kupę szmalu Kasa to nie wszystko, Ona nie daje szczęścia tylko zaspokojenie
25 kwietnia 2015 22:38 / 3 osobom podoba się ten post
lena46

nie wiadomo jakie ma jeszcze asy w rękawie .............hahahah Ivanilia 40 On ma 57 lat ja nie wyobrażam sobie takiego związku .Chyba mam ograniczoną fantazje, nawet gdyby miała kupę szmalu Kasa to nie wszystko, Ona nie daje szczęścia tylko zaspokojenie

No,a mnie kasa zaspakaja :))))))))))))))))))))))) 
 
Nie ma co się nakręcać,dziewczyny same pochopne wnioski wyciągnęly i drążą temat,ale ja myśle że to fajna zabawa,lepsze to niż forumowa nuda,albo kłótnie, więc niech sobie poreżyserują hahahaahah
25 kwietnia 2015 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No,a mnie kasa zaspakaja :))))))))))))))))))))))) 
 
Nie ma co się nakręcać,dziewczyny same pochopne wnioski wyciągnęly i drążą temat,ale ja myśle że to fajna zabawa,lepsze to niż forumowa nuda,albo kłótnie, więc niech sobie poreżyserują hahahaahah

Tu nie chodzi o Ciebie To jest mój osobisty pogląd ,kompletnie nie dotyczy Twojej osoby .Dodam ze sama się też swietnie bawie
25 kwietnia 2015 22:46 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Tu nie chodzi o Ciebie To jest mój osobisty pogląd ,kompletnie nie dotyczy Twojej osoby .Dodam ze sama się też swietnie bawie

Ja też,ja też :)))))
25 kwietnia 2015 22:46 / 9 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No,a mnie kasa zaspakaja :))))))))))))))))))))))) 
 
Nie ma co się nakręcać,dziewczyny same pochopne wnioski wyciągnęly i drążą temat,ale ja myśle że to fajna zabawa,lepsze to niż forumowa nuda,albo kłótnie, więc niech sobie poreżyserują hahahaahah

Ja ci już dawno temu mówiłam,że z tego będzie love story.
Nie zarzekaj się, bo zarzekała się żaba błota.....
Ivanilka, czy ty naprawdę taka naiwna jestes, czy tylko udajesz dziecko we mgle?
Może i ty niczego nie czujesz, ale nikt mi nie powie,że on tak samo. Płaci za twoj pobyt do grudnia,rzekomo dla pilnowania domu....dziewczyno, facetów nie znasz? Zwłaszcza oszczędnych do bólu Niemców?
Gosć jest zabujany na 100%.
25 kwietnia 2015 22:54 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Ja ci już dawno temu mówiłam,że z tego będzie love story.
Nie zarzekaj się, bo zarzekała się żaba błota.....
Ivanilka, czy ty naprawdę taka naiwna jestes, czy tylko udajesz dziecko we mgle?
Może i ty niczego nie czujesz, ale nikt mi nie powie,że on tak samo. Płaci za twoj pobyt do grudnia,rzekomo dla pilnowania domu....dziewczyno, facetów nie znasz? Zwłaszcza oszczędnych do bólu Niemców?
Gosć jest zabujany na 100%.

Gdybys posłuchała go,jaką ma obsesję na złodziei domowych to byś zmieniła zdanie . Jak pojechaliśmy na pogrzeb to wynajał studenta do pilnowania domu,zawsze powtarza mi zebym zamykała rolety jak z domu wychodze nawet na godzine,w każdym widzi potencjalnego zlodzieja. Wierz mi,że po nic innego tu nie jestem. Nie wiem czy zostane tu do grudnia,pomysle nad tym. Sama wkrótce się przekonasz,ze nic z tego nie będzie bo nawet jeśli coś on by chciał to myśli ,że mam męża,a on jest wierzącym katolikiem,nie bierze pd uwage rozbicia czyjegoś małżenstwa bo jest religijny.
Najistotniejsze jednak jest to,ze mnie taki facet nie pociaga więc na 100 % nic z tego nie wyjdzie.
25 kwietnia 2015 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No,a mnie kasa zaspakaja :))))))))))))))))))))))) 
 
Nie ma co się nakręcać,dziewczyny same pochopne wnioski wyciągnęly i drążą temat,ale ja myśle że to fajna zabawa,lepsze to niż forumowa nuda,albo kłótnie, więc niech sobie poreżyserują hahahaahah

Napisał dlatego ,ze moja siostra jest w takim związku .Wyjechała do pracy do Anglii poznała tam faceta .Rozwiodła się ze swoim mężem w Polsce .Jej facet jest 20 lat starszy od niej .Sielanka trwała może ,ze 4 lata a teraz siedzi i płacze bo nie ma gdzie wrócić .Facet na prawdę  bogaty jest właścicielem prywatnego domu "Aktora " Ona pracowała tam jako pielegniarka  .Maja wszystko tylko nie ma tego czegoś ,do tego stopnia ze popadła w depresje .On jest bardzo dobry dla niej ale Ona jest bardzo nieszczęśliwa .Nad mienie ,ze wygląda z Nim jak córka z ojcem .Ale są to przypadki odosobnione
25 kwietnia 2015 22:57
lena46

Napisał dlatego ,ze moja siostra jest w takim związku .Wyjechała do pracy do Anglii poznała tam faceta .Rozwiodła się ze swoim mężem w Polsce .Jej facet jest 20 lat starszy od niej .Sielanka trwała może ,ze 4 lata a teraz siedzi i płacze bo nie ma gdzie wrócić .Facet na prawdę  bogaty jest właścicielem prywatnego domu "Aktora " Ona pracowała tam jako pielegniarka  .Maja wszystko tylko nie ma tego czegoś ,do tego stopnia ze popadła w depresje .On jest bardzo dobry dla niej ale Ona jest bardzo nieszczęśliwa .Nad mienie ,ze wygląda z Nim jak córka z ojcem .Ale są to przypadki odosobnione

Współczuję Twojej siostrze,bo faktycznie wpadła.... Sama nie lubię wprowadzać zamieszania do swojego poukłdanego,zaplanowanego życia,więc nie rozwiodę się dla jakogoś Niemca.
25 kwietnia 2015 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Gdybys posłuchała go,jaką ma obsesję na złodziei domowych to byś zmieniła zdanie . Jak pojechaliśmy na pogrzeb to wynajał studenta do pilnowania domu,zawsze powtarza mi zebym zamykała rolety jak z domu wychodze nawet na godzine,w każdym widzi potencjalnego zlodzieja. Wierz mi,że po nic innego tu nie jestem. Nie wiem czy zostane tu do grudnia,pomysle nad tym. Sama wkrótce się przekonasz,ze nic z tego nie będzie bo nawet jeśli coś on by chciał to myśli ,że mam męża,a on jest wierzącym katolikiem,nie bierze pd uwage rozbicia czyjegoś małżenstwa bo jest religijny.
Najistotniejsze jednak jest to,ze mnie taki facet nie pociaga więc na 100 % nic z tego nie wyjdzie.

No, może....ty tam jestes, ty wiesz lepiej. Nie będę polemizować, ale nadal uważam,że w nim się kłębią uczucia dalekie od obaw przed złodziejami. :)))
25 kwietnia 2015 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Napisał dlatego ,ze moja siostra jest w takim związku .Wyjechała do pracy do Anglii poznała tam faceta .Rozwiodła się ze swoim mężem w Polsce .Jej facet jest 20 lat starszy od niej .Sielanka trwała może ,ze 4 lata a teraz siedzi i płacze bo nie ma gdzie wrócić .Facet na prawdę  bogaty jest właścicielem prywatnego domu "Aktora " Ona pracowała tam jako pielegniarka  .Maja wszystko tylko nie ma tego czegoś ,do tego stopnia ze popadła w depresje .On jest bardzo dobry dla niej ale Ona jest bardzo nieszczęśliwa .Nad mienie ,ze wygląda z Nim jak córka z ojcem .Ale są to przypadki odosobnione

Nie odosobnione, tylko własnie bardzo częste. Jak nie ma tego "czegos" to nie ma nic.
Mam liczne koleżanki, które wyszły za mąż za Niemców. Tylko jedno z tych małżeństw jest względnie udane, z naciskiem na słowo " względnie". Reszta to tragedia.
Nie wiem dlaczego,ale literka s z kreseczką nie wchodzi mi na klawiaturze. Tylko ta, bo pozostałe polskie znaki wchodza normalnie.
25 kwietnia 2015 23:14 / 4 osobom podoba się ten post
Oj wiem,ale to nie on,ten facet należy do takich uczciwych do bólu,znawcą prawa jest w końcu. Przez wiele lat mu wpajano uczciwosc,prawość i takie tam. Ponadto jego wuj był księdzem katolickim,więc pewnie ma te dobre geny :)
25 kwietnia 2015 23:18
jasne bo faceci w sukienkach to takie aniolki........