Telewizja

18 lutego 2018 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Okej. Ipla jest wszędzie darmowa i dostępna , ale z tvn-em to nie tak. Tu nie chodzi chyba o żaden program i reklamy.  No nic, bede myśleć dalej. :-)   

filmy oglądam na -cda-,seriale -allcaster,są reklamy ale nie za dużo
18 lutego 2018 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

https://player.pl/
 
:brak wiary:  to większa zagwózdka

Jakies tam zwiastuny można za darmo obejrzeć- za reszte trzeba płacić -lipa .
18 lutego 2018 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jakies tam zwiastuny można za darmo obejrzeć- za reszte trzeba płacić -lipa .

Otóż to.    A za zwiastuny to niech się w tył pocałują.  :spadaj:  pany jedne tvńskie. 
18 lutego 2018 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
strony które podałem są darmowe
18 lutego 2018 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Otóż to.  :-(  A za zwiastuny to niech się w tył pocałują.  :spadaj:  pany jedne tvńskie. 

No niech się ...... Na darmowych patrz. Ja czasem na Dailymotion obejrzę coś ciekawego-też za darmo.
18 lutego 2018 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Otóż to.  :-(  A za zwiastuny to niech się w tył pocałują.  :spadaj:  pany jedne tvńskie. 

Pamietam,ze tyz inne strony juz nie sa darmowe ale na cda mozna duzo ogladac. Ja sie przekonuje do netflix,kolezanka dala mi dostep na kilka dni i chyba se kupie dostep.
19 lutego 2018 06:29 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Tina, czy ty wiesz jak oglądać tvn player za darmo ?  bo ja nie mogę się doszukać  :palka: a może nie ma takiej możliwości...   

Kama,
Ja od wczoraj oglądam na Delta Media Player. Zerknij na to. 
19 lutego 2018 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Okej. Ipla jest wszędzie darmowa i dostępna , ale z tvn-em to nie tak. Tu nie chodzi chyba o żaden program i reklamy.  No nic, bede myśleć dalej. :-)   

Jestem do tyłu :) z informatyką, ale mam TVN w lapku zapytam tego, ktory to instalował i napiszę. W Lubuskim słoneczko i  1 st. C.
08 czerwca 2018 18:29
10 czerwca 2018 21:24
byolala

albo tu: :)
 
https://busfor.pl/autobusy/Kielce/Zakopane

A co to ma wspólnego z telewizją?