Telewizja

31 sierpnia 2017 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Patrzyłam ale doopa,sama nic nie zrobie,a oni maja to głeboko gdzieś.

U mnie byl gosciu z kablowki , ustawil tylko nie wszystkie kanaly , ma przyjsc jeszcze raz z nowym dekoderem .Jak lecialam po kanalach , znalazlam tv polonie , tvn24 i itvn.Nie wiem tylko czy beda kodowane? Moze ktos cos wie? Nie wiem kiedy on przyjdzie .
31 sierpnia 2017 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

U mnie byl gosciu z kablowki , ustawil tylko nie wszystkie kanaly , ma przyjsc jeszcze raz z nowym dekoderem .Jak lecialam po kanalach , znalazlam tv polonie , tvn24 i itvn.Nie wiem tylko czy beda kodowane? Moze ktos cos wie? Nie wiem kiedy on przyjdzie .

Nie mogę Ci pomóc Magdusiu ...niestety . Też nie wiem , kiedy on przyjdzie . Pytałam zarazę , ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałam . Powiedział tylko " niech Magda czeka ...będzie przygotowana ...wpadnę znienacka ...i swoje zrobię " ....Noo...tyle tylko wiem ...w temacie
31 sierpnia 2017 10:16 / 4 osobom podoba się ten post
A ja już mam z powrotem kanały ! zagnałam synowa seniora i pilotem poustawiała programy,tyle tylko,że npz.Das Erste zaczyna sie od 301 kanału i tak leci potem do góry.Polskich jednak nie mam,zresztą i tak nie miałabym szans ich oglądać.A na pozostałych telewizorach nie będzie,bo sa analogowe a nie cyfrowe.Ale jestem teraz mądra Tylko żeby potem seniorka nie pogrzebała czegóś na nowym pilocie,bo ona ma władzę nad telewizją.narazie nie ma strachu,bo przetrzymali ja w szpitalu,a senior nie łapie sie za pilota.No i gitara !
31 sierpnia 2017 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Te ustawienia to można chyba z pilota samemu zrobić,spróbuj.

No i miałas Kasiu rację,synowa poustawiała mi pilotem,choć już rano sama grzebałam i znalazłam kilka 
31 sierpnia 2017 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie mogę Ci pomóc Magdusiu ...niestety . Też nie wiem , kiedy on przyjdzie . Pytałam zarazę , ale konkretnej odpowiedzi nie uzyskałam . Powiedział tylko " niech Magda czeka ...będzie przygotowana ...wpadnę znienacka ...i swoje zrobię " ....Noo...tyle tylko wiem ...w temacie :-(

A daj spokoj, jeszcze zeby on cos mial w sobie , a tu nic...Juz ja go obejrzalam ze wszystkich stron , no niestety nic nie moze mi zaoferowac (((
31 sierpnia 2017 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

A daj spokoj, jeszcze zeby on cos mial w sobie , a tu nic...Juz ja go obejrzalam ze wszystkich stron , no niestety nic nie moze mi zaoferowac (((

Oj tam ...może ma dobre serce ....albo gospodarny jest ? ...Nie trać nadziei ...maleńka .
22 października 2017 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
Tego szukasz??
22 października 2017 17:38
magdzie

Tego szukasz??

Możliwe. Dzięki. Zaraz polukam
11 stycznia 2018 19:36
Korzysta ktoś z yoy.tv?
Od wczoraj strona nie działa. Opłacony mam tam pakiet i doopa.
11 stycznia 2018 22:39
basiaim

Korzysta ktoś z yoy.tv?
Od wczoraj strona nie działa. Opłacony mam tam pakiet i doopa.

Nie tylko yoy.tv nie działa,ja korzystam z darmowych linków do oglądania tv i od kilku dni wszystkie zablokowane,choć nigdy tak nie było.
18 lutego 2018 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Obrazek otwierasz w nowej karcie i ten link kopiujesz i to wszystko. Doda to wcześniej opisała jak to zrobić.
No i dobry wieczór wszystkim.

Tina, czy ty wiesz jak oglądać tvn player za darmo ?  bo ja nie mogę się doszukać   a może nie ma takiej możliwości...   
18 lutego 2018 18:49 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Tina, czy ty wiesz jak oglądać tvn player za darmo ?  bo ja nie mogę się doszukać  :palka: a może nie ma takiej możliwości...   

Nie wiem za bardzo, bo akurat nie oglądam tego- mam Iplę, ale chyba jak to w takich wypadkach bywa to są jakieś programy za free. Sprawdź czy nie masz właczonego jakiegoś programu blokującego reklamy na tej stronie- bo to może uniemożliwac odtwarzanie.
18 lutego 2018 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem za bardzo, bo akurat nie oglądam tego- mam Iplę, ale chyba jak to w takich wypadkach bywa to są jakieś programy za free. Sprawdź czy nie masz właczonego jakiegoś programu blokującego reklamy na tej stronie- bo to może uniemożliwac odtwarzanie.

Okej. Ipla jest wszędzie darmowa i dostępna , ale z tvn-em to nie tak. Tu nie chodzi chyba o żaden program i reklamy.  No nic, bede myśleć dalej.    
18 lutego 2018 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Okej. Ipla jest wszędzie darmowa i dostępna , ale z tvn-em to nie tak. Tu nie chodzi chyba o żaden program i reklamy.  No nic, bede myśleć dalej. :-)   

Zarzuć linkiem do tego playera- popatrze.
18 lutego 2018 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zarzuć linkiem do tego playera- popatrze.

https://player.pl/
 
  to większa zagwózdka