Maseczki na twarz - Wasze typy

21 października 2014 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
Niemniej tu naturalne: kolagen, białka i peptydy są znacznnie skuteczniejsze niż wytwarzane chemicznie i jak tam jeszcze. Choć znane są przypadki uczulenia na wyżej wspominany środek, to są one bardzo nieliczne, w dodatku zazwyczaj bywa to uczulenie na środek od tylko jednej osoby. (Po jej zmianie uczulenie znika). I to piszę już bez żartów.
21 października 2014 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
Po prostu należy równomiernie rozsmarować:):):)
23 października 2014 18:29
No przecież wiadomo, że chodzi o stosowanie zewnętrzne a nie wewnętrzne:))))))))))))))))))))))
23 października 2014 20:29
bialek

Po prostu należy równomiernie rozsmarować:):):)

ale gdzie rozsmarować? tzn. po czym i na czym ?
23 października 2014 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

ale gdzie rozsmarować? tzn. po czym i na czym ?

Rozsmarowac na calej twarzy i potrzymac dluzsza chwile az zastydnie,nie polecam zjadania no chyba ze wczesniej byl spozywany ananas tzn puszka ananasa - powoduje ze smak jest slodki.
23 października 2014 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Avon planet spa. I algami i takie blotne z Organic Shop
23 października 2014 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Miałam też Planet Spa z Avonu - kilka rodzai nawet. Któraś tam mi szczególnie podpasowała, ale już nie pamiętam. Ogólnie fajne są, no i opłacalne.
23 października 2014 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Eeeeee,tam-ja tam mogę sobie być biedna,brzydka i nielubiana ,byle zdrowa:)

kazda kobieta ma w sobie piekno,biedna nie jestes bo masz rodzine-dom,a Twoja osoba jest lubina powszechnie dla mnie wzbudzasz cieplo,rozwage i optymizm-wiec Kasiu natura dala ci piekno ktore dzielisz z innymi;-;-;-;-
23 października 2014 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

ale gdzie rozsmarować? tzn. po czym i na czym ?

U każdego to sprawa indywidualna:)
27 października 2014 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
reanata

kazda kobieta ma w sobie piekno,biedna nie jestes bo masz rodzine-dom,a Twoja osoba jest lubina powszechnie dla mnie wzbudzasz cieplo,rozwage i optymizm-wiec Kasiu natura dala ci piekno ktore dzielisz z innymi;-;-;-;-

Mądre słowa :) 
27 października 2014 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
używam morskiej i błotnej z biochemii urody - widać rezultaty :). Rozrabiam je hydrolatami i olejkami, które akurat mam w domu, też z biochemii
 
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-masks.html
27 października 2014 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
Anna32

używam morskiej i błotnej z biochemii urody - widać rezultaty :). Rozrabiam je hydrolatami i olejkami, które akurat mam w domu, też z biochemii
 
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-masks.html

Aniu , dziecko drogie ! a to ma być słonecznikowy , czy rzepakowy lepszy ? a jeśli rzepakowy , to czy musi być z pierwszego tłoczenia , czy niekoniecznie ? -:)))))))))))
27 października 2014 18:19
jak maseczka to tylko czekoladowa, albo z miodem i mlekiem
27 października 2014 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Avon planet spa. I algami i takie blotne z Organic Shop

Mnie z Avonu nie pasują ani żadne maseczki ani kremy niestety :(
28 października 2014 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Aniu , dziecko drogie ! a to ma być słonecznikowy , czy rzepakowy lepszy ? a jeśli rzepakowy , to czy musi być z pierwszego tłoczenia , czy niekoniecznie ? -:)))))))))))

Nie wiem, tych nie dodawałam ;). Z czystym sumieniem mogę za to polecić olej z kocanki albo olej tamanu, świetny jest tez olej z nasion marchwii.