Zakupy #2

30 października 2015 06:54 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Na czym to polega ,bo normalnie nie wiem co jest z tymi workami próżniowymi.A chętnie bym skorzystała.

Tereniu pakujesz do tego worka dużo,dużo rzeczy i za pomocą odkurzacza wyciągasz z niego powietrze.Całość to bardzo płaski pakuneczek,który zajmuje niewiele miejsca w walizce.Naprawdę gorąco polecam.
30 października 2015 07:03 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Dziewczyny jezeli kogos interesuje to w Lidlu sa worki prozniowe na ubrania.Polecam goraco gdyz mozna w walizce zmiescic duuuzo wiecej niz normalnie.Wiem bo jadac tutaj musialam zabrac rowniez grubsze ciuchy oraz zimowa kurtke-jak wiekszosc z was.W PL zakupilam taki worek i miejsca w walizce mialam tak duzo,ze moglam spakowac jeszcze raz tyle.Tak wiec goraco polecam a cena to 3,99 za dwie szt a wymiary 60/100.Dodam jeszcze,ze walizka nie byla wcale ciezka.

Dzięki za informację. Właśnie zastanawiałam się,gdzie je mogę kupic.
30 października 2015 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Urwało się ucho od mojej torebki. Naprawiać już nie ma sensu, wobec czego wyruszyłam dziś na poszukiwania nowej, jakiejkolwiek, bo mnie tam torba - cud niepotrzebna, aby drobiazgi pomieściła.
Kupiłam.
Spodnie... :lol2:

Też dobrze, bo wszystkie które mam ze sobą zjeżdżają ze mnie mimo pasków. Z rozmiaru 42 na 36...
Aha... nie ma czego zazdrościć, tej diety akurat nikomu nie polecam.

Moja kohana kosteczko ---- kiedy sie spotkamy ?????
30 października 2015 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
ale wstyd --- zjadło ccccccccccccc
30 października 2015 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
Kupiłem dzisiaj poduszki na siedzenia z owczej wełny. Aż 8 sztuk. Tak mi się spodobały. Właśnie na jednej z nich siedzę teraz. Ciepło w siedzenie jak od poduszki elektrycznej. Rewelka poduszeczki. Polecam. Są w NETTO po 6 EUR za sztukę. Kremowe i takie w ciapki. Moje te w ciapki.
30 października 2015 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

też omijam szerokim łukiem takie cuś.

Madre Dziewczynki. Bardzo mądre. 
31 października 2015 00:07 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Kupiłem dzisiaj poduszki na siedzenia z owczej wełny. Aż 8 sztuk. Tak mi się spodobały. Właśnie na jednej z nich siedzę teraz. Ciepło w siedzenie jak od poduszki elektrycznej. Rewelka poduszeczki. Polecam. Są w NETTO po 6 EUR za sztukę. Kremowe i takie w ciapki. Moje te w ciapki.

Byłam w południe w Netto i prawie każdy miał w wózku po kilka sztuk....a ja tylko chlebek i masełko kupiłam..
31 października 2015 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Byłam w południe w Netto i prawie każdy miał w wózku po kilka sztuk....a ja tylko chlebek i masełko kupiłam..

Dzisiaj jeszcze nie było południa. )))
31 października 2015 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Dzisiaj jeszcze nie było południa. :-))))

31 października 2015 17:05
lolowa

Moja kohana kosteczko ---- kiedy sie spotkamy ?????:taniec2:

Już za chwileczkę, już za momencik :)
Ten czas coraz bliżej, kochana. Która pierwsza w kraju ta ma zaklepaną wizytę na swojej sali :D
31 października 2015 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj po poludniu pojechalam po karte do telefonu a kupilam buty:)
31 października 2015 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

A ja dzisiaj po poludniu pojechalam po karte do telefonu a kupilam buty:)

czyli dobrze zrobiłaś :), jak rasowa kobieta 
31 października 2015 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

A ja dzisiaj po poludniu pojechalam po karte do telefonu a kupilam buty:)

No chwilunia , dzisiaj święto, sklepy zamknięte! Jak co tydzien wybrałam się na zakupy i pocałowałam klamkę :( Masła nie mam , a na jutrzejszy obiad kupiłam 2 frykadele na Tankstelli. Czy w Niemczech Zachodnich nie ma dzis swięta? U mnie duchy chodza do furtki dzwonią, no jak to???
31 października 2015 18:43 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

No chwilunia , dzisiaj święto, sklepy zamknięte! Jak co tydzien wybrałam się na zakupy i pocałowałam klamkę :( Masła nie mam , a na jutrzejszy obiad kupiłam 2 frykadele na Tankstelli. Czy w Niemczech Zachodnich nie ma dzis swięta? U mnie duchy chodza do furtki dzwonią, no jak to???:-)

To u mnie kumulacja i sklepy otwarte i wiedźmy chodzą
31 października 2015 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

To u mnie kumulacja i sklepy otwarte i wiedźmy chodzą :-)

No zawsze twierdziałam ze DDR to inne Niemcy sa i pewnie dlatego u mnie sklepy zamknięte i dlatego jutro na obiad Frykadele z Tankstelli :D :D :D :D