Zakupy #2

26 października 2015 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie wierze nikt tego nie kupuje ??

Nie. Żeby olej roślinny utwardzić, potrzeba duuużo chemii. Po co Ci to?
W USA w szkołach zabroniono używać utwardzonych tłuszczy roślinnych - są zbyt toksyczne dla dzieci.
Nie kupuje i nie używam.
26 października 2015 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Nie. Żeby olej roślinny utwardzić, potrzeba duuużo chemii. Po co Ci to?
W USA w szkołach zabroniono używać utwardzonych tłuszczy roślinnych - są zbyt toksyczne dla dzieci.
Nie kupuje i nie używam.

też omijam szerokim łukiem takie cuś.
26 października 2015 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Podobno bardzo niezdrowy,lecz np do smazenia frytek mozna uzywac go kilka razy.Tu w podobno w piekarniach i w knajpach uzywaja tylko tego .No dobra dzieki Wam
29 października 2015 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny jezeli kogos interesuje to w Lidlu sa worki prozniowe na ubrania.Polecam goraco gdyz mozna w walizce zmiescic duuuzo wiecej niz normalnie.Wiem bo jadac tutaj musialam zabrac rowniez grubsze ciuchy oraz zimowa kurtke-jak wiekszosc z was.W PL zakupilam taki worek i miejsca w walizce mialam tak duzo,ze moglam spakowac jeszcze raz tyle.Tak wiec goraco polecam a cena to 3,99 za dwie szt a wymiary 60/100.Dodam jeszcze,ze walizka nie byla wcale ciezka.
29 października 2015 17:14
Mam pytanie , czy proszek weisse reisse do prania jest dobry ?jest teraz w promocji w Netto za 12,99 na 100 prań i niewiem czy kupić czy może czekać na persil?Tylko niewiem czy sie doczekam w promocji do mojego zjazdu. Kupował może ktos tem proszek?
29 października 2015 17:19
evaa

Mam pytanie , czy proszek weisse reisse do prania jest dobry ?jest teraz w promocji w Netto za 12,99 na 100 prań i niewiem czy kupić czy może czekać na persil?Tylko niewiem czy sie doczekam w promocji do mojego zjazdu. Kupował może ktos tem proszek?

Jak jeżdzilam busami to kupowałam Weisse Reise ,albo Persil w zależności co było.Dobry jest też żel .Nawet wolę żel do prania.Kupuj jak cena dobra.Teraz dużych zakupów nie robię ,bo wracam autobusem.
29 października 2015 17:22
balutka

Dziewczyny jezeli kogos interesuje to w Lidlu sa worki prozniowe na ubrania.Polecam goraco gdyz mozna w walizce zmiescic duuuzo wiecej niz normalnie.Wiem bo jadac tutaj musialam zabrac rowniez grubsze ciuchy oraz zimowa kurtke-jak wiekszosc z was.W PL zakupilam taki worek i miejsca w walizce mialam tak duzo,ze moglam spakowac jeszcze raz tyle.Tak wiec goraco polecam a cena to 3,99 za dwie szt a wymiary 60/100.Dodam jeszcze,ze walizka nie byla wcale ciezka.

Na czym to polega ,bo normalnie nie wiem co jest z tymi workami próżniowymi.A chętnie bym skorzystała.
29 października 2015 17:32
teresadd

Jak jeżdzilam busami to kupowałam Weisse Reise ,albo Persil w zależności co było.Dobry jest też żel .Nawet wolę żel do prania.Kupuj jak cena dobra.Teraz dużych zakupów nie robię ,bo wracam autobusem.

Ja jeżdze własnie busem i chce kupic, żel tez jest i własnie jest taka promocja, że jak się kupi proszek i 2 żele  50 pran to jest cena 21,98e , ale ja tyle nie chce , bo gdzie bede sie z tym wszystkim uganiac, i dlatego myśle tylko o proszku. To jutro ide po proszek. Dzięki  Tereniu za odpowiedz.
29 października 2015 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Na czym to polega ,bo normalnie nie wiem co jest z tymi workami próżniowymi.A chętnie bym skorzystała.

Worki próżniowe to takie ,że pakujesz np. ubrania do worka i odkurzaczem wyciągasz powietrze i wszystko zrobi się płaskie jak placek . Chyba o to chodzi. 
29 października 2015 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
120 metrów betonowej podmurówki zakupiliśmy dziś:)I cała masę innych potrzebnych elementów.Pogłębiam swoja wiedzę z zakresu budownictwa:)Hi hi hi
29 października 2015 18:39
balutka

Dziewczyny jezeli kogos interesuje to w Lidlu sa worki prozniowe na ubrania.Polecam goraco gdyz mozna w walizce zmiescic duuuzo wiecej niz normalnie.Wiem bo jadac tutaj musialam zabrac rowniez grubsze ciuchy oraz zimowa kurtke-jak wiekszosc z was.W PL zakupilam taki worek i miejsca w walizce mialam tak duzo,ze moglam spakowac jeszcze raz tyle.Tak wiec goraco polecam a cena to 3,99 za dwie szt a wymiary 60/100.Dodam jeszcze,ze walizka nie byla wcale ciezka.

ja je dzisiaj kupiłam ----- rewelacja 1 torba --- w jednym worku !!!! polecam
29 października 2015 19:10
W netto jest jeszcze kawa Dallmayr prodomo i bezkofeinowa w promocji jakby ktos chciaL i napoleon 0,7
29 października 2015 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

ja je dzisiaj kupiłam ----- rewelacja 1 torba --- w jednym worku !!!! polecam

Kupiłam i zobaczymy jak będę się pakować.
29 października 2015 21:46 / 4 osobom podoba się ten post
Urwało się ucho od mojej torebki. Naprawiać już nie ma sensu, wobec czego wyruszyłam dziś na poszukiwania nowej, jakiejkolwiek, bo mnie tam torba - cud niepotrzebna, aby drobiazgi pomieściła.
Kupiłam.
Spodnie...

Też dobrze, bo wszystkie które mam ze sobą zjeżdżają ze mnie mimo pasków. Z rozmiaru 42 na 36...
Aha... nie ma czego zazdrościć, tej diety akurat nikomu nie polecam.
29 października 2015 23:02 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Urwało się ucho od mojej torebki. Naprawiać już nie ma sensu, wobec czego wyruszyłam dziś na poszukiwania nowej, jakiejkolwiek, bo mnie tam torba - cud niepotrzebna, aby drobiazgi pomieściła.
Kupiłam.
Spodnie... :lol2:

Też dobrze, bo wszystkie które mam ze sobą zjeżdżają ze mnie mimo pasków. Z rozmiaru 42 na 36...
Aha... nie ma czego zazdrościć, tej diety akurat nikomu nie polecam.

Swego czasu,pracując w PL też spotkałam pewna pania,która nieco puszysta była-a ja ją zobaczyłam mocno wuszczuploną i pogratulowałam wyglądu
Niestety,pani ta smutno stwiertdziła,że nie chciałabym w ten sposób zeszczupleć-co naturalnie sugerowało chorobę.
A tak na marginesue dodam,że wszystkie moje sąsiadki w PL w wieku mocno starszym-jak dla mnie-czyli po 60.pochudłu jedna w drugą.
Nie dociekam,dlaczemu tak-ale częściowo to efekt szwankującego zdrowia.A e ja wieczna optymistka i9 zdrowa jak przysłowiowy koń-więc myśle,że w stosownym wieku po prostu zachudne sobie ot tak o-i w z drowiu nadal pozostanę.

A skoro tej diety niew polecasz,to ona niezbyt zdrowotna jest-stąd tez mój wpis.
I uszy do góry-wszystko się ułoży.A przynajmniej jakoś tam będzie!