Zakupy #2

03 listopada 2014 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Nigdy jeszcze nie widziałam w DM ulotek. Promocji też nie ma. No dwa razy trafiłam - raz krem do stóp i raz proszek Lenor były przecenione. Ale to wielka rzadkość i nigdzie nie ma informacji o obniżce - trzeba szukać czerwonych naklejek. W niektórych DMach jest stojak, gdzie są przecenione produkty - jakieś końcówki serii na przykład.

Z tymi czerwonymi nalepkami nie zawsze jest tak korekt ,pozwoliłam sobie raz sobie sprawdzić faktyczną cenę pod czerwoną karteczka a tu niespodzianka -widniała taka sama cena.
03 listopada 2014 20:03
No ten krem i proszek rzeczywiście były przecenione, bo znałam ich wcześniejsze ceny. Proszek nie wiem dlaczego był przeceniony. Krem do stóp dlatego, że był zimowy i miał chyba jeszcze 2-3 miesiące ważności, a to już wiosna była.
04 listopada 2014 10:17
Powiedzcie mi moje drogie, czy któraś z Was ma biżuterię firmy Lilou? Najbardziej o bransoletki mi chodzi. Jeżeli macie, to napiszcie, czy jesteście zadowolone, czy ładnie to wygląda. Na żywo nigdy nie widziałam, a zastanawiam się nad stworzeniem i zakupieniem sobie takiej bransoletki. Jakby ktoś był ciekawy to link -
 
http://www.lilou.pl/pl
04 listopada 2014 10:23
wichurra

Chwalę się znowu zakupami:) Reniferek, świecące serce, malowanki dla chrześniaka, zabawka, także dla niego, serwetki 100 euro, płyn do kąpieli, żel pod prysznic i lakier do paznokci:)

super zakupy ale ja Ty się spakujesz?? no chyba, że własnym autem jeździsz ;)
04 listopada 2014 10:24
Jadę własnym i raczej będzie dobrze zapełniony:)
04 listopada 2014 10:25
ivetta

Jak ja lubie NKD,a tu nie ma ,nawet w okolicy.Co prawda mam inne sklepy , ale słabość do NKD też.

ja też, lubię też kika ale tu nie mam :( w ogóle takie pustki skleppowe. jedynie Norma, Penny, Rewe i Muller :/
04 listopada 2014 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Jadę własnym i raczej będzie dobrze zapełniony:)

aaa no chyba że ;) to masz dobrze :)
04 listopada 2014 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
ulencja

ja też, lubię też kika ale tu nie mam :( w ogóle takie pustki skleppowe. jedynie Norma, Penny, Rewe i Muller :/

Ulencja i jeszcze narzekasz a co ja mam powiedzieć,najbliższy sklep,20 km. ale trochę więcej kasy w portfelu zostanie.
04 listopada 2014 13:06
ooo to przepraszam Mamusia :)
04 listopada 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
W piątek jadę do wielkiego centrum handlowego w sąsiednim mieście,córki babci mnie zabierają,powiedzcie czy jakieś promocje w Stradiwariusie,w H&M czy w podobnych sklepach są?
04 listopada 2014 19:36 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

W piątek jadę do wielkiego centrum handlowego w sąsiednim mieście,córki babci mnie zabierają,powiedzcie czy jakieś promocje w Stradiwariusie,w H&M czy w podobnych sklepach są?

Właśnie w piątek mają być promocje ! " podobnoż " jak zakupisz 4 " Nutellę " to dostajesz nieodpłatnie 2 kg. imbiru !!!-:)))))))))
04 listopada 2014 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Właśnie w piątek mają być promocje ! " podobnoż " jak zakupisz 4 " Nutellę " to dostajesz nieodpłatnie 2 kg. imbiru !!!-:)))))))))

No własnie jadę na ciuchy,jak zaczne przymierzac to odechce mi się nutelli z czymkolwiek :)))))
04 listopada 2014 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No własnie jadę na ciuchy,jak zaczne przymierzac to odechce mi się nutelli z czymkolwiek :)))))

Jezeli nutelle zagryziesz imbirem, to w efekcie wyjdzie na ,, 0'' . Mozesz zatem jesc bezkarnie
04 listopada 2014 19:59
ivanilia40

W piątek jadę do wielkiego centrum handlowego w sąsiednim mieście,córki babci mnie zabierają,powiedzcie czy jakieś promocje w Stradiwariusie,w H&M czy w podobnych sklepach są?

Nie wiem, czy są - pewnie tak jak i w Polsce.
Ja w tych sklepach nie kupuję nic (ani w innych sieciówkach dostępnych w Polsce), bo ceny są te same, towar taki sam, a tylko wozić niepotrzebnie muszę.
04 listopada 2014 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Nie wiem, czy są - pewnie tak jak i w Polsce.
Ja w tych sklepach nie kupuję nic (ani w innych sieciówkach dostępnych w Polsce), bo ceny są te same, towar taki sam, a tylko wozić niepotrzebnie muszę.

Zobaczę czy taki sam,jak byłam w Berlinie to niby sieciówka a towar inny. Chciałam sobie jakieś buty do chodzenia kupić,no i DM wreszcie odwiedzić.