Zakupy #2

05 listopada 2014 15:41
wichurra

Apart to tylko z biżuterią mi się kojarzy:)

Maja także stroje wieczorowe i wyroby ze skóry.
Ja mam kurtkę skórzaną.
06 listopada 2014 16:22
http://m.ladenzeile.de/mode/apart/
Wichurra, zobacz jakie cudenka maja. Idealne do pracy lub noszenia na codzien;)
06 listopada 2014 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

http://m.ladenzeile.de/mode/apart/
Wichurra, zobacz jakie cudenka maja. Idealne do pracy lub noszenia na codzien;)

Podoba mi się wszystko, oprócz cen.
06 listopada 2014 17:40
salazar

O rzut beretem od miejsca pracy mam outlet S. Oliver. W tym roku kupiłam tam dużo za dużo dżinsów, ale nie mogłam się oprzeć, bo niektóre przecenione były z ok. 60-70 e na ... 9,99.
Kupiłam parę par, bo grzech nie kupić i niepomiernie się dziwiłam, kto za takie spodnie płaci taką chorą kasę ;).

u mnie tez Oliver,Next daja duze rabaty.Do spodni dorzuc jeszcze koszule bo tez stanialy.I tak jak pisze wichura naprawde warto
06 listopada 2014 17:41
ivetta

Podoba mi się wszystko, oprócz cen.

mnie tak samo..
06 listopada 2014 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie rowniez podobaja sie tez ciuszki. Dlatego jak jest wyprzedaz to placze. Cudne suknie balowe czy slubne za grosze mozna kupic. Po 30€ np. Tylko po co mi to? Zeby w szafie wisialo? Juz i tak za slicznie jak na opiekunke sie ubieram. Ludzi we wsi w oczy kluje...
06 listopada 2014 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

u mnie tez Oliver,Next daja duze rabaty.Do spodni dorzuc jeszcze koszule bo tez stanialy.I tak jak pisze wichura naprawde warto

Orim, dzięki za radę :). Ja w koszulach nie chodzę, a męskie nie są w kręgu moich zainteresowań.
06 listopada 2014 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Orim, dzięki za radę :). Ja w koszulach nie chodzę, a męskie nie są w kręgu moich zainteresowań.

No jak nie !!!! Zawsze mozesz nam faceta z forum prezencik pod choinke strzelic ha ha Podac wymiary i rozmiar ? hihi
06 listopada 2014 18:50
moncherie

Mnie rowniez podobaja sie tez ciuszki. Dlatego jak jest wyprzedaz to placze. Cudne suknie balowe czy slubne za grosze mozna kupic. Po 30€ np. Tylko po co mi to? Zeby w szafie wisialo? Juz i tak za slicznie jak na opiekunke sie ubieram. Ludzi we wsi w oczy kluje...

Kupuj:)Opylisz na Allegro:):):)
Można się ubierac za ślicznie?Już nawet na wsi mało kto w gumiakach na codzień chodzi ,chyba że do pracy:)
06 listopada 2014 18:57
ORIM

No jak nie !!!! Zawsze mozesz nam faceta z forum prezencik pod choinke strzelic ha ha Podac wymiary i rozmiar ? hihi

Mam zacząć przyjmować zapisy ;)? O sobie mówisz w pluralis majestatis, czy tylko tak Ci się niechcący wymsknęło ;)?
06 listopada 2014 19:04
Kasia63, mozna, mozna... Za elegancko. A ja slabosc do plaszczykow, zakiecikow, eleganckich sukienek czy butow na obcasie mam... Byl czas, ze witana bylam slowami "tak do pracy idziesz?". Bo mialam czarna sukienke, czerwony zakiet i szpilki. Raz na tydzien lub dwa do firmy jade i wtedy taka odfiokowana do pracy jade. A w pracy roznie bywa... Moi podopieczni oboje z ostra demencja. Czesto zdarza sie, ze musze sie przekonac mocno, zeby drzwi otworzyc. Czasem zaluje, ze te drzwi otworzylam...
06 listopada 2014 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam jutro dzień najprzyjemniejszy z przyjemnych-zakupy :))
Cieszę się bardzo,że wreszcioe do cywilizacji pojadę i nawet jak nic nie kupię to i tak będę się doskonale bawic :))
06 listopada 2014 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Mam zacząć przyjmować zapisy ;)? O sobie mówisz w pluralis majestatis, czy tylko tak Ci się niechcący wymsknęło ;)?

Nie tylko o sobie,ale i o innych Panach na forum.Ja o sobie nigdy nie mowie w liczbie mnogiej. Rowniez mowienie " wiecie,rozumiecie itp tez nie jest mi bliskie
06 listopada 2014 19:16
ivanilia40

Ja mam jutro dzień najprzyjemniejszy z przyjemnych-zakupy :))
Cieszę się bardzo,że wreszcioe do cywilizacji pojadę i nawet jak nic nie kupię to i tak będę się doskonale bawic :))

Kup mi cos !! ha ha
06 listopada 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Kup mi cos !! ha ha

Kupię Ci tiramisu i wyślę meilem hihi