Pflegebett - jaki model najlepszy

03 listopada 2014 19:26
Mam pytanie dla doświadczonych opiekunek i opiekunów.
 
Ponieważ moja Oma już pewnie niedługo zupełnie przestanie chodzić, już teraz od 15 potrafi nie wstać do rana,
/bardzo zaawansowana ostoporoza, skolioza, napadowe skurcze mięśni i coraz większa demencja/,
Opa chce kupić dobry pflegebett.
 
Jutro będziemy wspólnie szukać w internecie odpowiedniego modelu,
chcialabym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę, napewno są proste i bardziej zaawansowane.
Cena raczej nie gra roli, ważne aby łózko dobrze spełniało swoją funkcję i dla chorego i dla opiekujacych się osób.
 
Jakie dobre rady macie dla mnie?
03 listopada 2014 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Mam pytanie dla doświadczonych opiekunek i opiekunów.
 
Ponieważ moja Oma już pewnie niedługo zupełnie przestanie chodzić, już teraz od 15 potrafi nie wstać do rana,
/bardzo zaawansowana ostoporoza, skolioza, napadowe skurcze mięśni i coraz większa demencja/,
Opa chce kupić dobry pflegebett.
 
Jutro będziemy wspólnie szukać w internecie odpowiedniego modelu,
chcialabym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę, napewno są proste i bardziej zaawansowane.
Cena raczej nie gra roli, ważne aby łózko dobrze spełniało swoją funkcję i dla chorego i dla opiekujacych się osób.
 
Jakie dobre rady macie dla mnie?

u nich wystarczy recepta od lekarza i lozko przywoza do domu.......materac antyodlezynowy napewno i w jej przypadku to bedzie bardzo wazne
03 listopada 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.careshop-24.de/de/Pflegebett-Arminia-III.html
Würfelmatratze Anti-Decubitus-Matraze -) ktory przywiozl)powiedzial ,ze to jest sredniej jakosci .
03 listopada 2014 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
Ważne żeby było regulowane pionowo.Kazdy może dopasować do swojego wzrostu.
03 listopada 2014 19:56
zosia_samosia

http://www.careshop-24.de/de/Pflegebett-Arminia-III.html
Würfelmatratze Anti-Decubitus-Matraze -) ktory przywiozl)powiedzial ,ze to jest sredniej jakosci .

Würfelmatratze Anti-Decubitus-Matraze - to jest ten materac przeciwodleżeniowy?
03 listopada 2014 19:58
magdalena_k

u nich wystarczy recepta od lekarza i lozko przywoza do domu.......materac antyodlezynowy napewno i w jej przypadku to bedzie bardzo wazne

U mnie właśnie dziadek chce sam zamówić, mówi , że najpierw zapłaci, a potem kasa chorych wróci jakąs kwotę.
03 listopada 2014 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

U mnie właśnie dziadek chce sam zamówić, mówi , że najpierw zapłaci, a potem kasa chorych wróci jakąs kwotę.

to widocznie chce kupic.Nie ma jednak takiej potrzeby.Mozna majac recepte od lekarza wypozyczyc caly potrzebny sprzet
03 listopada 2014 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Würfelmatratze Anti-Decubitus-Matraze - to jest ten materac przeciwodleżeniowy?

03 listopada 2014 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
Łozko jak łozko.Wszystkie sa podobne.Regulacja w kilku plaszczyznach.Rowniez w pionie.Podstawa jest dobry materac.I tu juz zaczynaja sie schody.Głownie finansowe.Oto przyklad takiego "mercedesa" materacy
http://mediplus.pl/materace-przeciwodlezynowe/293-materac-rurowy-revita-88-z-pompa-ada.html
03 listopada 2014 20:04
scarlet

U mnie właśnie dziadek chce sam zamówić, mówi , że najpierw zapłaci, a potem kasa chorych wróci jakąs kwotę.

lozko mozna wziasc na recepte bo tam jest materazc ale zwykly a do tego dokupic materac taki jek na wczesniejszym linku Ci podalam
03 listopada 2014 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

tak ale najlepiej zeby byl materac pompowany wtedy sie ustawia do wagi pacjenta,
http://www.amazon.de/SLK-Relax-Anti-Dekubitus-Wechseldruck-Matratzenauflage-Dekubitus/dp/B007KYTV18/ref=pd_sim_sbs_sg_6/276-3748169-4275014?ie=UTF8&refRID=0M3DHSWYV1QWPDDBBSP2

.to co wkleilas to raczej standard.Oczywiscie w grupie materacy ze zmiennym cisnieniem.Nie tylko waga sie liczy i sila z jaka PDP naciska na materac Te z gornej polki kosztuja majatek
03 listopada 2014 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

.to co wkleilas to raczej standard.Oczywiscie w grupie materacy ze zmiennym cisnieniem.Nie tylko waga sie liczy i sila z jaka PDP naciska na materac Te z gornej polki kosztuja majatek

ja tylko wkleilam przykladowy materac  z tej grupy.............. mialam doczynienia pare razy z takii i powiem ze sa naprawde dobre......moim zdaniem
03 listopada 2014 20:11
Moja Oma waży 46 kg, za 173 cm przez chorobę zmniejszyła się do 155, dzisiaj mi dziadek opowiadał.
03 listopada 2014 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Würfelmatratze Anti-Decubitus-Matraze - to jest ten materac przeciwodleżeniowy?

http://www.seeger24.de/Reha-und-Pflege/Matratzen-fuer-die-Pflege:::102_132/Anti-Decubitus-Wuerfelmatratze-Compact::553.html
.....cos takiego .Przeciwodlezynowy.
03 listopada 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

ja tylko wkleilam przykladowy materac  z tej grupy.............. mialam doczynienia pare razy z takii i powiem ze sa naprawde dobre......moim zdaniem

Sa dobre ale dla pewnej grupy ludzi.Dla ludzi ktorzy duzo przebywaja w łozku jednak nie caly czas.Dla ludzi ktorzy nie maja odlezyn.Na 100% lepsze od najlepszych tradycyjnych.