Pflegebett - jaki model najlepszy

03 listopada 2014 20:17
scarlet

Moja Oma waży 46 kg, za 173 cm przez chorobę zmniejszyła się do 155, dzisiaj mi dziadek opowiadał.

Waga mojej podopiecznej tez taka i ten materac zdaje egzamin .Oczywiscie i jeszcze cos.....przekladanie itp.
03 listopada 2014 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
scarlet

Moja Oma waży 46 kg, za 173 cm przez chorobę zmniejszyła się do 155, dzisiaj mi dziadek opowiadał.

chyba troszke przesadzil z tym kurczeniem.Moze miala 163 cm bo inaczej aby zmalala o 18 cm trzeba by bylo wyciac jej szyje ha ha a moze kolana
03 listopada 2014 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

chyba troszke przesadzil z tym kurczeniem.Moze miala 163 cm bo inaczej aby zmalala o 18 cm trzeba by bylo wyciac jej szyje ha ha a moze kolana

Jeśli Oma Scarlet ma skoliozę to bardzo możliwe że aż 18 cm zmalała.Miałam koleżankę ze skoliozą,przeszła operację i przybyło jej 15 cm,więc to bardzo prawdopodobne,że  wdrugą stronę też idzie.
03 listopada 2014 20:37
ORIM

chyba troszke przesadzil z tym kurczeniem.Moze miala 163 cm bo inaczej aby zmalala o 18 cm trzeba by bylo wyciac jej szyje ha ha a moze kolana

Nie przesadzam, ogladałam na DVD film jak babcia miala może 30 lat, naprawdę była wysoka,
teraz malutka, o jakieś 10 cm nizsza odemnie, a ja mam 165.
 
Pamiętam jpod jakim wrażeniem byłam po obejrzeniu tego filmu ,
Oma miała figurę jak Bardotka, włosy blond do pasa, spodnie dzwony,
szok , co z niej zostało.
Też nie moglam uwierzyć , że ta malutka osóbka przede mną, to ta laska z taśmy.
 
Chyba to jednak jest możliwe przy takiej osteoporozie, poza tym Oma ma teraz na plecach dużego garba, wygięta jest w łuk, 
choruje na skoliozę, ma też w obydwu kolanach i jednym barku endoprotezy.
 
03 listopada 2014 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję za wszystkie rady,
wiem już na co zwrócić Opie jutro przy zamawianiu uwagę,
jak zwykle jesteście niezawodni.
03 listopada 2014 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
No to chyba ze tak Szkoda kobiety.