Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #2

07 stycznia 2015 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
Pałka to część z nogi kurczakowej-ta dolna.
07 stycznia 2015 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A co to sa palki ?? pałi,,, hii naprawde nie wiem
Ale napeno smakuje dobrze hee

Pałki kurczaka ,no chyba że Magdzie chodziło o inne pałki :))
07 stycznia 2015 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A co to sa palki ?? pałi,,, hii naprawde nie wiem
Ale napeno smakuje dobrze hee

Wiesz co to są " udka " albo " ćwiartki tylne " ? no , to jest tak jak by nóżka kurzęca do kolanka a dalej to już udko -:))))))
Musiałam edytować : coś mi się pomaklaczyło : do kolanka to " rapetki " , pózniej pałka do samego udka sięga ........ e , nie rapetki to pazurki i kawałek takiego czegoś cienkiego , pózniej pałka a dalej do samej cipeczki to już udko !........czy znowu nie pomaklaczyłam ???? -:))))))))
07 stycznia 2015 19:23 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiesz co to są " udka " albo " ćwiartki tylne " ? no , to jest tak jak by nóżka kurzęca do kolanka a dalej to już udko -:))))))
Musiałam edytować : coś mi się pomaklaczyło : do kolanka to " rapetki " , pózniej pałka do samego udka sięga ........ e , nie rapetki to pazurki i kawałek takiego czegoś cienkiego , pózniej pałka a dalej do samej cipeczki to już udko !........czy znowu nie pomaklaczyłam ???? -:))))))))

Jak tylne? a są przednie? Kurczak ma 4 nogi???? hahahahahahhahhah
07 stycznia 2015 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak tylne? a są przednie? Kurczak ma 4 nogi???? hahahahahahhahhah

Musi tak być , że " przednie " to skrzydełka , bo jak by tak kurzęcinkę na " czworakach " postawił - to skrzydełka będą takie " półćwiartki przednie " a nóżki to będą ćwiartki tylne .....a kuperek to dupka -:))))))))))
07 stycznia 2015 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak tylne? a są przednie? Kurczak ma 4 nogi???? hahahahahahhahhah

Dzieki, już wiem  Czy to nie prawdą że czlowiek całe życie się uczy ,,, To coś nowego dla mnie hii
Ale nazwa faajna.
07 stycznia 2015 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Musi tak być , że " przednie " to skrzydełka , bo jak by tak kurzęcinkę na " czworakach " postawił - to skrzydełka będą takie " półćwiartki przednie " a nóżki to będą ćwiartki tylne .....a kuperek to dupka -:))))))))))

Trele morele przyznaj ze kurczak pomylil Tobie sie ze swinia ))))
07 stycznia 2015 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Trele morele przyznaj ze kurczak pomylil Tobie sie ze swinia ))))

Basi po tym Pusinym "ich musssss" ilość nóg zwierzęcych się pomyliła,albo ma może jakiegoś dopalacza,niech się przyzna :))))
07 stycznia 2015 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak tylne? a są przednie? Kurczak ma 4 nogi???? hahahahahahhahhah

Ja myślałam że obiady gotujecie a wy kurczakom nóg nie umiecie policzyć, łoooo matuchno
07 stycznia 2015 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Basi po tym Pusinym "ich musssss" ilość nóg zwierzęcych się pomyliła,albo ma może jakiegoś dopalacza,niech się przyzna :))))

Chyba tak ,jak juz kurczaka chce stawiac na czworaka ))))) nie moge wlasnie sobie to wyobrazilam }))))))
07 stycznia 2015 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Ja myślałam że obiady gotujecie a wy kurczakom nóg nie umiecie policzyć, łoooo matuchno

Jak nie umiemy policzyć...przeciez jasno piszemy,że najlepszy obiad z tylnych pałek kurczaka bo przednie za chude.:)
07 stycznia 2015 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Ja myślałam że obiady gotujecie a wy kurczakom nóg nie umiecie policzyć, łoooo matuchno

,,, Bo te kury, za prędko biegają i nogi się mylą
 I, kto to policzy??
07 stycznia 2015 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
Kopytka, gulsz, fasolka szparagowa dzis u mnie była i serek o smaku truskawkowym!!
07 stycznia 2015 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Trele morele przyznaj ze kurczak pomylil Tobie sie ze swinia ))))

Co ze świnią ? co pmylił ?....... Żywego nie da rady , bo nie ustoi ! ale martwego postaw tak , żeby skrzydełkami ( półćwiartki przednie ) opierał się o blat stołu , na nóżkach ( ćwiartki tylne ) to normalne , że stojał będzie , dupka wystrzelona ( kuperek ) prosto w niebo i ? i kurzęcinka stoi jak drut !!! -:)))))))
07 stycznia 2015 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Kopytka, gulsz, fasolka szparagowa dzis u mnie była i serek o smaku truskawkowym!!

A kopytka swinskie ?? tzn racice ???