Lycamobile

06 października 2016 17:35
Anna53

Kupilam lyca mobile na stacji benzynoweej nie moge wbic kodu co robie zle

Doładowanie konta Lycamobile *131*KOD_DOŁADOWUJĄCY# zadzwoń       Sprawdź cyferki, czy dokładnie wbijasz.
06 października 2016 19:59
basiaim

Od wczoraj znów mam ten problem :-(

Resetuję telefon, po włączeniu przez chwilę jest ok i potem znów "zła karta sim"

Wklejam poniżej fragment screenu ekranu dla jasności.
U góry ikonka,że karta zablokowana, no i określenia przy telefonie i smsach.

A próbowałaś je włozyć na odwrót?
06 października 2016 20:03
MeryKy

A próbowałaś je włozyć na odwrót?

Też mi to przyszło do głowy, ale trochę się boję, czy nie potracę/pomieszam danych przypisanych do kart..?Kiedyś tak zrobiłam i wszystko musiałam w telefonie ustawiać od nowa.
06 października 2016 21:02
basiaim

Też mi to przyszło do głowy, ale trochę się boję, czy nie potracę/pomieszam danych przypisanych do kart..?Kiedyś tak zrobiłam i wszystko musiałam w telefonie ustawiać od nowa.

Jakbyś zamieniła to byś wiedziała czy to coś z tą konkretnie kartą? Albo można ją włóżyć do innego telefonu na próbę.
06 października 2016 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Jakbyś zamieniła to byś wiedziała czy to coś z tą konkretnie kartą? Albo można ją włóżyć do innego telefonu na próbę.

Też pomyslałam,ze może być slot uszkodzony a nie karta.

Sprawdzę jutro, muszę w razie W pospisywać wszystkie potrzebne informacje z kart.

Kiedyś zamieniłam i miałam komunikat/ problem,że wiodąca była nie ta "właściwa", a do każdej mam coś innego przypisane.

Dzięki Mery  
07 października 2016 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Hej córka mojego pdp kupiła mi niemiecką lyca i doładowanie i bardzo łatwo się zarejestrowałam telefonicznie 322,jestem zadowolona bardzo.Dzięki Waszym poradom mam tanie połączenia do Polski ,wbiłam ten kod SPAR i rzeczywiście 15 centów i potem 1 cent za każdą minutę,tylko jak dzwoniłam do syna w DE to było drogo.Ale i tak jestem zadowolona,dzięki
07 października 2016 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
luttka

Hej córka mojego pdp kupiła mi niemiecką lyca i doładowanie i bardzo łatwo się zarejestrowałam telefonicznie 322,jestem zadowolona bardzo.Dzięki Waszym poradom mam tanie połączenia do Polski ,wbiłam ten kod SPAR i rzeczywiście 15 centów i potem 1 cent za każdą minutę,tylko jak dzwoniłam do syna w DE to było drogo.Ale i tak jestem zadowolona,dzięki

Namów dziecko,niech sobie tez starter Lycy zakupi-będziecie za free gadac ile wlezie:)Ja tak gadam z dziewczynami ,które tez mają niemiecką Lycę/haloo,Balutka:):):)/
21 października 2016 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
Nie...no...uzyskanie połączenia z konsultantem na infolinii graniczy z cudem. Od 18 minut słucham muzyczki i co jakiś czas zapewnień,że zaraz uzyskam połączenie z konsultantem a kontakt ze mną jest dla nich bardzo ważny


EDIT:
Ja uparta jestem.
Nie poddałam się
Po około 35 minutach odezwał się konsultant, sprawa załatwiona (mam nadzieję...) 
12 kwietnia 2017 09:28
Piszę tutaj, bo pojęcia nie mam, w jakim topicu szukać pomocy. Potrzebuję doładować sobie moją niemiecką komórkę, ale jestem teraz w Polsce. Mam lycamobile. Pojęcia nie mam jak mam to zrobic. Wie ktoś coś może??? Pomocy plissssss
12 kwietnia 2017 09:40
doda1961

Piszę tutaj, bo pojęcia nie mam, w jakim topicu szukać pomocy. Potrzebuję doładować sobie moją niemiecką komórkę, ale jestem teraz w Polsce. Mam lycamobile. Pojęcia nie mam jak mam to zrobic. Wie ktoś coś może??? Pomocy plissssss:bezradny:

Masz konto na ich stronie? Tzn Lycamobile. Ja tak miałam jak jeszcvze dzialał mój nr z Blauword
12 kwietnia 2017 09:41
dorotee

Masz konto na ich stronie? Tzn Lycamobile. Ja tak miałam jak jeszcvze dzialał mój nr z Blauword

Nie mam, ale moge załozyc jesli mus jest
12 kwietnia 2017 09:45
doda1961

Nie mam, ale moge załozyc jesli mus jest:-)

To chyba jest muss a nie możesz zadzwonić na , u mnie to był nr 501 ,sprawdzalam konto z Pl, wydaje mi się ,że byla też taka opcja doładuj konto online. teraz mi nie działa , przeszło rok nie uzywałam numeru
12 kwietnia 2017 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Nie mam, ale moge załozyc jesli mus jest:-)

Wejdz na stronę http://guthaben.de