Lycamobile

17 listopada 2014 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ktos dzwoni z Niemczech do Polski z karty Lycamobile? Ja kupilam i bierze mi jakies 25 centow za min. A pisze ze ma byc 1 cent. To ja juz nie wiem. A musze rejestrowac karte sim?
17 listopada 2014 22:25
niestety, za uzyskanie połączenia bierze 15 eucen, natomiast za kazdą ropoczętą minute już tylko 1 eucent
17 listopada 2014 22:32
Jesli tak to jeszcze nie jest zle. Ja dopiero raz probowalam dzwonic ale wzielo wiecej. A czy ma cos do tego czy zarejestruje czy nie?
17 listopada 2014 22:41
majka80

Jesli tak to jeszcze nie jest zle. Ja dopiero raz probowalam dzwonic ale wzielo wiecej. A czy ma cos do tego czy zarejestruje czy nie?

Ja dzis to właśnie robiłam. Zazwoniłam na numer 322, tam po polsku udzielono mi informacji, pan mi kartę zarejestrował i co ważne, żeby minuta rozmowy kosztowała Cie 1 cent musisz uruchomić taka taryfę oszczędną czy jak to sie tam nazywa. Ja musiałam wysłać sms o treści SPAR AN na numer 2525. To wszystko czego się dziś dowiedziałam, ale nie wiem ile mi zjada za minutę, bo sie dzis sporo nagadałam i nie prawdzałam po każdym połaczeniu. 
17 listopada 2014 22:46
Dzieki to jutro to zrobie
17 listopada 2014 22:57
na forum było już gdzieś opisane krok po kroku jak korzystać z tej sieci. Jedna z naszych koleżanek jest fachurą i udzieliła wskazówek, tylko nie wiem gdzie są te posty
17 listopada 2014 23:05
WSTENGA

na forum było już gdzieś opisane krok po kroku jak korzystać z tej sieci. Jedna z naszych koleżanek jest fachurą i udzieliła wskazówek, tylko nie wiem gdzie są te posty

Dyśka taka oblatana byla w temacie.Szkoda ze juz nie pisze na forum
17 listopada 2014 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
sms o treści SPAR AN na numer 2525.to fakt. tak trzeba zrobic zeby połączenia do Polski kosztowały 1 eucent za minutę (+15 eucent za każde nawiązanie połączenia), ale jest jeszce ta druga opcja, z której sam korzystam: zakładasz wirtualny polski numer na niemieckiej karcie Lyca Mobile i wtedy z polski ktoś kto też poisiada polską Lyca Mobile dzwoni do Ciebie praktycznie za darmo, ale ta usługa ważna jest tylko 30 dni, co m iesiąc musisz uaktywniać nowy wirtualny polski numer
17 listopada 2014 23:43
niestety w drugą stronę to nie działa
18 listopada 2014 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
wesoly

sms o treści SPAR AN na numer 2525.to fakt. tak trzeba zrobic zeby połączenia do Polski kosztowały 1 eucent za minutę (+15 eucent za każde nawiązanie połączenia), ale jest jeszce ta druga opcja, z której sam korzystam: zakładasz wirtualny polski numer na niemieckiej karcie Lyca Mobile i wtedy z polski ktoś kto też poisiada polską Lyca Mobile dzwoni do Ciebie praktycznie za darmo, ale ta usługa ważna jest tylko 30 dni, co m iesiąc musisz uaktywniać nowy wirtualny polski numer

,,sms o treści SPAR AN na numer 2525.to fakt. tak trzeba zrobic zeby połączenia do Polski kosztowały 1 eucent za minutę (+15 eucent za każde nawiązanie połączenia),,-zdecydowanie polecam ta opcje,dzieki niej dzwoni sie do Pl-na wszystkie sieci komorkowe plus tel,stacjonarne,tanszych polaczen nie posiada jak do tej pory zadna siec,;-;-;-;-;-
 
18 listopada 2014 07:42 / 1 osobie podoba się ten post
W ich ofercie jest podane, że w sieci Lycamobile połączenia są bezplatne. Korzysta ktoś z takiej opcji?
18 listopada 2014 07:48
WSTENGA

W ich ofercie jest podane, że w sieci Lycamobile połączenia są bezplatne. Korzysta ktoś z takiej opcji?

na niemiecka lyca sa bezplatne,a na pl  czasem sa takie promocje,ale tylko na lyca-mobil
18 listopada 2014 11:27
Po obiedzie jak bedę siedziała w pokoju znajdę posty dotyczące tej sieci i wkleję. Pamiętam, gdzie były to tylko trochę czasu i grzebania, a będą w jednym miejscu na przyszłość dla zainteresowanych. Pogoda ci u mnie barowa to nigdzie nie pójdę, niestety.
18 listopada 2014 12:27
WSTENGA

W ich ofercie jest podane, że w sieci Lycamobile połączenia są bezplatne. Korzysta ktoś z takiej opcji?

wczoraj dostałam sms ale tylko na75minut za 5euro jak chcesz to wysli esemesa z z trescia1675 na numer 3535
18 listopada 2014 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
To wszystko co znalazłam. Sory za formę ale inaczej nie umiem ;)))0

Cytaty:

REANATA

Najlepiej poczytaj sobie na stronie lycamobil,de-na stronie jest wybor jezyka wiec swobodnie poczytasz po polsku,nie znam tanszej sieci jak lyca z polaczeniami do polski szczegolnie na telefony komorkowe,;-;-;-;

KOTKA

A jak kupie w Polsce tą Lycamobil, bo widzialam w sprzedazy to tez korzystam w Niemczech.Dzieki za odpowiedz:)

REANATA

Nie w de mmusisz kupic starter to koszt tylko 10e.;-;-;-
kupisz na stacjach benzynowych,w duzych kioskach,to wiem napewno,nie wiem czy startery sprzedaja sklepy-sieciowki jak np,rewe,bo doladowania tak,z kupnem startera nie ma problemu.

IMPALA

Do Kotka.
W Lyca mobile od 1.11 jest aktualna taryfa=1cent za minutę połączenia na stacjonarne i komórkowe w PL.Za nawiązanie połączenia liczą 15 centów.Z niemieckiej Lycamobile,na niemiecka lycamobile(nie mam polskich,to tej konfiguracji nie znam)-rozmowy sa za darmo-ALE jest to ograniczone kwotą doładowania.Jesli masz na koncie 5 euro-masz 200puntów, 10e-500,20e-1200.Tyle masz na te darmowe rozmowy-ale to tylko listopad.Jeśli wygadasz wcześniej,to potem płacisz-
Frei-Minuten verfallen nach 30 Tage und sind nicht übertragbar. Sobald die Frei-Minuten aufgebraucht sind, werden Anrufe mit 0ct/min für die ersten 15 Minuten berechnet (+ 15ct Verbindungsgebühr.) Ab der 16. Minute wird 9ct/min berechnet.

czyli pierwsze 15 min za darmo a od 16 minuty liczą po 9 centów plus za nawiązanie połączenia 15 centów.
Nie patrzyłam,ile punktów odliczają za minutę rormowy.Na koniec rozmowy dostaję komunikat,ile punktów mam do wykorzystania.
Napisałam o tym,jak mam ja-mam niemiecką kartę sim i na niemiecka też dzwonie.A połączenia do PL sa tak jak wyżej pisałam-tam na stacjonarne dzwonię.

SIWA

starter koniecznie musisz kupić w niemczech i doładowania również,możesz to swobodnie robić przez internet.Czasem mają fajne promocje igadasz do woli,a,najlepiej jak w PL też korzystają z Lyca

IMPALA

Siwa,a jak to jest dokładniej?Jesli ja mam tutaj niemiecka Lycamobile a w Pl kupia sobie polską karte-i jak będziemy do siebie dzwonić-to też będzie darmowe?I czy to jest darmowe zawsze-czy np. teraz tylko?Czy może jakiś specjalny pakiet trzeba kupować(tylko,że te pakiety najczęściej ograniczaje czasowo-np. są na 30 dni,albo na ileś tam minut).
Możesz mi to bardziej szczegółowo,bo nikt nie wiedział,jak pytałam.

SIWA

Jeżeli tu kupisz Lyca i doładujesz np.za 10 euro to masz to do wygadania po 0,1c +15 za nawiązanie połaczenia,ale są promocje,które śledzisz na PL lub niemieckiej stronie i wtedy np kupujesz za 10 a dostajesz 20,najczęściej informacja o promocjach jest przysyłana na telefon;od czasu do czasu zerkaj na polską stronę bo wtedy się opłaca jak ktoś z PL dzwoni do Ciebie,oczywiście pod warunkiem że też ma Lyca

IMPALA

Ale czy rozmowy pomiędzy polska i niemiecka lycamobile są darmowe?O to mi głównie chodzi-nikt tego nie wie,czy tak to nie działa?U mnie w domu wszyscy w Play,więc "komórkowo" nie gadamy,tylko stacjonarnie-dlatego pytam o te polskie lajki.Czy to jest darmowe,albo tanie jakieś-pomiędzy polska i niemiecka lajką.



I jeszcze jedno pytanie mam-może ktoś już korzystał-Lycamobile niemieckie umozliwia dołożenie do posiadanej juz karty SIM polskiego numeru tel. komórkowego.Takie 2 w 1.Czy ktoś z tego jiż skorzystał?Mnie to interesuje,bo woże ze soba 2 komórki.Przymierzam sie do kupna jednej na dwie kart sim-a "lajka" ma taka ofertę.Tylko czy to będzie dobrze działać,jak bedzie z "przełaczaniem sie" z jednej karty na drugą.Może ktoś już z tego korzysta?

NDOROTA

Ja miałam dwie karty w jednym tel .Polską z Plus i niemiecką z Lycamobil.Działa dobrze.

SIWA

Impala bo się zastrzele o,1c za min+15 za nawiązanie połączenie co ty chcesz jeszcze taniej,jak łykniesz promocje to i tak masz jak za darmo;darmowe rozmowy masz tylko na terenie danego kraju w Pl też masz darmowe

IMPALA

Jak z niemieckie lajki w DE dzwonie do koleżanki będącej teraz na urlopie,ale mającej również niemiecką lajkę-to mówimy za darmo,natomiast jak ona do mnie dzwoni,to już coś ja kosztuje.

STENI

Wtrącę się jeżeli mogę coś podpowiedzić , jeżeli wszyscy u Ciebie w domu mają Play i Ty także to Oni dzwoniąc do Ciebie mają za darmo a Ty płacisz
25gr /min ( jeżeli macie telefony na kartę ) .To chyba taniej niż lycamobile , no ale?

GABINO

ja mam niemiecki numer Lycamobile, wyslalam sms i dostalam wirtualny numer polski, na ten numer polski, dzwoni do mnie men i nie place nic. Moja polowa za kazde doladowanie ma 3000 minut do mnie-wybiera doladowanie za 5 zl
sms o tresci 48 POL na numer 1200

BALUTKA

Gabino ja jestem trochę niekumata.Mam też niemiecką Lycamobile i jeżeli mogłabyś wytłumaczyć jak krowie na granicy jakiego smsa wysłałaś i na jaki numer byłabym niezmiernie wdzięczna.

MONCHERIE

Ja uzywam aldi talk. Sama mam flate za 19,99€, bo na telefonie ciagle wisze, a w tej wszystkie niemieckie nr na kom i stacjonarne za darmo sa(no i internet tez). A poniewaz dzieki mojemu ex dosc czesto nr zmieniam to wysylam do wszystkich waznych dla mnie ludzi w Polsce karty SIM i gadamy godzinami za nic, bo aldi za polaczenia odbierane na terenie Unii i Szwajcarii nie pobiera oplat:) Gdybym miala flate tylko na polaczenia z aldi kosztowaloby mnie 2,99€, wiec tez nie majatek:)

ANIA52

postapilam wg twojej instrukcji i dziala....dzieki

GABINO

wysyłasz sms o treści : 48 POL na numer 1200 i dostaniesz wirtualny polski numer