Dwa i pół roku - dziękuję Wam!

27 grudnia 2014 21:06 / 26 osobom podoba się ten post

Tyle czasu minęło mi w pracy Opiekunki osoby starszej ...   Tyle czasu wyjeżdżałam zostawiając moje Skrzaty i Orzełka ....   Tyle czasu...dni...godzin...minut spędziłam w De oddając swe serce, swe siły i pomoc, tym którzy mej pomocy potrzebowali ....   Tyle czasu mogłam dzielić się z Wami kochane moimi uczuciami, radością, smutkiem, tęskontą i zdobywaną wiedzą i doświadczeniem ...       Pracując jako opiekunka poznałam wspaniałe , niesamowicie mądre, ciepłe kobietki , które swą niesamowitą siłą, wytrawłością, stają się  Aniołami ....wielu samotnych, opuszczonych ale także ukochanych, z troską ściskanych starszych osób... DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!!!!!!!!   to w De poznałam moją ukochaną - teraz już nie wstydzę się tak powiedzieć ... - Omi ....choć była mi obcą osobą...choć wkurzała mnie nieraz...choć nieraz byłam zła...choć nieraz krzyczałam z bólu w sercu ...byłam z nią a Ona była ze mną .... i "prawie" przy mnie odeszła... chłopaki - Synowie Omi choć minęło już trochę  nadal do mnie piszą , tęsknią i zapraszają ... Byłam w różnych miejscach ...  Spotakłam wielu dobrych i mniej dobrych ludzi ....ale nadal pozostałam Wiesiulą !!!!!!!!!!!!!!!!!!  zapłaciłam swoją ceną pracy za granicą, zapłaciłam mocno .... zapłaciłam głęboką depresją, dlatego bardzo głośno chcę Wam powiedzieć jak wspaniałą przyjaciółką jest nasza Joasia -  ASIULKA MOJA KOCHANA DZIĘKUJĘ CI KOCHANIE !!!!!!!!!!!!! ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO, ZA KAŻDĄ CHWILĘ ROZMOWY I CAŁE MORZE DOBRYCH FLUIDÓW !!!!!!! W KAŻDEJ CHWILI BYŁAŚ MOIM OPARCIEM !!!!!!!!!!!    A dzisiaj moje kochane mogę powiedzieć, że na tą chwilę zamykam rozdział opiekunki i otwieram nowy ....dostałam pracę w swoim miasteczku - wracam do pracy za biurkiem , do papierów, do różnych zawirowań pracy z klientami, handlowcami, szefami itd...  długo to trwało ...ale się udało !!!!!!!!!!!! w pierwszej chwili prawie zwariowałam z radości, tańczyłam, skakałam , krzyczałam ze szczęścia ... choć nadal nie dowierzałam....dopiero przysłowiowy papier w ręku pozwolił mi uwierzyć ... i wtedy patrząc w oczy mojego Orzełka rozpłakałam się mówiąc , że walizka idzie do piwnicy bo ja jej nie muszę pakować ....   Jestem bardzo szczęśliwa, widzę ogromną radość moich dzieci - Skrzaty odtańczyły wsþolny taniec radości , widzę radość mojego Orła, który tylko jak to On uśmiecha się czule pod nosem  i przytula mnie gorąco ...       Chcę Wam wszystkim gorąco podziękować za to, że byłyście ze mna, że w każdej chcwili mogłam na naszym forum szukać wsparcia, dobrego słowa, fachowej pomocy oraz kiedy było trzeba z serca płynącego opieprdantusa ...   Margolcia, Mozah, Mleczko, Andrea....i wiele inych cudownych dziewczyn DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!    


A ja to co? Życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów w nowej pracy! Moderator


 


ŻYCZĘ WAM KOCHANE W NOWYM ROKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ, KAŻDEGO DNIA PEŁNEGO MIŁOŚCI I UŚMIECHÓW !!! Wasza Wiesiula 

27 grudnia 2014 21:16 / 6 osobom podoba się ten post
Tak sobie myślę ile wspaniałych Kobietek tu poznałam i wierzyć się nie chce ....
Serduszko, Tina, nasza mała Wiedźma - też już w Pl urzędująca, Joasia, Basieńki - wszystkie!!!, Scarlet, Impala... kurde pamięć mi szwankuje ....
siedzę właśnie na fotelu z drinkiem w ręku i wzięło mnie na wyznania ....
Jesteście wspaniałe, jesteście Aniołami !!!!!!!!!!
27 grudnia 2014 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Gratuluję!!!!!
Ale na forum zaglądaj czasem!!!!!
Rozumiem Twoją radość. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
27 grudnia 2014 21:24 / 5 osobom podoba się ten post
Magiczny czas swiateczny, w ktorym spełaniaja się marzenia.Samych szcześliwych dni w życiu, radości i zdrowia Wiesiu.Nie zapomominaj o nas, odzywaj sie od czasu do czasu.Zawsze zostaniesz w mojej pamieci jako wartościowa,skromna i bardzo uczuciowa kobieta.Myślę,że praca opiekunki to dobra szkoła zycia i ta nauka nie pojdzie na marne.Zapomnisz z czasem o tęskocie, ktorej posmakowałaś  i wysiłku ktory włozyłas w tą prace.Powodzenia życzę Ci z całego serca.
27 grudnia 2014 21:29 / 6 osobom podoba się ten post
Wiesiula , miła koleżanko !
Aż się uśmiechnęłam , czytając Twojego posta . Tyle dobrych wiadomości.Zawsze dawałaś sie poznać jako bardzo ciepła , wrażliwa osoba a Twoją miłość do rodziny widać było w każdym Twoim poście.Bardzo , bardzo się cieszę , ze będziesz teraz miała swoich najbliższych już ciągle przy sobie.Życzę Ci samych szczęśliwych chwil .I odzywaj się do nas . Bo byłaś i jesteś dla wielu tutaj na forum bardzo ważną osobą.Powodzenia w nowej pracy !!
27 grudnia 2014 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Mozah , Mleczko aż mi łzy w oczach stanęły ...
dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 grudnia 2014 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Wiesiulka ,serdeczne gratulacje i powodzenia na "nowej drodze zawodowej".Niech Ci sie wiedzie:):):)
27 grudnia 2014 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Wiesiula, i ja Cię ciepło wspominam. Mądry, myślący Człowiek z Ciebie. Jak dobrze, że możesz zostać w domu. Serdecznie dziękuję, ze podzieliłaś sie swoją radością. Chociaż niektórym z nas się udaje. I dobrze. Gratuluję .
27 grudnia 2014 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
Wiesiula, tak bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Doskonale wiemy co to tęsknota, jak to jest zostawić ukochane osoby tak daleko. Twoje określenia "Orzełek i Skrzaty" zawsze zostaną mi w pamięci . Życzę Ci powodzenia w nowej pracy, cudownych powrotów do domku i wspaniałych chwil z Rodzinką
27 grudnia 2014 22:48 / 2 osobom podoba się ten post
Wiesiulko:)Cieszę się twoją radością.Teraz po zahartowaniu w opiece zakasujesz wszystkie panie w biurze:)Cieszę sie razem z Tobą, że nie musisz już opuszczać rodziny i Twoje dzieciaczki będą miały mamę w domu.No i Orzełek ukochaną też:)
Powtórzę za Mleczko, że praca w opiece to cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości:)
27 grudnia 2014 22:56 / 9 osobom podoba się ten post
Moderatorze nasz drogi - Ty też!!!!Zawsze z nami :)


Jako Opiekunka poznałam siebie bardzo dobrze, głęboko ... poznałam swoje granice względne i bezwzględne... poznałam jak głębokie jest moje morze współczucia, cierpliwości, zrozumienia ...nauczyłam się asertywności, umiem powiedzieć nie, głośno i dobitnie wyrazić swoje zdanie jeśli z czymś się nie zgadzam - a to w moim przypadku nie lada osiągnięcie :)
wiem i wierzę głęboko, że to co mam teraz w głowie, sercu i duszy jeszcze nie raz będzie jak latarnia na szalejącym morzu .
29 grudnia 2014 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea bardzo dziękuję za miłe słowa.
Przyznaję szczerze, że aż się zawstydziłam.
Ostatnio rozmawiałam z moją siostrą, jak wiele się zmieniło w naszym życiu, jak bardzo jeszcze dorosłyśmy, jakbyśmy dorostały także z naszymi dziećmi ...usiadłyśmy w Święta z naszymi małżonkami, dziećmi i przyjaciółmi i nie mogłyśmy się nadziwić jak szybko ucieka czas ...
I możemy być tylko wdzięczne za zdrowie, za czas nam wspólnie dany ...
29 grudnia 2014 12:29 / 4 osobom podoba się ten post
Wiesiula

Tak sobie myślę ile wspaniałych Kobietek tu poznałam i wierzyć się nie chce ....
Serduszko, Tina, nasza mała Wiedźma - też już w Pl urzędująca, Joasia, Basieńki - wszystkie!!!, Scarlet, Impala... kurde pamięć mi szwankuje ....
siedzę właśnie na fotelu z drinkiem w ręku i wzięło mnie na wyznania ....
Jesteście wspaniałe, jesteście Aniołami !!!!!!!!!!

Co raz mniej aniołow w tej branzy z każda "stara" opiekunką odchodzi klasa w tym zawodzie.Teraz uznanie mozna tylko uzyskać okreslajać swoich pdp obrazliwie i wyszukując nowe epitety.Bierz sanki i idz sie ślizgać.Myślę,że prace zaczynasz po nowym roku.Powodzenia i szczecia.
29 grudnia 2014 13:02 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko47

Co raz mniej aniołow w tej branzy z każda "stara" opiekunką odchodzi klasa w tym zawodzie.Teraz uznanie mozna tylko uzyskać okreslajać swoich pdp obrazliwie i wyszukując nowe epitety.Bierz sanki i idz sie ślizgać.Myślę,że prace zaczynasz po nowym roku.Powodzenia i szczecia.

jak rozumiem jestes jedna z tych starych opiekunek ktore maja na forum wielkie uznanie.....pozazdroscic tylko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29 grudnia 2014 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

jak rozumiem jestes jedna z tych starych opiekunek ktore maja na forum wielkie uznanie.....pozazdroscic tylko
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

uznanie:) to Ci daruje, ale stara opiekunka to juz nie bardzo):):)