Na wyjeździe #19

01 stycznia 2015 17:12

Proszę kontynuować tutaj.

01 stycznia 2015 17:18
Gdzie kupie doladowanie z Ortel D do neta ? Bo fak koles, ktory mi sprzedawal sklep ma zamkniety do pon, a jutro musze doladowac, bylam na cpn, ale nie widzialam......
01 stycznia 2015 17:56
Na stacji benzynowej powinno być. Jak już poszłaś to trzeba było się zapytać:) Ja kiedyś na stacji kupowałam.
01 stycznia 2015 18:00
Przypuszczam, że w lotto, tam raczzej wszystkie doładowania mają
01 stycznia 2015 18:03
agrafka

Na stacji benzynowej powinno być. Jak już poszłaś to trzeba było się zapytać:) Ja kiedyś na stacji kupowałam.

Ale z Ortela ? I do neta ?
01 stycznia 2015 18:06
Jolek,zajrzałam do neta i wychodzi,że ortel to doładowanie e plus.Jeśli tak-to wszędzie kupisz.
 
Na dowód,że nie mylam sie-
 
Einfach aufladen: Online oder mit E-Plus Aufladekarten
01 stycznia 2015 18:21
Jolek

Ale z Ortela ? I do neta ?

A nie doczytałam. Ja kupowałam Ortel do telefonu na stacji:), swoją drogą mimo rejestracji karty nie działa. 10 euro wyrzucone w błoto.
01 stycznia 2015 18:44
Impala

Jolek,zajrzałam do neta i wychodzi,że ortel to doładowanie e plus.Jeśli tak-to wszędzie kupisz.
 
Na dowód,że nie mylam sie-
 
Einfach aufladen: Online oder mit E-Plus Aufladekarten

Danke!!!
01 stycznia 2015 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
Gdzie wy jesteście,bando moja????
Przylazłam tu,a oni o jakimś sexie gadają.A ja to nie wiem,co to jest-to i nie dyskutuję.
A wy gdzie?
Moje geldy nadęły się niemożebnie i zamilkły.Siedzą tak bez słowa już 2 godziny chyba.To wyszłam wcześniej.
Poza tym obiad zjadłam dzisiaj regularny i dziwnie się czuję-żołądek jakby odzwyczajony od tego.
Czekoladą musiałam zagryźć-czekam,czy pomoże.
01 stycznia 2015 19:30
Ja jeste, fruwam sobie po topikach llukam i lukam i sie nic nie dzieje :)))
01 stycznia 2015 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Impala

Gdzie wy jesteście,bando moja????
Przylazłam tu,a oni o jakimś sexie gadają.A ja to nie wiem,co to jest-to i nie dyskutuję.
A wy gdzie?
Moje geldy nadęły się niemożebnie i zamilkły.Siedzą tak bez słowa już 2 godziny chyba.To wyszłam wcześniej.
Poza tym obiad zjadłam dzisiaj regularny i dziwnie się czuję-żołądek jakby odzwyczajony od tego.
Czekoladą musiałam zagryźć-czekam,czy pomoże.

jestem,moje geldy po kolacji sa czekam az pora przyjdzie na geldowa coby ja polozyc....o seksie pisac mi sie nie chce,wole go uprawiac.... asie tez zacichnieta,Agamorek chyba jest.fajnie ze geldy twe nadete sa
01 stycznia 2015 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

jestem,moje geldy po kolacji sa czekam az pora przyjdzie na geldowa coby ja polozyc....o seksie pisac mi sie nie chce,wole go uprawiac.... asie tez zacichnieta,Agamorek chyba jest.fajnie ze geldy twe nadete sa

moja to juz w lozeczku grzecznie lezy, zacelam sie jak golilam se nogi i jestem zla......., ale to nic.
01 stycznia 2015 20:07 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też jezdem, ale znikał co trochę, bo mojej babce szwendaczek się włączył i muszę ją co rusz woizic do biura,bo ona obdzwania rodzinę z "ostatnimi powinszowaniami w starym roku".....
01 stycznia 2015 20:11
basiaim

Ja też jezdem, ale znikał co trochę, bo mojej babce szwendaczek się włączył i muszę ją co rusz woizic do biura,bo ona obdzwania rodzinę z "ostatnimi powinszowaniami w starym roku".....

mnie sie spac zachcialo,cholera jeszcze godzina i geldowa do lozka wloze....ujszla ze mne energia...dobrze ze Impal sie odnalazla
01 stycznia 2015 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Gdzie kupie doladowanie z Ortel D do neta ? Bo fak koles, ktory mi sprzedawal sklep ma zamkniety do pon, a jutro musze doladowac, bylam na cpn, ale nie widzialam......