Stopy

02 stycznia 2015 16:01
Mam bardzooooooo wielki problem z moimi stopami, ogolnie sa spoko hahahah, ale mam problem z twardymi pietami, kurcze, nie wiem co jest [rzyczna scieram naskorek pumeksem, albo tarka smaruje wszystkim co sie da i piety znowu robia sie twarde. Jest jakis sposob, aby je dlugotrwale zmiekkczyc ?:))))
02 stycznia 2015 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
Ja myslalam, ze chodzi ci o stopy procentowe :-DDD
02 stycznia 2015 16:04
Non stop moczyć--:)))))))
02 stycznia 2015 16:07 / 1 osobie podoba się ten post
Mocz w procentach hehehe 3 razy dziennie po 50 mg hehehe
02 stycznia 2015 16:07
Impala

Non stop moczyć--:)))))))

A ciekafffe kto pdp sie zajmie jak bede moczyc, przecie sama sie wtedy zaczne moczyc :D hahahah :)))
 
 
Nie no dzieczyny ja sie powahsznie phytam :D
02 stycznia 2015 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek im dłużej ścierasz tym więcej narasta .Wszystko z umiarem.Ścierać ,smarować tłustym kremem co dzień ,ale ścieranie raz na tydzień powinno wystarczyć.
Tak przy okazji zapytam ,czy korzystacie z usług pań obcinających paznokcie u nóg?
Ja jak widzę tą czynność u różnych Pdp ,a pózniej taka tam dezynfekcja ,to nie pozwoliła bym sobie nic robić tymi przyborami.
02 stycznia 2015 16:15
Ja mam taki tlusty krem z dm, do calego ciala jest, slyszalam tez kiedys o witaminie A do smarowani, ze niby stopy sie tlusto smaruje, potem naklada reklamowki foliowe i na koniec skarpety i tajk cala noc. Hahahha, raz tak zrobilam to nie moglam zasnac tak mnie palilo :)))
02 stycznia 2015 16:15
Sa w wysyłkowych niemieckich aptekach takie specjalne skarpetki.
Nakłada się je na -nie pamiętam już-pół godziny czy jakoś tak.
One powodują,że złuszcza się ten stwardniały naskórek,i skóra jest mięciutka i różowa.
Po kilku dniach to się zaczyna tak łuszczyć.
Nie było to drogie-sprawdź sobie.
02 stycznia 2015 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Krem z mocznikiem -zawartośc nie mniej niż 25%,Słabsze nic nie daja.Są w D w DM i Rossmanie.I działają-tez miaąłm piety jak chodaki:):):)Od chyba 3 lat stosuję systematycznie i mam spokój:)
02 stycznia 2015 16:33
Mam taki sposób jak Ivetta. Ale ścieram takim specjalnym przyrządem do ścierania tego - jest trochę delikatniejszy niż zwykły pumeks. A potem tłuściutki kremik.
02 stycznia 2015 16:54
Przede wszystkim smarowac. Polecam w Roossmanie jest z firmy Fuss wohl Hirschtalg creme. Tani (niecałe 2€) a skuteczny.
02 stycznia 2015 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
A ja mam dość nieciekawego zapachu stóp ( zapach raklette ) w saloniku pdp. Wywietrzyć za bardzo nie da, bo zimno. I odpowiada mi, że przecież wiemy skąd ten zapach. Hmmmm. Raklette mi bardzo smakowało ale pozostałości po nim nie podobają mi się, chociaż jako Mycha powinnam być zadowolona ;-)))))))))
23 sierpnia 2015 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
W Aptece w De z Allga Med Fusspflegebad Anti-Hornhaut Complete. To taki olejek koloru morskiego Naprawdę polecam. Na piękne stopy,
 
Do miski z ciepłą wodą wlewa śię olejek, i trzyma stopy 15-minut.  Jest sześc takich buteleczek po 50 ml.
23 sierpnia 2015 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

W Aptece w De z Allga Med Fusspflegebad Anti-Hornhaut Complete. To taki olejek koloru morskiego Naprawdę polecam. Na piękne stopy,
 
Do miski z ciepłą wodą wlewa śię olejek, i trzyma stopy 15-minut.  Jest sześc takich buteleczek po 50 ml.

o to chodzi ?
23 sierpnia 2015 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

o to chodzi ?

Tak, tak