Osobus

05 stycznia 2015 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

jestem kolo Bilefeldu....od lat jezdzilam z kamilami ale ostatnio jaksc ich uslug sie pogorszyla...no i arogancja tez sie wkrada

oj to nie wiem gdzie to jest..ale tak jak mówie sa godni polecenia..i kiedy do domku?
05 stycznia 2015 15:58 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Z ta firmą przewozową jeżdże długo, nie miałam problemow zawsze są na czas i nie słyszę komentarzy na temat bagażu,a różnie sie zdarza. Jeżdżą na trasie Niemcy  -  Holandia   -   Belgia   -    Luksemburg.Kierowcy są uprzejmi a w busach jest czysto.Ostatnio jechałam z Panem Marcinem droga była fatalna, ale jazda bezpieczna i bez popisów jak to często bywa w wykonaniu młodych kierowców.Maja karnety  -  bliższe informacje mozna : e-mail osobus - małpao2.pl
tel PL 0048 668 358 962   0048 76 745 83 33           DE    0049 160 275 58 40      0049 157 838 951 39
 
Nie jest to reklama firmy przewozowej tylko moja opinia,ktorą się chce podzielić.

Dziekuje, ze sie podzielilas swoja  opinia  )
05 stycznia 2015 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
psota

oj to nie wiem gdzie to jest..ale tak jak mówie sa godni polecenia..i kiedy do domku?

westwali.kierunek Hanower.we wtorek 13 sty wracam....nareszcie.co prawda miesieczne zlecenie mialam,ale zmeczona jestem
05 stycznia 2015 16:04
ania52

westwali.kierunek Hanower.we wtorek 13 sty wracam....nareszcie.co prawda miesieczne zlecenie mialam,ale zmeczona jestem

oj maruda maruda :)))))))))
05 stycznia 2015 16:07
ania52

westwali.kierunek Hanower.we wtorek 13 sty wracam....nareszcie.co prawda miesieczne zlecenie mialam,ale zmeczona jestem

a ok..ja 25 wracam,jeszcze troszeczke..;-)
05 stycznia 2015 16:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

oj maruda maruda :)))))))))

no coz,zab czasu mnie nadgryzl to i marudna sie robie....
05 stycznia 2015 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Z ta firmą przewozową jeżdże długo, nie miałam problemow zawsze są na czas i nie słyszę komentarzy na temat bagażu,a różnie sie zdarza. Jeżdżą na trasie Niemcy  -  Holandia   -   Belgia   -    Luksemburg.Kierowcy są uprzejmi a w busach jest czysto.Ostatnio jechałam z Panem Marcinem droga była fatalna, ale jazda bezpieczna i bez popisów jak to często bywa w wykonaniu młodych kierowców.Maja karnety  -  bliższe informacje mozna : e-mail osobus - małpao2.pl
tel PL 0048 668 358 962   0048 76 745 83 33           DE    0049 160 275 58 40      0049 157 838 951 39
 
Nie jest to reklama firmy przewozowej tylko moja opinia,ktorą się chce podzielić.

dzieki mleczko za informacje,mysle ze zostane klientka Osobusa.wracam z nimi w nastepny wtorek
05 stycznia 2015 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

ja  z Kamilami albo Pastuchami.ale ostatnio Kamile 3 godz sie spoznili.moja zmiana wracala do domku to kierowca zapomnial kobite zabrac i cofal sie 100 km do de...wracam we wtorek wiec ich zamowie

Z Kamilami nie jezdzilam z Pastuchami natomiast tak i powiem tragedia, czlowiek bal sie uwage kierowcy zwrocic, bo kierowca od razu ryja darl, ze zaraz wysadzi....szok! Teraz jezdze i Interbus-em, no...tez jest jakies ale a zwlaszcza to, ze w busie kierowca  pali fajki a mnie to przeszkadza, bo ja nie jaraczka. Ale tego Osobus warto mysle wyprobowac ) Nic nie zaszkodzi :-D
05 stycznia 2015 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

o ktorej wyjezdzaja z niemiec i gdzie granice przekraczaja?

Ania zalezy gdzie pracujesz mnie dowożą do granicy  z CH, dalej syn mojej pdp mnie odbiera. Wyjeżdżają wczesnie nawet przed 4 rano,granice przekraczaja w Zgorzelcu.
05 stycznia 2015 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Pyza

Z Kamilami nie jezdzilam z Pastuchami natomiast tak i powiem tragedia, czlowiek bal sie uwage kierowcy zwrocic, bo kierowca od razu ryja darl, ze zaraz wysadzi....szok! Teraz jezdze i Interbus-em, no...tez jest jakies ale a zwlaszcza to, ze w busie kierowca  pali fajki a mnie to przeszkadza, bo ja nie jaraczka. Ale tego Osobus warto mysle wyprobowac :-)) Nic nie zaszkodzi :-D

warto szukac fajnych busow.ja jezdze tez z eden bus ale oni jezdza w te dni co pastuchy a mnie trza bylo alternatywe do kamilii.no i mam teraz 2 firmy jezdzace w roznych dniach...
05 stycznia 2015 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Ania zalezy gdzie pracujesz mnie dowożą do granicy  z CH, dalej syn mojej pdp mnie odbiera. Wyjeżdżają wczesnie nawet przed 4 rano,granice przekraczaja w Zgorzelcu.

ja juz zamowilam na nastepny wtorek.pani z biura powiedzialaze rano wyjezdzaja z de i o to mi chodzilo...jeszcze raz dzieki za namiary..
05 stycznia 2015 16:35
Impala

Ania52-wpisz to w wyszukiwarkę.
Ceny od!50e-nie ma dokładnie podane
Bagaż-1 waliza do 20kg i jedno pdręczne
Wlecze się z Holandi albo innej Belgii-w połowie zajęty zapewne
Mnie nie podoba się.A ty Czarterem nie jeździsz?Oni byłi z dolnośląskiego.

Jeżdziłas z nimi?
05 stycznia 2015 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

ja juz zamowilam na nastepny wtorek.pani z biura powiedzialaze rano wyjezdzaja z de i o to mi chodzilo...jeszcze raz dzieki za namiary..

Nigdy nie wsiadalam do busa jadącego z Holandii czy Belgii maja tyle busów ze dziela trase kto z Niemiec to z Niemiec mozliwe,że dobieraja po drodze. ale po DE tez zbierają.Przejedziesz sie to zobaczysz.
05 stycznia 2015 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
Tytuł topiku wyraze brzmi OSOBUS - więc proszę sie trzymac tematu.Myślałam,że będziemy się dzielic opinią nt. przewoznika i nawet będziemy miały wpływ na jakośc usług.Jest nas sporo z Lubuskiego i Dolnoślaskiego a więc mamy jakąś siłę.Zeby czegos sie doszukac trzeba bedzie przekopać cały smietnik.Można załozyć topik z Kamilem i innymi i pisać.
 
                          Tu jest jeden przewożnik  O S O B U S 
05 stycznia 2015 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Tytuł topiku wyraze brzmi OSOBUS - więc proszę sie trzymac tematu.Myślałam,że będziemy się dzielic opinią nt. przewoznika i nawet będziemy miały wpływ na jakośc usług.Jest nas sporo z Lubuskiego i Dolnoślaskiego a więc mamy jakąś siłę.Zeby czegos sie doszukac trzeba bedzie przekopać cały smietnik.Można załozyć topik z Kamilem i innymi i pisać.
 
                          Tu jest jeden przewożnik  O S O B U S 

dokładnie...OSOBUS i tego sie trzymajmy..a jak długo z nimi jezdzisz? bo ja od roku i naprawde nigdy nie zawiedli..i oby tak dalej