Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #3

26 marca 2015 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
IGGA

Czemu bedziesz robiła te pierogi, nie możesz kupić? Rąk tobie nie szkoda?Kręgosłupa nie żal?

Bo...ja jestem taka już dziwna-uwielbiam stać przy garach :)
26 marca 2015 20:31
tina 100%

Kiedyś moja zmienniczka się napracowała przy pierogach, to z Apfelmusem zjedli:).Może jednak spróbuj jakieś skwarki z boczku zrobić:)

dobre "z Apfelmusem" !!! A to dziwaki !!! Nie poleję skwarkami,bo to mięsko,a Państwo w piątki takowego nie jada
26 marca 2015 20:31
Marta

Gulasz wieprzowy z trójkolorową papryką ziemniaki ze szczypiorkiem sałata z pomidorami i sosem sylt

Kusisz :)
Zażyczę sobie podopiecznego na chodzie i lubiącego jeść na letni turnus  
Te trzy papryki w gulaszu, ten sos......
26 marca 2015 20:33
Czasem wrzucam jeszcze pieczarki:)
Ale nie chciało mi się iść po nie do sklepu
26 marca 2015 20:38
No dajcie kochane jakiegoś pomysła na polanie rzeczonych pierożków...
Pleaseeeeee...
26 marca 2015 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
Można polać sosem czosnkowo -jogurtowym
26 marca 2015 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Iwanilia, a można zamiast tej piersi podać np. smażoną rybę?
Chociaż ryba i makaron to chyba nie jest dobry pomysł:-((

Dziś nie mogłam podać ryby bo jest czwartek,rybę tu się jada w piątki,jak na normalny dom przystało. Jutro łosoś w sosie chrzanowym i nie wiem jeszcze.
26 marca 2015 21:07
miriam

No dajcie kochane jakiegoś pomysła na polanie rzeczonych pierożków...
Pleaseeeeee...

Może ze śmietaną, ale pomysł Marty bardziej mi pasi.
26 marca 2015 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Poczemu nie gołąbeczki z zamrażareczki?

Bo mi się dzisiaj nic nie chce.
26 marca 2015 21:51
miriam

No dajcie kochane jakiegoś pomysła na polanie rzeczonych pierożków...
Pleaseeeeee...

Może po prostu masło? Albo masło szałwiowe?
26 marca 2015 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
miriam

Jutro im odpierniczę pierożki ze szpinakiem i fetą. Czym to polać,żeby Państwo zechciało zjeść??? Podpowiedzcie,proszę...

Zrumieniona cebulką:)Ale pierożki????Na wyjeździe??????Nigdy ,przenigdy:)Roboty full a potem Ci jeszcze powiedzą ,że takie sobie.....O,nie nie ,pierozki to ew. w domku a i to jak mam wenę:)Ze szpinakiem i feta to masz w sklepie pyszne tortellini,sa tez z pomidorami suszonymi i z miesem,ale te pierwsze najlepsze:)I wysiłek zaden:)
 
U nas dziś na obiadek ukochana mizeria PDP,ziemniaki i kurczakowe cycki w panierce/ze sklepu/:)
26 marca 2015 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Pizza z rukolą   peperoni, bardzo bardzo ostra , smaczna i jedzona rękoma, Dama stek az ciekła krew i nie smakowało = restauracja Toscana :)
26 marca 2015 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Może po prostu masło? Albo masło szałwiowe?

Zrób z serkiem topionym , rozpuść go w wodzie lub w bulionie / 2 szkl./ , smietanę  zagęść troszkę mąką , połącz i gotowe. Do smaku dopraw jak na ostro to papryka sypką albo pieprzem ub czosnkiem ..
27 marca 2015 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj piatek więc obiad typowy dla tego dnia:
 
 
                                                                     Śledzik w śmietanie z jabłkiem i żurawiną do tego kartofle w mundurkach.
27 marca 2015 08:34
mleczko1

Dzisiaj piatek więc obiad typowy dla tego dnia:
 
 
                                                                     Śledzik w śmietanie z jabłkiem i żurawiną do tego kartofle w mundurkach.

Jak robisz te śledzie ?:)