Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #3

25 marca 2015 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
lonia61

Dziś po niemiecku : Bratkartoffeln , Leberkase, pieczarki smażone z odrobinką śmietany a do tego sałatka z ogórków. Omcia gesagt " leka'.

Nie lubię Leberkase - ale zjem jak nie czytam etykiety.Coś mi ta nazwa nie leży:):):)
 
Podam Ci przepis na te pałki wieczorem.Poszukam przepisu - tak smakuja jak w Mc Donalds.
26 marca 2015 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
placuszki na jogurcie naturalnym z bananem w środku.
 
Były ochy i achy (babcine- nie moje)
26 marca 2015 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Sonntagsuppe.
Makaron wymieszany z szynką podsmazoną z cebulką.
26 marca 2015 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz wieprzowy z trójkolorową papryką ziemniaki ze szczypiorkiem sałata z pomidorami i sosem sylt
26 marca 2015 15:14 / 1 osobie podoba się ten post
Gołąbki z zamrażarki, kalarepka z marchewka, sałata z pomidorkami i papryką , ziemniaki. Omcia zadowolona i najedzona.
26 marca 2015 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron ze szpinakiem i duszona pierś z kurczaka.Deser potem : pyszna babka cytrynowa :)
26 marca 2015 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj pizza z niczym. Zjedzona palcami:) Dzieci tak jak Wstenga pisala talerzyki wylizaly, rekawami buzie otarly... Chyba one tez po forum buszuja;););)
26 marca 2015 20:17
Pieczone udka drobiowe, 
surówka z marchwi i jabłka,
ryż.
Budyń z kaszką manną i sosem malinowym na deser.
26 marca 2015 20:19
ivanilia40

Makaron ze szpinakiem i duszona pierś z kurczaka.Deser potem : pyszna babka cytrynowa :)

Iwanilia, a można zamiast tej piersi podać np. smażoną rybę?
Chociaż ryba i makaron to chyba nie jest dobry pomysł(
26 marca 2015 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Iwanilia, a można zamiast tej piersi podać np. smażoną rybę?
Chociaż ryba i makaron to chyba nie jest dobry pomysł:-((

Chociaż ryba i makaron to chyba nie jest dobry pomysł(
 
 
Powiedz to tu,gdzie jestem ;))))))
26 marca 2015 20:20
lonia61

Gołąbki z zamrażarki, kalarepka z marchewka, sałata z pomidorkami i papryką , ziemniaki. Omcia zadowolona i najedzona.

Poczemu nie gołąbeczki z zamrażareczki?
26 marca 2015 20:22
Jutro im odpierniczę pierożki ze szpinakiem i fetą. Czym to polać,żeby Państwo zechciało zjeść??? Podpowiedzcie,proszę...
26 marca 2015 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
miriam

Jutro im odpierniczę pierożki ze szpinakiem i fetą. Czym to polać,żeby Państwo zechciało zjeść??? Podpowiedzcie,proszę...

Kiedyś moja zmienniczka się napracowała przy pierogach, to z Apfelmusem zjedli:).Może jednak spróbuj jakieś skwarki z boczku zrobić:)
26 marca 2015 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
miriam

Jutro im odpierniczę pierożki ze szpinakiem i fetą. Czym to polać,żeby Państwo zechciało zjeść??? Podpowiedzcie,proszę...

Czemu bedziesz robiła te pierogi, nie możesz kupić? Rąk tobie nie szkoda?Kręgosłupa nie żal?
26 marca 2015 20:27
basiaim

Chociaż ryba i makaron to chyba nie jest dobry pomysł:-((
 
 
Powiedz to tu,gdzie jestem ;))))))

Moja pdp lubi taki zestaw:) . Dzisiaj był, bardzo lubi makaron, ryżu nie je, a ziemniaki od czasu do czasu.Ja makaronu nie jadłam, za to dużą ilość sałaty.