Drogeria Dm - I love it!

13 grudnia 2017 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Dzień dobry Opiekunkowo :)!
Myszo, tonik to Gesichtswasser. W DMie są Nivei, Garniera i Alvery. 

Dzięki. Kupiłam w edece jakiś mało skomplkiowany. Pdp nie ma zmywarki a moje rączki lubią w takiej sytuacji najpierw tonic a potem jakiś kremik. A nie przygotowana byłam na to 
23 stycznia 2018 16:07
Czy znajdę w DM spirytus kosmetyczny lub coś podobnego.Kiedyś szukałam i nie znalazłam:( I coś do dezynfekcji ran.
23 stycznia 2018 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Czy znajdę w DM spirytus kosmetyczny lub coś podobnego.Kiedyś szukałam i nie znalazłam:( I coś do dezynfekcji ran.

Octenisept.
 
Dzień dobry Opiekunkowo :)!
23 stycznia 2018 17:04
salazar

Octenisept.
 
Dzień dobry Opiekunkowo :)!

O widzisz ,zapomniałam o nim.Miałam jeszcze w domu tańszy zamiennik i go zapomniałam zabrać:(
11 lutego 2018 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Jaki krem albo serum pod oczy ( na zmarszczki ) polecacie ? Pytam poważnie bo mam zmarszczki. I to coraz głębsze.
11 lutego 2018 22:49 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Jaki krem albo serum pod oczy ( na zmarszczki ) polecacie ? Pytam poważnie bo mam zmarszczki. I to coraz głębsze.

Za bardzo bym na to nie liczyła, że jakiś krem, czy serum zliwiduje zmarszczki. Nie należę do osób szczególnie zabiegających o zatrzymanie oznak naturalnego starzenia się, ale...przed miesiącem zakupiłam sobie kolagen do twarzy , razem atelowodą ( tą spryskuje się przed wklejaniem kolagenu). Ogólnie skóra jest bardziej naprężona , taka mięsista i nie sucha . Dotychczasowe zmarszki troszeczkę spłyciły się.Koszt takiego zestawu , to w przeliczeniu 100 zł./ miesiąc.Też kiedyś, z nudów w ciepłym kraju robiłam sobie codziennie masaż i gimnastykę mięśni twarzy- uważam, że to zapobiega trochę wiodczeniu , ale ja nie mam takiego samozaparcia, czy parcia.
12 lutego 2018 07:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie mam ani jednej zmarszczki pod oczami itp,,, Nie używam kremu pod oczy, kiedyś używałam i miałam parę ''zmarszczków '' ha, haa ,haa
P.s za to mam dziurę na pięcie w rajstopach hi, hii pora do domu jechać
12 lutego 2018 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Za bardzo bym na to nie liczyła, że jakiś krem, czy serum zliwiduje zmarszczki. Nie należę do osób szczególnie zabiegających o zatrzymanie oznak naturalnego starzenia się, ale...przed miesiącem zakupiłam sobie kolagen do twarzy , razem atelowodą ( tą spryskuje się przed wklejaniem kolagenu). Ogólnie skóra jest bardziej naprężona , taka mięsista i nie sucha . Dotychczasowe zmarszki troszeczkę spłyciły się.Koszt takiego zestawu , to w przeliczeniu 100 zł./ miesiąc.Też kiedyś, z nudów w ciepłym kraju robiłam sobie codziennie masaż i gimnastykę mięśni twarzy- uważam, że to zapobiega trochę wiodczeniu , ale ja nie mam takiego samozaparcia, czy parcia.

Ja tez nie liczę na cud ale może spróbuję jakiegoś specyfiku. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i trzeba o nią dbać w szczególny sposób. Szkoda, ze obudziłam się jak zwykle z ręką w nocniku i nie zadbałam o to wcześniej. Czytam teraz na różnych forach kobiecych co z tym fantem zrobić.
12 lutego 2018 09:44 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Jaki krem albo serum pod oczy ( na zmarszczki ) polecacie ? Pytam poważnie bo mam zmarszczki. I to coraz głębsze.

Jak już na forach poczytałaś, to pewnie już wiesz:)
Wyczytałam gdzieś, że kremy pod oczy są mniej skoncentrowane, żeby nie podrażniać delikatniejszej skóry.
Przestałam wtedy używać specyfiki pod oczy i smaruję je tym, co mam i do całej twarzy.
A tak prawdę mówiąc to ze zmarszczkami które już są, niewiele da się zrobić. Chyba że wynikają z niewystarczającego nawilżenia - wtedy rzecz jasna trzeba mocno nawilżać:) 
12 lutego 2018 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Jaki krem albo serum pod oczy ( na zmarszczki ) polecacie ? Pytam poważnie bo mam zmarszczki. I to coraz głębsze.

Spróbuj estee lauder na noc , drogie a jednocześnie wydajne .
12 lutego 2018 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja tez nie liczę na cud ale może spróbuję jakiegoś specyfiku. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i trzeba o nią dbać w szczególny sposób. Szkoda, ze obudziłam się jak zwykle z ręką w nocniku i nie zadbałam o to wcześniej. Czytam teraz na różnych forach kobiecych co z tym fantem zrobić.

Ewa59 jak chcesz coś naprawdę zrobić idż do jakiegoś   salonu kosmetycznego/spa czynią cuda teraz i to wcale nie musi być gruba kasa wydana. Polecam kosmetyki i zabiegi naturalne ,polecam bo sama zastosowałam i rewelacja dla mnie.Koleżanka zrobila poważne zabiegi i nie ma efektów (ja nie widzę nic oprócz spuchniętej czerwonej buzi,a kasy wydala jak lodu).
12 lutego 2018 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja nie mam ani jednej zmarszczki pod oczami itp,,, Nie używam kremu pod oczy, kiedyś używałam i miałam parę ''zmarszczków '' ha, haa ,haa :robi zdjecia:
P.s za to mam dziurę na pięcie w rajstopach hi, hii pora do domu jechać
:smiech3:

Liska podeślę Ci jak chcesz  nowe rajstopki
12 lutego 2018 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Ewa59 jak chcesz coś naprawdę zrobić idż do jakiegoś   salonu kosmetycznego/spa czynią cuda teraz i to wcale nie musi być gruba kasa wydana. Polecam kosmetyki i zabiegi naturalne ,polecam bo sama zastosowałam i rewelacja dla mnie.Koleżanka zrobila poważne zabiegi i nie ma efektów (ja nie widzę nic oprócz spuchniętej czerwonej buzi,a kasy wydala jak lodu).

Poczekaj.....jak jej ta opuchlizna zejdzie. Wtedy będzie efekt.
Po powrocie muszę się skonsultować z moją siostrą, która jest kosmetyczką. Mówiła mi o jakichś zabiegach, gdzie wstrzykują Ci własne osocze. Nawet mnie zapisała na taki zabieg ale nie poszłam. 
12 lutego 2018 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Poczekaj.....jak jej ta opuchlizna zejdzie. Wtedy będzie efekt.
Po powrocie muszę się skonsultować z moją siostrą, która jest kosmetyczką. Mówiła mi o jakichś zabiegach, gdzie wstrzykują Ci własne osocze. Nawet mnie zapisała na taki zabieg ale nie poszłam. 

Oj wierz mi ze jest "potworem" a minęło sporo czasu ponad 2 miesiące,masakra bo tu w de robila i kasy zapłacila strasznie dużo.Ja niewiem co Tobie doradzą ale to osocze to mi troszkę też strachem zalatuje
12 lutego 2018 20:32
moni.r

Liska podeślę Ci jak chcesz  nowe rajstopki:lol2:

Dziękuję Moni, Wiosna  idzie,,,,,