Drogeria Dm - I love it!

24 października 2016 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Wiesz co,juz wszystko przetestowałam ,włacznie z dietą. Zaglądam czasem na różne fora dermatologiczne i okazuje się,że wiele osob ma ten sam problem ale większość nie kojarzy faktów. Niestety lekarze też nie kojarzą faktów i nie ma na to narazie lekarstwa. Trzeba unikać intensywnego pocierania skóry ,a już absolutnie niczym szorstkim. 

Kurcze, wapno się stosuje przy uczuleniach. Spróbuj, najepiej musujące, może złagodzi trochę objawy?
24 października 2016 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Narazie "macam" ten :-). Niestety jeśli chodzi o twarz już nie eksperymentuję z niczym,znowu spuchłam po uzyciu gąbki do twarzy. Inna kupilam i chyba za szorstka była,ech...a syn pdp ma przyjechać....ponoc przystojny ...

24 października 2016 21:32
tina 100%

Kurcze, wapno się stosuje przy uczuleniach. Spróbuj, najepiej musujące, może złagodzi trochę objawy?

To nie jest typowe uczulenie,nie swędzi nie jest czerwone,nie ma wysypki. Pod skórą natomiast gromadzi się płyn,w miarę upływu czasu wyrażnie widać pod skorą wodę. No tak już mam...
24 października 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

:-)

Oj weż,weż Orim ,już naprawdę nic nie można napisać....
24 października 2016 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiesz co,juz wszystko przetestowałam ,włacznie z dietą. Zaglądam czasem na różne fora dermatologiczne i okazuje się,że wiele osob ma ten sam problem ale większość nie kojarzy faktów. Niestety lekarze też nie kojarzą faktów i nie ma na to narazie lekarstwa. Trzeba unikać intensywnego pocierania skóry ,a już absolutnie niczym szorstkim. 

Ivanilko, też mam bardzo wrażliwą cerę i ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła, to jakieś gąbki, szczoteczki itp. rzeczy do mycia twarzy. Jeśli nie muszę (mycie włosów np) to w ogóle wodę omijam, bo mam po niej ściągniętą, zaczerwienioną, często z czerwonymi plamami, skórę. Używam tylko płynów micelarnych do cer wrazliwych i jest ok. Od czasu do czasu puchną mi oczy (bardziej niż zwykle ;)) i na razie nie doszłam do tego, co jest tego powodem, ale zdarza się to na tyle rzadko, że jakoś daję radę.
24 października 2016 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wiesz co,juz wszystko przetestowałam ,włacznie z dietą. Zaglądam czasem na różne fora dermatologiczne i okazuje się,że wiele osob ma ten sam problem ale większość nie kojarzy faktów. Niestety lekarze też nie kojarzą faktów i nie ma na to narazie lekarstwa. Trzeba unikać intensywnego pocierania skóry ,a już absolutnie niczym szorstkim. 

Kochana , to Ciebie pogłaskać nie można . A jeszcze niechby  jakiś mężczyzna z np. nieogoloną buzią był wpobliżu....
24 października 2016 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Kochana :-), to Ciebie pogłaskać nie można :-). A jeszcze niechby  jakiś mężczyzna z np. nieogoloną buzią był wpobliżu....

No niestety ,dlatego jestem sama ...wiesz jak trudno o faceta  bez zarostu?
24 października 2016 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No niestety ,dlatego jestem sama ...wiesz jak trudno o faceta  bez zarostu?

Nie znam żadnego
24 października 2016 21:46
salazar

Ivanilko, też mam bardzo wrażliwą cerę i ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła, to jakieś gąbki, szczoteczki itp. rzeczy do mycia twarzy. Jeśli nie muszę (mycie włosów np) to w ogóle wodę omijam, bo mam po niej ściągniętą, zaczerwienioną, często z czerwonymi plamami, skórę. Używam tylko płynów micelarnych do cer wrazliwych i jest ok. Od czasu do czasu puchną mi oczy (bardziej niż zwykle ;)) i na razie nie doszłam do tego, co jest tego powodem, ale zdarza się to na tyle rzadko, że jakoś daję radę.

Czy jak puchną ci oczy to czy są przy tym zaczerwienione? Ja nie mam typowej reakcji alergicznej. Mnie woda nie szkodzi,ale własnie zbyt intensywne pocieranie skóry,może to być np. zwykłe potarcie palcem - juz się oduczyłam dotykania oczu-ale ta skóra wokół oczu taka własnie jest. Reszta czyli policzki,broda czoło nie mam tych problemów. 
24 października 2016 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy jak puchną ci oczy to czy są przy tym zaczerwienione? Ja nie mam typowej reakcji alergicznej. Mnie woda nie szkodzi,ale własnie zbyt intensywne pocieranie skóry,może to być np. zwykłe potarcie palcem - juz się oduczyłam dotykania oczu-ale ta skóra wokół oczu taka własnie jest. Reszta czyli policzki,broda czoło nie mam tych problemów. 

Ha, ha, bez makijażu są zawsze różowawe :D, taka moja "uroda", przyzwyczaiłam się ;). Wkurzają mnie podpuchnięcia, prawe oko jest szczególnie poszkodowane i na to nie pomaga nic, w ciągu dnia nie mija, a teoretycznie powinno, jeśli powodem jest limfa :(.
Tak, po dotyku zostaje mi zaczerwieniony ślad na parę, paręnaście minut, najgorzej jest na szyi i dekolcie, po każdym nieostrożnym potarciu czy podrapaniu skóry mam czerwone, bardzo widoczne "placki". 
24 października 2016 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Ha, ha, bez makijażu są zawsze różowawe :D, taka moja "uroda", przyzwyczaiłam się ;). Wkurzają mnie podpuchnięcia, prawe oko jest szczególnie poszkodowane i na to nie pomaga nic, w ciągu dnia nie mija, a teoretycznie powinno, jeśli powodem jest limfa :(.
Tak, po dotyku zostaje mi zaczerwieniony ślad na parę, paręnaście minut, najgorzej jest na szyi i dekolcie, po każdym nieostrożnym potarciu czy podrapaniu skóry mam czerwone, bardzo widoczne "placki". 

Nie mam takich objawow,normalnie nie mam spuchiętych oczu. Chyba zacznę szukac przyczyny.
11 grudnia 2017 15:27
Mam prośbę. Kto wie jaki kosmetyk w DM odpowiada naszemu tonikowi bo ja nie mam pojęcia. Zwykły tonik ??
11 grudnia 2017 15:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Mam prośbę. Kto wie jaki kosmetyk w DM odpowiada naszemu tonikowi :bezradny: bo ja nie mam pojęcia. Zwykły tonik ??

Ja taki kupuje,i płyn miceralny, nie wiem do czego potrzebujesz?
11 grudnia 2017 16:07 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Ja taki kupuje,i płyn miceralny, nie wiem do czego potrzebujesz?

Dzięki dobra duszyczko. Ja potrzebuję do rąk. Mam tutaj twardą wode a kremy i oliwki wszelkiej maści nie pomogą. Wiem bo znam swoje łapki, potrzebuje tonicu a nie zabrałam z PL. 
13 grudnia 2017 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo :)!
Myszo, tonik to Gesichtswasser. W DMie są Nivei, Garniera i Alvery.