Zmienniczki 2

25 kwietnia 2018 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Wyciagam,moze beda zainteresowani
25 kwietnia 2018 22:00
leni

Dzieki Ewus:aniolki:
Pracuje w opiece domowej , ale tylko w dzien na godziny. Jest to praca, gdzie robi sie wszystko, czego chorzy potrzebuja czyli sprzatanie, zakupy, gotowanie, wyjcia do lekarzy......wlasnie w jednym domu szukaja opiekunki 24 do pani z demencja. Obsluguje ich do tej pory polska agencja, ale corka babci nie jest zadowolona z ich uslug. nawet ostatnia opiekunke wywalila z domu za ciagle picie alkoholu. Poradzilam im , aby zatrudnili kogos prywatnie . Do tego potrzebny jest ktos, kto nie narobi tam kolejnej siary no i dlugodystansowiec. Umowa z corka babci , czyli wszystko legalnie na niemieckich ubezpieczeniach itp. Jak ktos sie z Was tym zainteresuje, niech zaprosi mnie do znajomych i pogadamy.

Dodaj mnie do znajomych. Tam jest mój adres meil. Napisz coś więcej na temat tej pracy. Dziękuję i pozdrawiam
26 kwietnia 2018 18:28
Dusia1978

Dodaj mnie do znajomych. Tam jest mój adres meil. Napisz coś więcej na temat tej pracy. Dziękuję i pozdrawiam

Dusia, nie ma na Twoim profilu meila:(
27 kwietnia 2018 12:28 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Dzieki Ewus:aniolki:
Pracuje w opiece domowej , ale tylko w dzien na godziny. Jest to praca, gdzie robi sie wszystko, czego chorzy potrzebuja czyli sprzatanie, zakupy, gotowanie, wyjcia do lekarzy......wlasnie w jednym domu szukaja opiekunki 24 do pani z demencja. Obsluguje ich do tej pory polska agencja, ale corka babci nie jest zadowolona z ich uslug. nawet ostatnia opiekunke wywalila z domu za ciagle picie alkoholu. Poradzilam im , aby zatrudnili kogos prywatnie . Do tego potrzebny jest ktos, kto nie narobi tam kolejnej siary no i dlugodystansowiec. Umowa z corka babci , czyli wszystko legalnie na niemieckich ubezpieczeniach itp. Jak ktos sie z Was tym zainteresuje, niech zaprosi mnie do znajomych i pogadamy.

Ja bylabym zainteresowana,dodalam Ciebie do znajomych
27 kwietnia 2018 13:45
ewelincia

Ja bylabym zainteresowana,dodalam Ciebie do znajomych

Nie mam pojecia, dlaczego nie ma w profilu adresu meil. Mam Cie w znajomych, ale nie mam jak napisac. To samo z Didusia. Jesli widzicie moj adres , to napiszcie do mnie
27 kwietnia 2018 14:11
leni

Nie mam pojecia, dlaczego nie ma w profilu adresu meil. Mam Cie w znajomych, ale nie mam jak napisac. To samo z Didusia. Jesli widzicie moj adres , to napiszcie do mnie

leni chodzi o mnie czy o Dusię?
27 kwietnia 2018 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
Moja zmienniczka chciała podkraść mi tydzień zlecenia, teraz nie przyjedzie, przyjedzie !ona poprzedniczka, co ja pdp oxlocic chce za mycie okien i sprzątanie piwnicy a tak już fajnie tutaj bylo
27 kwietnia 2018 16:16
dorotee

Moja zmienniczka chciała podkraść mi tydzień zlecenia, teraz nie przyjedzie, przyjedzie !ona poprzedniczka, co ja pdp oxlocic chce za mycie okien i sprzątanie piwnicy:-) a tak już fajnie tutaj bylo:dwa piwa:

Pdp zmusza cię do mycia okien?
27 kwietnia 2018 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Pdp zmusza cię do mycia okien?

Prosi ale mycie okien mamy w pakiecie, ja myje raz na dwa miesiące, tam gdzie bywamy .Koleżanką przez trzy tygodnie umyła w całym domu, 
27 kwietnia 2018 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
Ja musze co tydzień myć okna moja pod. Ma bzika na punkcie sprzatania dzisiaj mylam panele a ona stała na i mówiła ze źle myje bo są smugi masakra chyba tworze listę czarnych stelli
27 kwietnia 2018 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Ja musze co tydzień myć okna moja pod. Ma bzika na punkcie sprzatania dzisiaj mylam panele a ona stała na i mówiła ze źle myje bo są smugi masakra chyba tworze listę czarnych stelli

To ty jestes do opieki czy do sprzątania?
27 kwietnia 2018 20:28
didusia

leni chodzi o mnie czy o Dusię?:-)

o Ciebie. Moze masz w swoim profilu ukryty mail, bo go nie widze. U innych moich znajomych widac. Nie moge sie z Toba skontaktowac. Mam nadzieje, ze moj adres mailowy jest widoczny
27 kwietnia 2018 21:39
Anettep

To ty jestes do opieki czy do sprzątania?

No właśnie myślami ze do opieki ale przy odp nic się nie robi ale za to sprzątanie musi być na błysk wszędzie nawet w piwnicy
28 kwietnia 2018 16:39
leni

o Ciebie. Moze masz w swoim profilu ukryty mail, bo go nie widze. U innych moich znajomych widac. Nie moge sie z Toba skontaktowac. Mam nadzieje, ze moj adres mailowy jest widoczny

Twojego adresu też nie widzę , może nie jesteśmy jeszcze "psiapsiółki" wysłałam zaproszenie. Właśnie zajrzałam na twój profil -widzę.
28 kwietnia 2018 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Twojego adresu też nie widzę , może nie jesteśmy jeszcze "psiapsiółki" wysłałam zaproszenie.:-) Właśnie zajrzałam na twój profil -widzę.

Masz meila ode mnie