Zmienniczki 2

12 czerwca 2019 12:03 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

U mnie sprzata sąsiad, bo mąż leniwy tak jak ja :smiech2:

do nas raz przychodzi sąsiad raz sąsiadka w zależności kto w domu w tym czasie 
12 czerwca 2019 12:50 / 3 osobom podoba się ten post
Fajnie macie. Ja mam szlaban na sąsiadów, sąsiadki- mój wychodząc do pracy wyłacza bezpieczniki i zostawia tylko klucz do kanciapy z mopem.
No narobiłam sobie. Chciałam zmniejszać zdjęcia - programem. Do prania...
12 czerwca 2019 14:15
Werska

Co masz na myśli? W czasie naszego wyjazdu, czy bierzesz nas za te gwiazdy, co na zleceniu bez sprzątaczek ani rusz?
W domu jest rodzina i ona sprawna- obsługi nie potrzebuje. W pracy- nie trafiłam w miejsce, gdzie jest sprzątaczka. Za to ogrodnik- owszem, bywał- do większych prac, typu koszenie, czy podcinanie krzewów. Z kolei, jeśli chodzi o te wielokrotnie omawiane okna to wcześniej przyszła tu córka z karcherm i szybciutko je umyła.

Czy wasze domy czy mieszkania sprzatacie ey czy sprzątaczki?
12 czerwca 2019 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
Bo różnie to jest .Ja nie mam z tym problemu .
12 czerwca 2019 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
martika

Bo różnie to jest .Ja nie mam z tym problemu .

Dyskusja zaczęła się chyba od opisu zachowania zmienniczki, która w dniu przyjazdu stwierdziła, że nie będzie sprzątać "apartamentów" opiekunek. Nie zauważyłam, żeby ktoś tu z forum sugerował, że ma problem ze sprzątaniem. Dlatego pytanie, czy mamy w domu sprzątaczki mnie zdziwiło. Bo tu spotkałam się z opiekunkami, które mówiły, że przychodzi sprzątaczka. W Polsce raczej nie. Dlatego zadałam pytanie, co masz na myśli?
12 czerwca 2019 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dokładnie, moja zmienniczka stwierdziła że nie będzie sprzątać naszego apartamentu bo nie jest sprzątaczka. Na co grzecznie jej wyjaśnilam, że nie interesuje mnie jak mieszka przez te kilka dni tygodni, ale na moj przyjazd ma być czysto.
12 czerwca 2019 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Dyskusja zaczęła się chyba od opisu zachowania zmienniczki, która w dniu przyjazdu stwierdziła, że nie będzie sprzątać "apartamentów" opiekunek. Nie zauważyłam, żeby ktoś tu z forum sugerował, że ma problem ze sprzątaniem. Dlatego pytanie, czy mamy w domu sprzątaczki mnie zdziwiło. Bo tu spotkałam się z opiekunkami, które mówiły, że przychodzi sprzątaczka. W Polsce raczej nie. Dlatego zadałam pytanie, co masz na myśli?

Masz rację Werska coś ta dyskusja nam się nieco rozjechała o czym innym była rozmowa na początku tak jak piszesz a potem nagle pytanie koleżanki kto nam sprząta w domu.... dwie różne kwestie  .Kto nam sprząta w domu to indywidualna sprawa każdego z nas czy my czy sąsiad czy ekipa sprzątająca co do sprzątania na wyjeździe to chyba oczywiste jeśli nie przychodzi putzfrau ,jednak jak jest naprawdę to każda z nas ma okazję się przekonać . Normalna osoba na pewno nie ma ze sprzątaniem problemu i nie obnosi się z tym na prawo i lewo .
12 czerwca 2019 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Dokładnie, moja zmienniczka stwierdziła że nie będzie sprzątać naszego apartamentu bo nie jest sprzątaczka. Na co grzecznie jej wyjaśnilam, że nie interesuje mnie jak mieszka przez te kilka dni tygodni, ale na moj przyjazd ma być czysto.

Wy tam zdaje się macie całkiem osobne lokum, poza domem pdp- mieszkają tam tylko opiekunki. Sprawa jest jasna i prosta. Nikt inny tam sprzątać nie powinien.
12 czerwca 2019 18:21 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Masz rację Werska coś ta dyskusja nam się nieco rozjechała o czym innym była rozmowa na początku tak jak piszesz a potem nagle pytanie koleżanki kto nam sprząta w domu.... dwie różne kwestie  .Kto nam sprząta w domu to indywidualna sprawa każdego z nas czy my czy sąsiad czy ekipa sprzątająca co do sprzątania na wyjeździe to chyba oczywiste jeśli nie przychodzi putzfrau ,jednak jak jest naprawdę to każda z nas ma okazję się przekonać . Normalna osoba na pewno nie ma ze sprzątaniem problemu i nie obnosi się z tym na prawo i lewo .

Rozjechala się i rozwałkowała a na pasujących strzępach dyskusji został zbudowany nowy wątek . To jeszcze nic- byle nowa cywilizacja się nie rozwinęła 
13 czerwca 2019 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wy tam zdaje się macie całkiem osobne lokum, poza domem pdp- mieszkają tam tylko opiekunki. Sprawa jest jasna i prosta. Nikt inny tam sprzątać nie powinien.

Dokładnie, osobne lokum, kilka min spacerkiem od pdp. No ale jak ktoś lubi żyć w syfie, to ja na to nic nie poradzę. A apartament jest naprawdę super, świeży, czysty z balkonem . Same plusy
13 czerwca 2019 11:50 / 6 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Dokładnie, osobne lokum, kilka min spacerkiem od pdp. No ale jak ktoś lubi żyć w syfie, to ja na to nic nie poradzę. A apartament jest naprawdę super, świeży, czysty z balkonem . Same plusy

Takim osobom powinni jechać po pensji. Piszę to całkiem serio , bo to jest jasne niedopełnienie obowiązków, a mieszkanie do tej pani nie należy i nie dbając o nie podczas pobytu przyczynia się do dewastacji.
 
13 czerwca 2019 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Takim osobom powinni jechać po pensji. Piszę to całkiem serio , bo to jest jasne niedopełnienie obowiązków, a mieszkanie do tej pani nie należy i nie dbając o nie podczas pobytu przyczynia się do dewastacji.
 

Zgadzam się w całej rozciągłości, jeszcze tylko kary pieniężne mogą coś zmienić, bo gadanie to tylko bicie piany.
28 czerwca 2019 16:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mam pytanie czy Wam rodzina kupuje np.szampon żel pod prysznic itp.Tylko dla Waszego użytku. Moja przyszła zmienniczka mnie zapytała i mnie zaskoczyła. Moje osobiste rzeczy kupuję sobie sama.Jak mam zapytać rodzinę i co powiedzieć że opiekunkę ńie stać na szampon za 2euro?
28 czerwca 2019 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
gosiako

Mam pytanie czy Wam rodzina kupuje np.szampon żel pod prysznic itp.Tylko dla Waszego użytku. Moja przyszła zmienniczka mnie zapytała i mnie zaskoczyła. Moje osobiste rzeczy kupuję sobie sama.Jak mam zapytać rodzinę i co powiedzieć że opiekunkę ńie stać na szampon za 2euro?

Czy koleżanka już na początku z siebie chce robić dziada?   masakra
28 czerwca 2019 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Czy koleżanka już na początku z siebie chce robić dziada? :-(  masakra

Luke- Ty na pewno wiele szamponu nie zużywasz to się nie mądruj...
A tak serio, to są takie osoby, co szukają oszczędności i na butelce szamponu i wcale nie czują się zażenowane domagać się  jego zakupu . Hańba to wprawdzie nie jest jakaś, ale takie osoby nie widzą niestosowności w takiej sytuacji.