Zmienniczki 2

14 października 2019 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.
14 października 2019 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.:-)

Może znajdziesz kogoś. ... Za późno się zdecydowałem, by być Twoim zmiennikiem
14 października 2019 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Może znajdziesz kogoś. :-)... Za późno się zdecydowałem, by być Twoim zmiennikiem:-(:zawstydzony:
:smiech3:

Nigdy jeszcze mnie facet nie zmieniał ani odwrotnie, chyba mniej stresów Ostatnio inna firma przedstawila mi też ciekawą ofertę, ale napomknęla co ciekawe, że pani opiekunka ,która tam jest już od jakiegoś czasu jest  najlepsza we wszystkim i na pewno tam wróci bo rodzina ja uwielbia .Hmmm pomyślałam sobie a niech tam sobie królowa na włościach rządzi aż jej te rządzenie doopą wyjdzie.Niech czeka na zmianę Przyjechałam tu
14 października 2019 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
A ja w tym roku chyba już nie wyjadę,niestety 
Tak się jakoś poukładały sprawy rodzinne ,dzieci mnie potrzebują ,bo się im dzieci własne porodziły ,a to znowu jakieś zabiegi w szpitalach i fajnie ,jak mama może przyjechać i trochę pomóc .
Chętnie pojechałabym gdzieś ,ale mam tylko miesiąc wolnego,od 15.11 -15.12 ,niestety firma moja nic mi nie znajdzie. Rozumiem ,ze to i okres krótki ,rzadko chyba zdarza się zlecenie na 4 tygodnie,a szczególnie przed BN ,bo każdy kto chce na święta do domu zjechać ,to ciągnie jak najdłużej się da.
Na cud więc nie liczyłam i dobrze,że w firmie od razu mi to powiedzieli ,ze na pewno nic na tak krótko  nie znajdą .
15 grudnia 2019 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Szukam zmienniczki od 15.11. Spokojne miejsce w pięknym nadmorskim kurorcie./przez firmę/:moje_wakacje:

Kurorcie 
15 grudnia 2019 17:33 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.:-)

Do mnie tez moglby kto przyjechac(nie ma ludzi do roboty) :wiejska miejscowosc 3,500osob ponoc na ulicy max 2ujrzysz.1 sklep edeka(10min) duuzo fresz luftu  np ja  duuuuzym ogrodzie (z hamakiem w lecie), 1pdp  wozek, rollator, bez pampersa, kontaktowa, współpracująca, bez demencji,kochająca  +pies(czytaj3xzamiatanie) no co? Schlecht?   
15 grudnia 2019 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nigdy jeszcze mnie facet nie zmieniał ani odwrotnie, chyba mniej stresów :tak:Ostatnio inna firma przedstawila mi też ciekawą ofertę, ale napomknęla co ciekawe, że pani opiekunka ,która tam jest już od jakiegoś czasu jest  najlepsza we wszystkim i na pewno tam wróci bo rodzina ja uwielbia .Hmmm pomyślałam sobie a niech tam sobie królowa na włościach rządzi aż jej te rządzenie doopą wyjdzie.Niech czeka na zmianę :hihi:Przyjechałam tu:hihi:

Ja tu tez na włosciach  wygryzlam rumunki i bulgarki! i teraz ja tu rządze   
15 grudnia 2019 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Do mnie tez moglby kto przyjechac(nie ma ludzi do roboty) :wiejska miejscowosc 3,500osob ponoc:lol3: na ulicy max 2ujrzysz.1 sklep edeka(10min) duuzo fresz luftu  np ja  duuuuzym ogrodzie (z hamakiem w lecie), 1pdp:na wozku1:  wozek, rollator, bez pampersa, kontaktowa, współpracująca, bez demencji,kochająca :pisanie na forum: +pies(czytaj3xzamiatanie) no co? Schlecht? :yo: :ogladam tv: 

Sehr Gut!
Aber auch sehr weit fűr mich 
15 grudnia 2019 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Sehr Gut!
Aber auch sehr weit fűr mich :-)

Ohh schade :-//  
15 grudnia 2019 22:56 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Ohh schade :-//  

Tego nie wiesz, może zepsułabym Ci sztelę i babcię rozpuściła 
16 grudnia 2019 09:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tego nie wiesz, może zepsułabym Ci sztelę i babcię rozpuściła :smiech3:

 Eee tam   potrzebujemy tu tylko milej, cieplej osobki z uśmiechem to wszystko   poza tym jak mnie nie ma róbta co chceta chata wolna  
16 grudnia 2019 09:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tego nie wiesz, może zepsułabym Ci sztelę i babcię rozpuściła :smiech3:

Dorzuce ogrodek, stol, krzesla, hamak latem +krem donopalania i  psa do zabawy. Hm basen tezbsie bybduzybzkiescil ale ni ma 
16 grudnia 2019 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tego nie wiesz, może zepsułabym Ci sztelę i babcię rozpuściła :smiech3:

... a ja tylko bym
16 grudnia 2019 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

 Eee tam :plotki:  potrzebujemy tu tylko milej, cieplej osobki z uśmiechem to wszystko :nie wolno1:  poza tym jak mnie nie ma róbta co chceta chata wolna :super: 

O,i takie podejście mnie się podoba 
Nie, że ja tu byłam pierwsza i ma być, tak jak ja sobie wymyśliłam 
16 grudnia 2019 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

... a ja tylko bym:gotuje::gotowanie1::gotowanie:
:smiech2:

Łoj, pi Tobie to już żadna zmienniczka nie potrafiłaby perfekcyjnie ugotować jajka na miękko