Zmienniczki 2

29 czerwca 2019 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Już w Jak minął dzień poinformowałem.
Pozdrawiam:-)

A dziekuję:)Polecam się łaskawej pamięci:):)hi hi
29 czerwca 2019 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
A proszę bardzo
29 czerwca 2019 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Dyskusja zaczęła się chyba od opisu zachowania zmienniczki, która w dniu przyjazdu stwierdziła, że nie będzie sprzątać "apartamentów" opiekunek. Nie zauważyłam, żeby ktoś tu z forum sugerował, że ma problem ze sprzątaniem. Dlatego pytanie, czy mamy w domu sprzątaczki mnie zdziwiło. Bo tu spotkałam się z opiekunkami, które mówiły, że przychodzi sprzątaczka. W Polsce raczej nie. Dlatego zadałam pytanie, co masz na myśli?

Jakbyśmy miały wszystkie sprzątaczki w domach to żadna by nie pracowała w opiece tylko byśmy leżały wypachnione jak damy a mężczyźni biznesmeni bądź prawnicy z grubym hajsem na koncie 
Hahahha 
09 września 2019 14:02
Witam . Czy Któraś z Was jest zainteresowana praca . 
Praca na bawari ja jestem w pobliżu. 
Pan do opieki po amputacji obu nóg. W domu dostępny jest lift. 
Rodzinna zaprzyjaźniona . 
Praca najlepiej od zaraz ( niedoładowanie) . 
Prywatnie na początku . 
Istnieje możliwość zatrudnienia u rodziny. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt WhatsApp 0048600102978
12 września 2019 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj , czy oferta pracy jest aktualna?Pozdrawiam
14 października 2019 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
Szukam zmienniczki od 15.11. Spokojne miejsce w pięknym nadmorskim kurorcie./przez firmę/
14 października 2019 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.
14 października 2019 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.:-)

Może znajdziesz kogoś. ... Za późno się zdecydowałem, by być Twoim zmiennikiem
14 października 2019 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Może znajdziesz kogoś. :-)... Za późno się zdecydowałem, by być Twoim zmiennikiem:-(:zawstydzony:
:smiech3:

Nigdy jeszcze mnie facet nie zmieniał ani odwrotnie, chyba mniej stresów Ostatnio inna firma przedstawila mi też ciekawą ofertę, ale napomknęla co ciekawe, że pani opiekunka ,która tam jest już od jakiegoś czasu jest  najlepsza we wszystkim i na pewno tam wróci bo rodzina ja uwielbia .Hmmm pomyślałam sobie a niech tam sobie królowa na włościach rządzi aż jej te rządzenie doopą wyjdzie.Niech czeka na zmianę Przyjechałam tu
14 października 2019 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
A ja w tym roku chyba już nie wyjadę,niestety 
Tak się jakoś poukładały sprawy rodzinne ,dzieci mnie potrzebują ,bo się im dzieci własne porodziły ,a to znowu jakieś zabiegi w szpitalach i fajnie ,jak mama może przyjechać i trochę pomóc .
Chętnie pojechałabym gdzieś ,ale mam tylko miesiąc wolnego,od 15.11 -15.12 ,niestety firma moja nic mi nie znajdzie. Rozumiem ,ze to i okres krótki ,rzadko chyba zdarza się zlecenie na 4 tygodnie,a szczególnie przed BN ,bo każdy kto chce na święta do domu zjechać ,to ciągnie jak najdłużej się da.
Na cud więc nie liczyłam i dobrze,że w firmie od razu mi to powiedzieli ,ze na pewno nic na tak krótko  nie znajdą .
30 października 2019 22:07
Mam pytańko?
Czy któraś z Pań może wybiera się , bądź jest w Schönaich ?
Chętnie poznałabym...
15 grudnia 2019 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Szukam zmienniczki od 15.11. Spokojne miejsce w pięknym nadmorskim kurorcie./przez firmę/:moje_wakacje:

Kurorcie 
15 grudnia 2019 17:33 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu też mógłby ktoś przyjechać na podmiankę od 3.11 kto lubi wieś miasto blisko,świeży luft i dużo wolnego ,dziadkowie spokojni , niekonfliktowi ( przez firmę) a i tu się jest do babci na chodzie, dziadek na przyczepkę sam się ogarnia choć chory też jest.:-)

Do mnie tez moglby kto przyjechac(nie ma ludzi do roboty) :wiejska miejscowosc 3,500osob ponoc na ulicy max 2ujrzysz.1 sklep edeka(10min) duuzo fresz luftu  np ja  duuuuzym ogrodzie (z hamakiem w lecie), 1pdp  wozek, rollator, bez pampersa, kontaktowa, współpracująca, bez demencji,kochająca  +pies(czytaj3xzamiatanie) no co? Schlecht?   
15 grudnia 2019 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nigdy jeszcze mnie facet nie zmieniał ani odwrotnie, chyba mniej stresów :tak:Ostatnio inna firma przedstawila mi też ciekawą ofertę, ale napomknęla co ciekawe, że pani opiekunka ,która tam jest już od jakiegoś czasu jest  najlepsza we wszystkim i na pewno tam wróci bo rodzina ja uwielbia .Hmmm pomyślałam sobie a niech tam sobie królowa na włościach rządzi aż jej te rządzenie doopą wyjdzie.Niech czeka na zmianę :hihi:Przyjechałam tu:hihi:

Ja tu tez na włosciach  wygryzlam rumunki i bulgarki! i teraz ja tu rządze   
15 grudnia 2019 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Do mnie tez moglby kto przyjechac(nie ma ludzi do roboty) :wiejska miejscowosc 3,500osob ponoc:lol3: na ulicy max 2ujrzysz.1 sklep edeka(10min) duuzo fresz luftu  np ja  duuuuzym ogrodzie (z hamakiem w lecie), 1pdp:na wozku1:  wozek, rollator, bez pampersa, kontaktowa, współpracująca, bez demencji,kochająca :pisanie na forum: +pies(czytaj3xzamiatanie) no co? Schlecht? :yo: :ogladam tv: 

Sehr Gut!
Aber auch sehr weit fűr mich 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.