Umowa zlecenia a macierzyńskie i wychowawcze

21 lipca 2015 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

W poście skierowanym do Ciebie byl sarkazm ! - jesli tego nie zauważyłaś - gratuluję ( ??? ) bystrości !..... Moja córka daje sobie radę bez niczyjej pomocy , tylko chciałam Ci naświetlić jak o w miarę dobrze płatną pracę jest trudno ! Ja się po prostu zgrywałam a moja córka jest bardziej ogarnięta niz Ci się wydaje i prośba : nawet jeśli cos napiszę na temat mojej rodziny - NIE RUSZAJ i NIE KOMENTUJ , bo moja rodzina to dla mnie świętość , zwróć uwagę , że rzadko udzielam rad komuś w sprawach rodzinnych , bo czasem sie komuś uleje , chce się wyżalić a w sumie nie potrzebuje " dobrych rad i pouczeń ".........A jeszcze jedno : moje miast to nie mieścina - prawa miejskie uzyskało w 1422 roku z rąk króla Władysława Jagiełły a odkąd sięgam pamięcią powiatem jest !......bez usmieszków !

Musze sprawdzic, czyje rece uczynily moja miescine miastem.
Na moment z tej okazji opuszczam wiec to forum.
22 lipca 2015 05:58 / 7 osobom podoba się ten post
amelka

Musze sprawdzic, czyje rece uczynily moja miescine miastem.
Na moment z tej okazji opuszczam wiec to forum.

Nie wiesz tego , musisz sprawdzać Amelko ? ja to już od pierwszej klasy szkoły podstawowej wiedziałam , kto nadał mojemu miastu prawa miejskie
 !...... Miałam napisać , właściwie napisałam jeszcze coś , ale skasowałam .
Amelko , jeśli wyszukujesz posty ze stycznia tego roku to Ci udzielę rady : zanim coś wklepiesz , pomyśl , że dany post będzie zupełnie wyrwany z kontekstu , bo przed nim kilka postów należacych do innego uczestnika Moderator skasował !....... Taka duża dziewczynka i nie wie kto , kiedy nadał prawa miejskie jej miastu ? a feeeeeee !
22 lipca 2015 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wiesz tego , musisz sprawdzać Amelko ? ja to już od pierwszej klasy szkoły podstawowej wiedziałam , kto nadał mojemu miastu prawa miejskie
 !...... Miałam napisać , właściwie napisałam jeszcze coś , ale skasowałam .
Amelko , jeśli wyszukujesz posty ze stycznia tego roku to Ci udzielę rady : zanim coś wklepiesz , pomyśl , że dany post będzie zupełnie wyrwany z kontekstu , bo przed nim kilka postów należacych do innego uczestnika Moderator skasował !....... Taka duża dziewczynka i nie wie kto , kiedy nadał prawa miejskie jej miastu ? a feeeeeee !

O arabrab, dziekuje za Twoje rady. Gdybym mogla cofnac czas, to od szkoly podstawowej, juz od pierwszej klasy juz bym wiedziala o prawach miejskich wszystko. Tylko ze problem by byl, bo ja wtedy na wiosce zabitej dechami mieszkala jeszcze.
I powiem wiecej, ja marze, zeby na taka wies jeszcze powrocic.
Bo ja lubie slome do tego stopnia, ze zauwazam ja natychmiast u kazdego. Nawet wtedy, jak jej jeszcze z butow nie widac.
Postow wcale nie wyszukuje, sam kursorek trafil na Twojego posta, a ze ze stycznia byl, to nie zauwazylam wcale.
No i go sobie przeczytalam i sobie odpowiedzialam.
A co jak ze stycznia, to ze stracil waznosc juz, czy jak?
Slowo napisane pozostaje i wyprzec sie go nie nada. 
Potrzeba wiec wazyc slowa, bo a nie daj Bog amelce sie kursor gdzies zapodzieje i amelka sobie odpowie w lipcu na post ze stycznia.
To dobrze jeszcze, ze z latosiego byl, nie z zeszlego
22 lipca 2015 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wiesz tego , musisz sprawdzać Amelko ? ja to już od pierwszej klasy szkoły podstawowej wiedziałam , kto nadał mojemu miastu prawa miejskie
 !...... Miałam napisać , właściwie napisałam jeszcze coś , ale skasowałam .
Amelko , jeśli wyszukujesz posty ze stycznia tego roku to Ci udzielę rady : zanim coś wklepiesz , pomyśl , że dany post będzie zupełnie wyrwany z kontekstu , bo przed nim kilka postów należacych do innego uczestnika Moderator skasował !....... Taka duża dziewczynka i nie wie kto , kiedy nadał prawa miejskie jej miastu ? a feeeeeee !

O i teraz widze, ze zarobilas az 6 polubien, a to ranek dopiero.
No widzisz, ile to mozna sympatii na samej tylko amelce zdobyc.
22 lipca 2015 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

O i teraz widze, ze zarobilas az 6 polubien, a to ranek dopiero.
No widzisz, ile to mozna sympatii na samej tylko amelce zdobyc.

I tak nie pobijesz mnie. Za mleczko1 3 razy więcej
22 lipca 2015 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

I tak nie pobijesz mnie. Za mleczko1 3 razy więcej:-):-):-):-)

To co mleczko1, zawody czas rozpoczac!
22 lipca 2015 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

To co mleczko1, zawody czas rozpoczac!:-):-):-)

W tej dyscyplinie jestem bezkonkurencyjna
22 lipca 2015 11:21
o co sie rozchodzi w tych zawodach?
22 lipca 2015 11:38 / 7 osobom podoba się ten post
ania52

o co sie rozchodzi w tych zawodach?

O glupote (((
22 lipca 2015 11:43 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

O glupote (((

a..nie dopytuje juz ...
22 lipca 2015 11:46 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Mozna jeszcze dodac ze umowa zlecenie nie uprawnia do swiadczen z tytulu ubezpieczen.Nie otrzymacie wyplaty swiadczenia np przy ubezpieczeniu od utraty pracy oraz ubezpieczonych kredytach.Do wyplaty takich swiadczen uprawnia umowa o prace

Dokładnie Orim, masz racje.
I o ile kwoty najnizszego wynagrodzenia są ogólnie znane, o tyle o tym, że agencja jako  podmiot gospodarczy zatrudniajacy do 20 osób jest zwolniona z opłaty składek na FGŚP,nie każdy wie. A ma to znaczenie, kiedy chcemy ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych.
22 lipca 2015 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
Hola hola koleżanki moje drogie zaczynacie zaśmiecać temat!!!!
Co mają prawa miejskie albo ilość polubień do macierzyńskiego????
Może chociaż tutaj będziemy się trzymać tematu bo coraz bardziej to forum zaczyna przypominać śmietnik a nie rzeczowe odpowiedzi.
22 lipca 2015 11:49
kasiachodziez

Hola hola koleżanki moje drogie zaczynacie zaśmiecać temat!!!!
Co mają prawa miejskie albo ilość polubień do macierzyńskiego????
Może chociaż tutaj będziemy się trzymać tematu bo coraz bardziej to forum zaczyna przypominać śmietnik a nie rzeczowe odpowiedzi.

na maciezynskim nie bylem jednak mysle ze wszystkie te prawa i kruczki prawne prowadza do tego za maciezynskiego niet !
22 lipca 2015 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

na maciezynskim nie bylem :-)jednak mysle ze wszystkie te prawa i kruczki prawne prowadza do tego za maciezynskiego niet !

Wszystko przed Tobą:)Teraz jest tacierzyński:):):):)Miałbyś szansę się wykazać:)hi hi hi
22 lipca 2015 12:59
kasia63

Wszystko przed Tobą:)Teraz jest tacierzyński:):):):)Miałbyś szansę się wykazać:)hi hi hi

to kiedy to załatwimy ? Nie widze lepiej : ja na "tacierzynskim", a ty tyrasz w DE,wysyłasz kasiorke aby nie brakło nam ptasiego melka