Gry komputerowe PS3 i PS4

14 listopada 2016 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Wierze, wierze goraco, ze znajde milosniczke gier soulsowych, pod koniec roku ma sie ukazac "Syberia" to tez kierunek, ktory lubie, kupie wylacznie dlatego, zeby sobie z Fioletowa pograc. Nie wazne czy na PC czy na PS4, bedzie nam po drodze, jak sadzisz Myszaty stworze;)))
Spokojnej nocy... nocne duszki:)

No pewnie,ze tak! Syberia to jest to co myszy lubia najbardziej! Znaczy z gier...
26 listopada 2016 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No pewnie,ze tak! Syberia to jest to co myszy lubia najbardziej! Znaczy z gier...:lol1:

Najnowsze informacje dotyczace Syberii sa takie, ze wejdzie na europejski rynek w lutym.
Ociagasz sie z pisaniem, wiec zapytam... co czytasz dobrego:)
26 listopada 2016 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
Zawirowalo i samo sie wyslalo.
Z moim lapkiem sie jeszcze nie dogadalam:(
Przerabiam Darka 3+ calkiem niezle mi idzie, na dzisiaj koniec.












27 listopada 2016 08:17 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Najnowsze informacje dotyczace Syberii sa takie, ze wejdzie na europejski rynek w lutym.
Ociagasz sie z pisaniem, wiec zapytam... co czytasz dobrego:)

Skad wiedzialas? 
Czytalam sobie "Czysciec niewinnych" autorstwa Karine Giebel. Strasznie sie wciagnelam. Skonczylam wczoraj. Dawno zaden thriller tak mnie nie pochlanal.
Buziaki Kika,dziekuje za pamiec ;))
27 listopada 2016 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Skad wiedzialas? :-)
Czytalam sobie "Czysciec niewinnych" autorstwa Karine Giebel. Strasznie sie wciagnelam. Skonczylam wczoraj. Dawno zaden thriller tak mnie nie pochlanal.
Buziaki Kika,dziekuje za pamiec ;))

Witaj:)
moze podzielisz sie interesujaca ksiazka ze mna, prosze.
Czytam Urwisko... ciezka, skomentuje, jak przeczytam calosc.

Przyjemnej niedzieli:)))

27 listopada 2016 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Witaj:)
moze podzielisz sie interesujaca ksiazka ze mna, prosze.
Czytam Urwisko... ciezka, skomentuje, jak przeczytam calosc.

Przyjemnej niedzieli:)))

Podziele,czemu nie? Nie jestem skapa na ksiazki Tylko nie wiem czy sie Tobie spodoba. 
27 listopada 2016 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Podziele,czemu nie? Nie jestem skapa na ksiazki:-) Tylko nie wiem czy sie Tobie spodoba. 

Dotarla, jest juz w moim kindelku, dziekuje:)
14 grudnia 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Ufff wrocilam z farmienia. Pamietam violeciku o _Twojej przygodzie z Syberia, grasz na PC czy PS?

Kika1 znalazłam Twój stary temat i połączyłam z nowym tutaj :)

Dziekuje Elfinko;)))
21 czerwca 2017 13:23
Co do gier na Play station to przypomniało mi się jak ja w dzieciństwie grałam na 1szej części z kuzynami w Crash'a a teraz jest nowa część na 4ke jakby ktoś był zainteresowany by powspominać odsyłam do linka http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-ps4.html Pozdrawiam :)
25 lutego 2018 15:13
Na ps4 polecam gorąco COD WWII. Tryb zombie oferujący rozgrywkę w trybie splitscreen na dwóch graczy dostarcza wiele emocji :)