Gry komputerowe PS3 i PS4

23 października 2016 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem przeziebiona, leze w lozku, staruszek Lapek ledwie sie rusza a duzy komputer w pokoju wypoczynkowym stoi, gdzie tylko zimno chula.
TV i PS tez tam stoja, pozostalo mi wiec wylacznie czytanie.

Myszka fioletowa zapomniala co przyrzekla;(((
23 października 2016 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Jestem przeziebiona, leze w lozku, staruszek Lapek ledwie sie rusza a duzy komputer w pokoju wypoczynkowym stoi, gdzie tylko zimno chula.
TV i PS tez tam stoja, pozostalo mi wiec wylacznie czytanie.

Myszka fioletowa zapomniala co przyrzekla;(((

Nie zapomnialam Ela..Tak mi czas leci,ze hej. Podopieczna sie wlasnie zaprzyjaznia z Alzheimerem. Powiem Ci tyko,ze grubo jest. I strasznie smierdzaco. I agresywnie dosyc. Ale to do jutra...Od jutra nowe leki ma dostac. Nie wiem jeszcze co lecz mam olbrzymia nadzieje ,ze pomoga i ja troche wycisza. I wtedy poswiece wiecej czasu na ebooki dla was Przepraszam...nie moge sie po prostu wyrobic.
24 października 2016 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Puchatku violetowy, nie miusisz nic wysylac, prawdopodobnie w tym tygodniu bede miala wyjazd do rodzinki polskiej. Zdrowieje i to najistotniejsze.
Spokojnego dnia z pdp.:)))
26 października 2016 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jest juz:-) Chyba od wakacji albo i wczesniej. Czekaj,sprawdze...

No masz racje. Wyjdzie w 2017,ale tutaj widzialam ja kilka msc. temu i sie zasugerowalam,ze juz jest:-) A to przedsprzedaz ;)))

http://sklep.gry-online.pl/kup.aspx?ID=10475

Przyjrzalam sie "Syberii" obejrzalam jeden z pierwszych odcinkow na YT, ciekawa akcja, draznila mnie jedynie grafika,
Syberia 3 ma sie ukazac w nowej szacie czyli w 3D. Co mnie cieszy, bo mysle, ze siegne po ta gre, jak tylko ukaze sie na rynku.
Bedziemy wowczas mogly wspolnie wymieniac sie doswiadczeniami.

Dziekuje za ksiazki:)))

Piekny dzien zawital w moje strony. Moze wybiore sie wreszczie do duzego miasta... na zakupy oczywiscie, bo w tym moim grajdolku tylko REWE, i ALDI. Wszystkie inne jak DM, Rossman zostaly zlikwidowane. Starzeje sie spoleczenstwo niemieckie, babunie pachnace i piekne juz nie chca byc, a dla kilku polskich opiekunek nie warto niedochodowych sklepow utrzymywac.
26 października 2016 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj postanowilam definitywnie skonczyc z Bloodborne, przelecialam wszystkie labirynty w grobowcach i teraz musze sie na jakies zakonczenie zdecydowac! Wolalabym to najlatwiejsze, bez wielkiej walki czy bitwy z kilkoma przeciwnikami na raz.
No wiec ruszam do boju!

Nikt sie nie interesuje grami, czyzbym byla jedyna zdziecinniala opiekunka;(
27 października 2016 18:21 / 2 osobom podoba się ten post

 Dzien rozpoczelam przeczytaniem do konca K.Niepomuckiej "Florida Story", ksiazka warta uwagi, tematem jest podejmowanie pracy na czarno w USA jako opiekunki, kelnerki, nianie do dzieci itd...
Ksiazka napisana z duzym humorem i dystansem do siebie.

Dzisiaj pastwilam sie na dodatku do Dark Souls 3 Ashes of Ariandel,kto zainteresowany wspolpraca?

Wszystkim milego wieczoru zycze:)
28 października 2016 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem wkurzona, dodatek Ashes of Ariandel do Dark Souls 3 rozczarowal mnie. Jestem spokojnym graczem, zdobyte i pozniej utracone punkty nie powoduja u mnie palpitacji serca... ale to co przygotowal  nam From Software,  jako dodatek do Dark Souls3, mocno mnie rozczarowalo.
29 października 2016 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
Pisze i gram w miedzy czasie na PS-ie. Byc moze, ze jednak wciagne sie w ten dziwny dodatek do Dark Souls 3. Mam wrazenie, ze ktos podszywa sie pod Studio From Software. Widzicie sami co sie ze mna dzieje, paranoja nawet do moich gier sie dobrala;)

Ide pograc w Bloodborne, pare godzinek zleci, jak z bicza strzelil.
Baloodborne,  mecze bo dodatek z ubieglego roku ktos mi sprezentowal - The Old Hunters, calkiem niezle sie zapowiada.
Zapraszam do gry:)

04 listopada 2016 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ide pograc w Bloodborne, pare godzinek zleci, jak z bicza strzelil.
Baloodborne, mecze bo dodatek z ubieglego roku ktos mi sprezentowal - The Old Hunters, calkiem niezle sie zapowiada.
Zapraszam do gry:)
04 listopada 2016 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Kiko ja czasami grywam ale głownie w RPG, bo potrafią wciągnąć. Grywam w te starsze, typu Morrowind i jego kolejne części, Grałam też np. w Gothic itp. Nie kupuję nowych gier, bo mają za duże wymagania, a ja nie chcę nadwyrężać mojego laptopa. Mam w nim wiele rzeczy i zawsze za mało czasu, aby gdzieś zrobić kopię i wolałabym go nie nadwyrężać, bo kilka latek już ma . Lubię też Twierdzę - czyli taką strategię.
Kiedyś grałam w super grę, ale nie przypomnę sobie tytułu. Taka fajna fabuła - musiałam budować osadę i bronić się przed najazdami wrogów. Fajna grafika była w niej
04 listopada 2016 23:21 / 3 osobom podoba się ten post
Annika

Kiko ja czasami grywam ale głownie w RPG, bo potrafią wciągnąć. Grywam w te starsze, typu Morrowind i jego kolejne części, Grałam też np. w Gothic itp. Nie kupuję nowych gier, bo mają za duże wymagania, a ja nie chcę nadwyrężać mojego laptopa. Mam w nim wiele rzeczy i zawsze za mało czasu, aby gdzieś zrobić kopię i wolałabym go nie nadwyrężać, bo kilka latek już ma :-). Lubię też Twierdzę - czyli taką strategię.
Kiedyś grałam w super grę, ale nie przypomnę sobie tytułu. Taka fajna fabuła - musiałam budować osadę i bronić się przed najazdami wrogów. Fajna grafika była w niej :-)

Wow... wreszcie doczekalam sie odwiedzin, no coz, ja jestem zakochana w soulsach, nic tego nie zmieni, milosc czesto nieodwzajemniona trwa juz dobre cztery lata. Dzisiala pogralam pare godzin, czuje sie wypompowana.
Gram na PS4 na PC-cie nie potrafie:(
Myslalam, ze soulsy wciagna i nas kobiety, zawiedziona troszku jestem;(
Kazdy gra w to co lubi, narzucac nikomu niczego nie mozna, ja bede moja solsowa odyseje dalej ciagnela.


Jeszcze duszowanie i wskakuje do lozka. Czeka na mnie dokonczenie   Beduinki na Instagramie. Da sie czytac, lekko napisana, mimo ze, problematyka nielatwa.

Golabeczek wrocil... caly i zdrowy. Dziekuje.
Dobrej nocy, spij spokojnie i snij slodko.





09 listopada 2016 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Kiko ja czasami grywam ale głownie w RPG, bo potrafią wciągnąć. Grywam w te starsze, typu Morrowind i jego kolejne części, Grałam też np. w Gothic itp. Nie kupuję nowych gier, bo mają za duże wymagania, a ja nie chcę nadwyrężać mojego laptopa. Mam w nim wiele rzeczy i zawsze za mało czasu, aby gdzieś zrobić kopię i wolałabym go nie nadwyrężać, bo kilka latek już ma :-). Lubię też Twierdzę - czyli taką strategię.
Kiedyś grałam w super grę, ale nie przypomnę sobie tytułu. Taka fajna fabuła - musiałam budować osadę i bronić się przed najazdami wrogów. Fajna grafika była w niej :-)

Anniko;)
jak wiesz, gier komputerowych jest masa... przygodowe, sportowe, edukacyjne, strategiczne, symulacyjne, zrecznosciowe i td.
RPG (japońskie komputerowe gry fabularne) ktore i Ty lubisz, pociagaja mnie swoja intrygujaca fabula, nie ma w nich nie domowien, sa czytelne przeslania i klarowne przejscia. Ach... co tu wiecej pisac, jak nikt poza mna sie nimi nie interesuje.
Dziekuje za Twoj wpis.
Na cztery godziny znikam, bede na PS4 grala. Prosze mnie nie rozpraszac:)))

Prawda jest taka, ze moj laptop jeszcze na miejsce nie dotarl.

Zatem do jutra, milego wieczoru:)
10 listopada 2016 00:25 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Anniko;)
jak wiesz, gier komputerowych jest masa... przygodowe, sportowe, edukacyjne, strategiczne, symulacyjne, zrecznosciowe i td.
RPG (japońskie komputerowe gry fabularne) ktore i Ty lubisz, pociagaja mnie swoja intrygujaca fabula, nie ma w nich nie domowien, sa czytelne przeslania i klarowne przejscia. Ach... co tu wiecej pisac, jak nikt poza mna sie nimi nie interesuje.
Dziekuje za Twoj wpis.
Na cztery godziny znikam, bede na PS4 grala. Prosze mnie nie rozpraszac:)))

Prawda jest taka, ze moj laptop jeszcze na miejsce nie dotarl.

Zatem do jutra, milego wieczoru:)

Wierze, wierze goraco, ze znajde milosniczke gier soulsowych, pod koniec roku ma sie ukazac "Syberia" to tez kierunek, ktory lubie, kupie wylacznie dlatego, zeby sobie z Fioletowa pograc. Nie wazne czy na PC czy na PS4, bedzie nam po drodze, jak sadzisz Myszaty stworze;)))
Spokojnej nocy... nocne duszki:)
10 listopada 2016 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Wierze, wierze goraco, ze znajde milosniczke gier soulsowych, pod koniec roku ma sie ukazac "Syberia" to tez kierunek, ktory lubie, kupie wylacznie dlatego, zeby sobie z Fioletowa pograc. Nie wazne czy na PC czy na PS4, bedzie nam po drodze, jak sadzisz Myszaty stworze;)))
Spokojnej nocy... nocne duszki:)

Hallo kika1, jak sie wczoraj bawilas przy Bladboorne?
Niezle, niezle, czas lecial szybciej, jak woda z kranu.
Jutro wybieram sie do duzego miasta, po swiezy towar.
Jeszcze nie jestem zdecydowana co kupic.
Jestem na rozdrozu miedzy Wiedzminem - Dziki Gon a Life is Strange Limited Edidion.
Po Wiedzminie, wiem czego sie spodziewac, jest to jedna z najlepszych polskich produkcji i mozna w ciemno kupic, a moze cos calkiem nowego, jak Life is Strange LE fabularna przygodowka. Do soboty mam czas. Byc moze ktos mi z Was doradzi?

Co do Syberii, jeszcze w sprzedazy nie ma. Mysle, ze bedzie to gwiazdkowy prezent dla jego fanow.

 
14 listopada 2016 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiejszy dzien zapisze mi sie na dlugo w pamieci, spedzilam go z Meryky na basenie, woda swiezutka /z niedzieli na poniedzialek wymieniana/ plasalysmy w niej przez dobra godzine. Z wagi spadlysmy!!! Powtorka jeszcze w tym tygodniu.

W piatek przelecialam cale duze miasto, z gier wczesniej wymienionych nic nie dostalam.
Wrocilam z powrotem do Bladboorne - dodatku.

Syberia wiem juz na pewno wyjdzie w lutym.

Zajrze teraz na Wydarzenia sportowe, wymienilam 22 minutke.
Dobrej nocy wszystkim zagladajacym;)