Dla tych co maja doła 2

05 lutego 2015 09:27

Proszę kontynuować tutaj.

05 lutego 2015 09:41 / 7 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Proszę kontynuować tutaj.

Normalnie się przestraszyłam jak zobaczyłam że moduś zabrał głos w tym temacie....myśle sobie biedny on ma się z nami ciężkie życie to i jego dołek dopadł ;)ale na szczęście wszystko ok.
05 lutego 2015 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Kasiu, rozwalilas mnie:) Myslalam, ze przez to paskudne miejsce, w ktorym teraz jestes juz nie w dole siedzisz, a w rowie marianskim, a tu taki fajny tekst:) Szacun:):):)
05 lutego 2015 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Kasiu, rozwalilas mnie:) Myslalam, ze przez to paskudne miejsce, w ktorym teraz jestes juz nie w dole siedzisz, a w rowie marianskim, a tu taki fajny tekst:) Szacun:):):)

No bo z tego doła już głupawka mi się uruchomiła,a po za tym jak tutaj jestem to jakoś troche lżej na sercu♥
05 lutego 2015 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
I po to to forum wlasnie jest:) Zeby komus lzej na sercu bylo:) Trzymam za Ciebie mocno kciuki, zebys znalazla swoja ulubiona Stelle. Dokladnie taka jak byc powinna:) Na razie przytulam mocno i sil dodaje, zebys przetrwala tyle ile musisz:)
Do pracy spadam. Trzymajcie sie:)
05 lutego 2015 11:01
ja już nic nie powiem o moim dole.....kasy brak..nie mam na wyjazd..
05 lutego 2015 11:06
skarbek

ja już nic nie powiem o moim dole.....kasy brak..nie mam na wyjazd..

Spytaj czy firma ci opłaci wyjazd bardzo często tak robią.
05 lutego 2015 11:08
skarbek

ja już nic nie powiem o moim dole.....kasy brak..nie mam na wyjazd..

Przeciez firmy bardzo czesto kupuja bilet a rowniez u niektorych mozna sie ubiegac o zaliczke))))
05 lutego 2015 11:11
Wiem..tylko że moja firma co raz z nimi pojechałam ..a miałam już być pod konic stycznicznia w Niemczech olali to....a rodziana mnie zaakceptowała..Tylko mam doła jak nie wiem co...Już bym była w pracy... juz by kasa leciała..
05 lutego 2015 12:15
skarbek

ja już nic nie powiem o moim dole.....kasy brak..nie mam na wyjazd..

eee..no to nieciekawie....
 
Moja firma opłaca mi podróż "z góry",ja tylko melduję się z dowodem przy autobusie. 
 
Jak to jest u Ciebie?
05 lutego 2015 12:20 / 1 osobie podoba się ten post
skarbek

ja już nic nie powiem o moim dole.....kasy brak..nie mam na wyjazd..

Skarbeńku ! ja sobie podróz opłacam i na miejscu rodzina zwraca mi pieniądze , ale kobitka , ktora ostatnio mnie zastępowała nie płaciła za przejazd , tylko rodzina na miejscu zapłaciła kierowcy .. Popytaj , można i tak załatwić ! -:)))))
05 lutego 2015 13:47

Marsz do regulaminu! Moderator

05 lutego 2015 14:51
skarbek

Marsz do regulaminu! Moderator

I Ty również! Moderator

07 lutego 2015 18:20
slonecznie

I Ty również! Moderator

Drogi Moderatorze-regulamin przeczytałam już dużo wcześniej. Mam pełne prawo, w prywatnej korespondencji na czyjś prywatny adres e-mail podesłać komuś co tylko zechcę jeśli ta druga strona wyraża na to zgodę i jeśli nie łamie to przepisów prawa. Nie miałam najmniejszego zamiaru podować jakichkolwiek nazw tu na forum-nie wiem czy tak Pan to odebrał?Proszę na mnie nie krzyczeć-nie akceptuję takiej formy komunikacji.
07 lutego 2015 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Normalnie się przestraszyłam jak zobaczyłam że moduś zabrał głos w tym temacie....myśle sobie biedny on ma się z nami ciężkie życie to i jego dołek dopadł ;)ale na szczęście wszystko ok.

Młodych Mężczyzn i Mnie dołki nie dopadają )