Mars przewozy

24 lutego 2015 14:09
A zna ktoś tą firmę MARS PRZEWOZY z okolic Opola.
 
18 maja 2017 19:54
MARS przewozy-TRAGEDIA!!!Ostrzegam przed tą firmą-nierzetelni,oszuści...Dużo by opowiadać...Nie polecam absolutnie!
18 maja 2017 20:14 / 6 osobom podoba się ten post
Katia11

MARS przewozy-TRAGEDIA!!!Ostrzegam przed tą firmą-nierzetelni,oszuści...Dużo by opowiadać...Nie polecam absolutnie!

Sorry, może się czepiam, ale czekałaś prawie 2 lata, żeby napisać pierwszy post w temacie, który nawet nie był na stronie głównej?
18 maja 2017 20:18 / 6 osobom podoba się ten post
Ellax2

Sorry, może się czepiam, ale czekałaś prawie 2 lata, żeby napisać pierwszy post w temacie, który nawet nie był na stronie głównej? :rozmysla:

Normalnie Sherlock Holmes.......
18 maja 2017 20:26 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Normalnie Sherlock Holmes.......:lol3:

A żebyś wiedziała! Rozważałam nawet studia i pracę w branży detektywistycznej.
18 maja 2017 20:32 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

A żebyś wiedziała! Rozważałam nawet studia i pracę w branży detektywistycznej. :detektyw:

Ella ale to nie było złośliwe z mojej strony.....wiesz o tym ? Zauważyłam, że masz inklinacje detektywistyczne.....serio....
18 maja 2017 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Ella ale to nie było złośliwe z mojej strony.....wiesz o tym ? Zauważyłam, że masz inklinacje detektywistyczne.....serio....:przytula:

Jasne, że wiem. Ewcia, znam Cię trochę. Przepraszam, nie wstawiłam śmiejącego emotka, tylko takiego poważnego. Ale się poprawiam.

18 maja 2017 20:36 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Sorry, może się czepiam, ale czekałaś prawie 2 lata, żeby napisać pierwszy post w temacie, który nawet nie był na stronie głównej? :rozmysla:

Nooo....zaczaiła się , czekała aż ich przydybie i przydybała ...a co ?! ....Katia , kochanie zamelduj się , przywitaj najpierw , czy coś na " podób " , bo wtedy pierwszego posta masz już z głowy . W drugim śmiało napitalaj . Niech mają oszuści za swoje .
18 maja 2017 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

A żebyś wiedziała! Rozważałam nawet studia i pracę w branży detektywistycznej. :detektyw:

No Nadawala byś się...
18 maja 2017 20:41 / 6 osobom podoba się ten post
nowadanuta

No :-) Nadawala byś się... :tak:

Nie robić sobie jaj, proszę grzecznie, k...urka wodna.
Już mi przeszło, teraz mam inny zawód, a wyuczony jeszcze inny.
18 maja 2017 20:45 / 7 osobom podoba się ten post
Proponuję umorzyć śledztwo.
18 maja 2017 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Nie robić sobie jaj, proszę grzecznie, k...urka wodna. :strzela z bicza:
Już mi przeszło, teraz mam inny zawód, a wyuczony jeszcze inny. :na wozku3:
:terefere:

Ale takie predyspozycje są w Tobie widzialne  i prawie namacalne... Tu nam to też się może przydać... I na wszelki przypadek EllaElla to wiesz, że wrogiem Ci nie jestem ? 
18 maja 2017 20:54 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ale takie predyspozycje są w Tobie widzialne  i prawie namacalne... Tu nam to też się może przydać... :-) I na wszelki przypadek EllaElla to wiesz, że wrogiem Ci nie jestem ? :smiech3:

Służę pomocą, jesli będę w stanie.
Wrogiem? Nawet tak nie pomyślałam. Co Wy, dziewczyny, dzisiaj?
18 maja 2017 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Służę pomocą, jesli będę w stanie. :yo:
Wrogiem? Nawet tak nie pomyślałam. Co Wy, dziewczyny, dzisiaj? :przyjaciele:

Ty wiesz, że my Ciebie lubimy...
18 maja 2017 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

:przytula: Ty wiesz, że my Ciebie lubimy... :przytula:

Mam nadzieję, że tak bardzo, jak ja Was.