Mars przewozy

18 maja 2017 21:03 / 7 osobom podoba się ten post
W dobrym miejscu ten szrot - Mars przewozy, to i rury przewiezie.
18 maja 2017 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
No, i Katia rozpłynęła się we wszechświecie. A może wybrała Mars przeloty?
28 maja 2017 23:25
Halla,hallo..Jesteście przezabawni! EllaElla ma rację! Dwa lata minęły od czyjegoś zapytania i podjęłam temat! Lepiej pożno niż wcale!!! Ja działam z lekkim opóżnieniem ;)
29 maja 2017 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zaliczyli mi 6-ego przewozu za 1zł-bo rzekomo promocja się zakończyła...Dużo by opowiadać .Za to nowy przewożnik super!CZARTER-polecam!
26 października 2017 09:29
Nie polecam tej firmy. Wykorzystują klientów na każdym kroku. Widać, że liczą się tylko pieniądze. Zastałam przypadek, gdzie adres źle spisali pracownicy firmy, klient podał prawidłowo, a mimo wszystko wysadzili klienta 200 km od prawidłowego adresu, bez jakiejkolwiek pomocy, oskarżając klienta o źle podany adres. Pieniądze za bilet pobrali. Dodatkowo, bardzo dobrze znam byłego pracownika tej firmy który opowiedział mi jak go potraktowali przy zwolnieniu. Podczas rozliczania się powymyślali niestworzone historie i zabrali mu sporo pieniędzy od wypłaty!! Nie polecam ani pracy w tej firmie, ani korzystania z ich usług!!!
02 grudnia 2017 18:14
Ja z nimi jechałam 5 razy- może nie wszystko było super, ale jakoś źle tych podróży nie wspominam.
24 października 2019 10:24
Ja też z nimi jeżdżę już parę razy i nie mam zastrzeżeń wręcz polecam ich.