Język polski z Salazar

22 stycznia 2017 08:40 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Kasiu czy ty zawsze musisz byc pierwsza..........:yeah: nawet w ten dzien Dziadostwa.....jestes niesamowita kobita.......nie przebije Cie nawet sie nie staram,,,,,,,,,,ale wiele Ci nie zostalo wiec.......moze ...Cie kiedys wyprzedze :adorator: milego dnia........i wspanialej koncowki.....:aniolki:

Jakbyś całą noc nie spała też bys pierwsza była,he he.Obiecuję,że postaram się nie zapomnieć i jutro na Ciebie z przywitaniem poczekam:)
22 stycznia 2017 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

https://www.arealme.com/slownictwo-jezyka-polskiego-test/pl/

Chyba dobrze
Przyznam,że pod koniec musiałam się bardziej skupić, bo zaczęły mi się myliś synonimy i antonimy



28810 ★★★ Top 0.01%Wysoki
Jesteś Bolesławem Leśmianem! Tworzysz nowe słowa, które poszerzają zasób polskiego słownictwa.

Szkoda,że nie pokazał moich błędów.
22 stycznia 2017 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Chyba dobrze :-)
Przyznam,że pod koniec musiałam się bardziej skupić, bo zaczęły mi się myliś synonimy i antonimy :-)



28810 ★★★ Top 0.01%Wysoki
Jesteś Bolesławem Leśmianem! Tworzysz nowe słowa, które poszerzają zasób polskiego słownictwa.

Szkoda,że nie pokazał moich błędów.

Noo,podchadziaszczy ten tescik,trzeba uważnie:)Mi tez wyszedł Leśmian,a wcale za nim nie przepadam:)28140-0,19% wysoki
22 stycznia 2017 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
Twój zasób polskiego słownictwa to:
28640



★★★ Top 0.01%


Wysoki
Niski
★★★ Top 0.01%
Jesteś Bolesławem Leśmianem! Tworzysz nowe słowa, które poszerzają zasób polskiego słownictwa.
22 stycznia 2017 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mi też wyszło, że jestem Leśmianem.
22 stycznia 2017 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Mi też wyszło, że jestem Leśmianem. :chaplin:

Same Leśmiany...a Mickiewicza jak ni ma tak ni ma,,,,,
23 stycznia 2017 05:39
kasia63

Jakbyś całą noc nie spała też bys pierwsza była,he he.Obiecuję,że postaram się nie zapomnieć i jutro na Ciebie z przywitaniem poczekam:)

Dziekuje Kasiu.......jestem pierwsza a ty mam nadzieje dzis pospalas.......znam to kochana ino mnie bylo wstyd pisac.....o takiej porze ale przeszla kochana...do dzis mam problemy ze snem,,,,,,,nic za darmo za wszystko przyjdzie nam zaplacic......ech zycie  nasze zycie.... szacuneczek kochana.....
27 stycznia 2017 17:05 / 3 osobom podoba się ten post


08 lutego 2017 22:07 / 8 osobom podoba się ten post
ZWIERZACZKOM!!!!!OM OM OM OM OM OM Jasna dupa,no!!!!Żeby mnie tak ciśnienie podnieść o tej godzinie!!!!
Przeniesione z akcje charytatywne.
08 lutego 2017 22:09 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

ZWIERZACZKOM!!!!!OM OM OM OM OM OM Jasna dupa,no!!!!Żeby mnie tak ciśnienie podnieść o tej godzinie!!!!
Przeniesione z akcje charytatywne.

jorz dobze Kasiu dobze,spokojnie poprawimy siem
08 lutego 2017 22:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

jorz dobze Kasiu dobze,spokojnie poprawimy siem:-)

Byłabym wdzięczna koleżankOM i kolegOM,bardzo bardzo,gdyż na widoki takie jak powyżej moje biedne,ortodoksyjne ortograficznie serducho doznaje migotania przedsionków:( Chyba nikt nie chce mieć mnie na sumieniu?Hę?
08 lutego 2017 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Byłabym wdzięczna koleżankOM i kolegOM,bardzo bardzo,gdyż na widoki takie jak powyżej moje biedne,ortodoksyjne ortograficznie serducho doznaje migotania przedsionków:( Chyba nikt nie chce mieć mnie na sumieniu?Hę?

no ja niekcem cie mieć na sumieniu Kasiu ,no ale ze mna to sie chyba już nie uda nic zrobić
08 lutego 2017 22:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

jorz dobze Kasiu dobze,spokojnie poprawimy siem:-)

Tak,ja razem z Dziewczynką.....
08 lutego 2017 22:25 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Byłabym wdzięczna koleżankOM i kolegOM,bardzo bardzo,gdyż na widoki takie jak powyżej moje biedne,ortodoksyjne ortograficznie serducho doznaje migotania przedsionków:( Chyba nikt nie chce mieć mnie na sumieniu?Hę?

Jeśli już to "chę" Kasiu...
09 lutego 2017 19:05 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jeśli już to "chę" Kasiu...:-)

Z całą pewnością jest to HĘ

http://sjp.pwn.pl/slowniki/h%C4%99?.html